Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

okudum. dua ettim. Rabbim hayırlı ve mutlu çalışacağın bir iş nasip eder inşallah. :KK16:

Alttaki arkadaşım; iş yerinde bir sorun var. Hallolması için dua eder misin? Lütfen! :KK5:

Okudum. Şu mübarek günde kabul olmasını diliyorum.

Ben de tez vakitte hayırlısıyla anlaşabileceğimiz, birbirimize güvenebileceğimiz ve kafa dengi çok iyi bir dostumun olmasını temenni ediyorum.

Allah'ım, Cuma hürmetine kabul buyur.

Okudum. Şu mübarek günde kabul olmasını diliyorum.

Ben de tez vakitte hayırlısıyla anlaşabileceğimiz, birbirimize güvenebileceğimiz ve kafa dengi çok iyi bir dostumun olmasını temenni ediyorum.

Allah'ım, Cuma hürmetine kabul buyur.

Okudum canim insallah en kisa surede cok sevdigin ve her konuda guvenecegin bir arkadasin olur

Benim icinde tum borclarimi odeyip dileklerimin kabul olmasi icin edermisin?

Edebim el vermez edepsizlik edene,susmak en güzel cevap edebi elden gidene...

Okudum canim insallah en kisa surede cok sevdigin ve her konuda guvenecegin bir arkadasin olur

Benim icinde tum borclarimi odeyip dileklerimin kabul olmasi icin edermisin?

Amiiiin.

Okudum canım. Allah tez vakitte borçlarını hayırlısıyla ve kolaylıkla ödemeyi nasip etsin, seni de selamete erdirsin.

Amiiiin.

Okudum canım. Allah tez vakitte borçlarını hayırlısıyla ve kolaylıkla ödemeyi nasip etsin, seni de selamete erdirsin.

Amin insallah canim Allah mubarek cuma gunu tum dua edenlerin dualarini kabul etsin insallah. Hakkimizda hayirlisi olsun.

Amin insallah canim Allah mubarek cuma gunu tum dua edenlerin dualarini kabul etsin insallah. Hakkimizda hayirlisi olsun.

Allah gönlünüzdn geçen dilekleri kabul etsin.sıkıntılarınız ve ihtiyaçlarınız son bulsun..okudum

Allah benim hayatımı maddi manevi düzlüğe çıkarsın biraz rahatlık ferah versin bu ağır imtihanı üzerimden kaldırsın :KK43:

Allah gönlünüzdn geçen dilekleri kabul etsin.sıkıntılarınız ve ihtiyaçlarınız son bulsun..okudum

Allah benim hayatımı maddi manevi düzlüğe çıkarsın biraz rahatlık ferah versin bu ağır imtihanı üzerimden kaldırsın :KK43:

Okudum canim insallah en kisa surede feraha kavusursun.

Tum dileklerimiz kabul olur insallah amin.

Okudum canimmmm Allah yardimcin olsun

Benim icin okurken gonlume gore vermesi ve dileklerim kabul olmasi icin soylermisin Allah kabul etsin

canım ben de okudum Allah gönlüne göre versin dileklerin hayırlısıyla kabul olsun inşallah diğer arkadaşlarım için de bir fatiha okudum Allah hepsinin dileklerini kabul etsin inşallah benim için de hastalıklardan şifa bulmam için dua edin kızlar en önemli olan şey sağlık aslında ...En büyük zenginlik.. Sağlıklıysak her an şükretmeliyiz..Benim ağrılarım var şuan fatiha da zaten şifadır bana da dua eden arkadaşlarımdan kardeşlerimden Allah razı olsun en zor zamanlarınızda melekler duacınız olsun amin..

canım ben de okudum Allah gönlüne göre versin dileklerin hayırlısıyla kabul olsun inşallah diğer arkadaşlarım için de bir fatiha okudum Allah hepsinin dileklerini kabul etsin inşallah benim için de hastalıklardan şifa bulmam için dua edin kızlar en önemli olan şey sağlık aslında ...En büyük zenginlik.. Sağlıklıysak her an şükretmeliyiz..Benim ağrılarım var şuan fatiha da zaten şifadır bana da dua eden arkadaşlarımdan kardeşlerimden Allah razı olsun en zor zamanlarınızda melekler duacınız olsun amin..

Okudum canım, şifan olsun. Allah celle celaluh Şafi ismiyle tecelli etsin. Amiiiin.

canım senin de gönlünden geçirdiklerin gerçekleşsin herşey istediğin gibi düşündüğün gibi olsun inşallah hayırlısıyla ..Okudum canım sana ..Benim için de ağrılarımın geçmesi için dua ederseniz Allah razı olsun ..

okudum canım.Çok geçmiş olsun. Benimde en yakın zamanda İzmir'e tayinimin çıkması için dua eder misiniz ?

Diğer konuda da dua istemiştiniz, orada da etmiştim ama tekrar burada da Fatiha ile dua ettim. Bu da sizin nasibiniz:)
Muhtemelen hallolacak işte bunlar da vesile olacak, tabii Allah c.c. bilir.

duanızı gönülden okudum Allah kabul etsin :26:
*
işim için ben de gönülden bi dua istiyorumm :26:

canım bir fatiha senin için okudum bir fatiha da konuya byazan tüm arkadaşlarım için okudum.. Kızlar siz de benim için dua edin nolur dişim uyuşmadığı için belki genel anesteziyle çekilcek korkuyorum çok belki de iltihabın kuruması için ilaç yazılır ben kullanıyodum aslında ama kar etmedi dua edin hakkımda hayırlı olan olsun :KK43: insanın sıkıntısı neyse aklı da orada oluyor.Bana dua okuyan meleklerden Allah razı olsun :KK43:

Okudum canimmmm Allah yardimcin olsun

Benim icin okurken gonlume gore vermesi ve dileklerim kabul olmasi icin soylermisin Allah kabul etsin

Mltmgksl okudum duanizi...allah gonlunuzden geceni verir dilerim hayirlisiyla :)
Bende pisman olmiyacagim bi evlilik yapmak icin dua istiyorum...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

missnunu, okudum ve dua ettim. Rabbim hayırlısıyla gönlüne göre bir insanla tez vakitte evlenmeni, çok mutlu olmanı nasip eder inşallah. :KK16:

Alttaki arkadaşım; iş yerinde bir sorun var. Hallolması için dua eder misin? Lütfen! :KK14:

ederim filozofum.. prensesim..

işlerinde açıklık ve ferahlık gelsin..

sa kızlar. hepinize ayrı ayrı 1 fatiha 3ihlas okudum dileklerinizle beraber. rabbim kalbinizden geçen duaları kabul etsin. iş isteyene iyi bir iş.. eş isteyene ahiretlik bir eş nasip etsin:KK31::KK31:

benim duam uzun olacak biraz:KK31:

rabbim babamızı başımızdan eksik etmesin.. ama en azından bize merhamet eden düşünen bir baba olmasını nasip etsin.. erkek kardeşimle anlaşmasını birbirlerini anlamalarını rabbim sağlasın.. selim kardeşimin doğru bir evlilik yapmasını nasip etsin.. elif kardeşimin yanlış kişilerden uzak kalsın. hatalı şeyler yapmasın :KK43: herşeyden önemli olan ailesinin olduğunu unutmasın.. rabbim kardeşlerimi korusum.

kız kardeşim ve erkek arkadaşım inşALLAH kpss den iyi bir puan alıp atanmak nasip olur:KK31: onun dışında burdaki tuğba sibel aslı merve diğer emek veren arkadaşlarımızda inşALLAH atanırlar.

rabbim banada mutlu huzurlu bir evlilik nasip etin. anneme ve ablama huzurlu mutlu günler nasip etsin

Son düzenleme:
sa kızlar. hepinize ayrı ayrı 1 fatiha 3ihlas okudum dileklerinizle beraber. rabbim kalbinizden geçen duaları kabul etsin. iş isteyene iyi bir iş.. eş isteyene ahiretlik bir eş nasip etsin:KK31::KK31:

rabbim babamızı başımızdan eksik etmesin.. ama en azından bize merhamet eden düşünen bir baba olmasını nasip etsin.. erkek kardeşimle anlaşmasını birbirlerini anlamalarını rabbim sağlasın.. selim kardeşimin doğru bir evlilik yapmasını nasip etsin.. elif kardeşimin yanlış kişilerden uzak kalsın. hatalı şeyler yapmasın :KK43: herşeyden önemli olan ailesinin olduğunu unutmasın.. rabbim kardeşlerimi korusum.

kız kardeşim ve erkek arkadaşım inşALLAH kpss den iyi bir puan alıp atanmak nasip olur:KK31: onun dışında burdaki tuğba sibel aslı merve diğer emek veren arkadaşlarımızda inşALLAH atanırlar.

rabbim banada mutlu huzurlu bir evlilik nasip etin. anneme ve ablama huzurlu mutlu günler nasip etsin

Allah razı olsun berfocumm diline sağlıkk :26::26:
3 ihlas bi fatiha senin için okudumm
rabbim hayırlısıyla dualarını kabul etsin canımm :26::26:

Okudum insallah tez zamanda kabul olur canim

Allah razı olsun berfocumm diline sağlıkk :26::26:
3 ihlas bi fatiha senin için okudumm
rabbim hayırlısıyla dualarını kabul etsin canımm :26::26:

Okudum insallah tez zamanda kabul olur canim

ikinize de okudum. dua ettim. Rabbim gönlünüzün muradını versin hayırlısıyla...:KK16:

Alttaki arkadaşım; iş yerinde bir sorun var. Hallolması için dua eder misin? Lütfen! :KK5:

ikinize de okudum. dua ettim. Rabbim gönlünüzün muradını versin hayırlısıyla...:KK16:

Okudum canım Rabbim yar ve yardımcın olsun ..sorunun tez vakitte düzelir inşallah...

Ben de yeni hamileyim..beebeğimi sağlıklıca kucağıma almam için bana dua eder misin? Allah razı olsun....

Okudum canım Rabbim yar ve yardımcın olsun ..sorunun tez vakitte düzelir inşallah...

Ben de yeni hamileyim..beebeğimi sağlıklıca kucağıma almam için bana dua eder misin? Allah razı olsun....

Allah razı olsun.

Ben de sana dua ettim.
İnşallah bebeğini sağlıkla ve sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın. AMİN!:KK16:

Diğer arkadaşlarım da bana dua ederse memnun olurum. Allah herkesten razı olsun.

Allah razı olsun.

Ben de sana dua ettim.
İnşallah bebeğini sağlıkla ve sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın. AMİN!:KK16:

Diğer arkadaşlarım da bana dua ederse memnun olurum. Allah herkesten razı olsun.

sa kızlar. hepinize ayrı ayrı 1 fatiha 3ihlas okudum dileklerinizle beraber. rabbim kalbinizden geçen duaları kabul etsin.

kız kardeşim ve erkek arkadaşım inşALLAH kpss den iyi bir puan alıp atanmak nasip olur onun dışında burdaki tuğba sibel aslı merve diğer emek veren arkadaşlarımızda inşALLAH atanırlar.

sa kızlar. hepinize ayrı ayrı 1 fatiha 3ihlas okudum dileklerinizle beraber. rabbim kalbinizden geçen duaları kabul etsin.

kız kardeşim ve erkek arkadaşım inşALLAH kpss den iyi bir puan alıp atanmak nasip olur onun dışında burdaki tuğba sibel aslı merve diğer emek veren arkadaşlarımızda inşALLAH atanırlar.

3 İhlas, 1 Fatiha 1 inşirah okudum. Allahu Teala kabul etsin, hayırlısıyla sıkıntılarını gidersin.
Aile için huzur için Tevbe Suresi'nin 129. Ayetini okumanı tavsiye ederim hatta 128 &129 ikisini de okuyabilirsin.
Allah c.c. kabul etsin.

X