Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

namazdan sonra etcem kısmetse...allah ne muradınız varsa hayırlı eylesın inş

berirem ben de senin için fatiha okudum
Allah hakkında hayırlısını versin inşallah

benim için dua edecek kişi, niyet ettiğim kişinin tahlil sonuçlarının sağlıklı ve hayırlı olması için ve ona şifa için dua edebilir mi

Fatiha suresini okudum. Peygamber Efendimizin (SAV) ruhuna hediye eyledim.
Niyetinizdeki kişi için dua ettim.
Rabbim hayırlısıyla kabul buyursun inşallah.

Allah razı olsun canım
ben de sana okuyacağım inşallah şimdi

benim için okuyacak olan arkadaş, ailem için şifa dilesin, tahlil sonuçlarının hayırlı ve temiz çıkmasını dilesin olur mu

sizin için ve ailenizin şifası için dua ettim Allah kabul eder inşallah

benden sonra dua edecek arkadaş hayirlisiyla en kısa zamanda bir evlat sahibi olabilmem için dua edebilir mi adim SEMA isimle dua edin lütfen :)

benden sonra dua edecek arkadaş hayirlisiyla en kısa zamanda bir evlat sahibi olabilmem için dua edebilir mi adim SEMA isimle dua edin lütfen :)

isminle dua ettim cnm ALLAH en kısa zaman sana evlat sahibi olmayı nsaip etsin hayırlısıyla
benimde ismim burcu hayırlı evlilik için dua istiyorum .arkadaşım evlenio kınası yakıldı , kıskanmak degil ama imreniyorum

Burcu senin icin dua ettim kardesim Rabbim gonlunun muradina kavustursun hayirli zamanda sen de kinalarla beyaz gelinlikle yuvani kur dilerim Rabbim dualarini kabul eder insallah

Benim icin dua edecek arkadasim is yerimde huzur icin ve hakkimda hayirlisi olmasi icin niyet ederse cok sevinirim simdiden Allah razi olsun

Allah razı olsun canım
ben de sana okuyacağım inşallah şimdi

benim için okuyacak olan arkadaş, ailem için şifa dilesin, tahlil sonuçlarının hayırlı ve temiz çıkmasını dilesin olur mu
üç ihlas bir fatiha suresi okudum ve dua ettim size. Rabbim şifa versin ailenize...

üç ihlas bir fatiha suresi de sizin için okudum DELISI, dua ettim. Rabbim gönlünüzün muradını versin inşallah, hayırlısıylaaa...

ikiniz içinde tek tek dua ettim RABBİM hayırlısıyla kabul etsin.
bende üzerimdeki kısmetsizlikten ve vesveseden kurtulmam için felak nas ihlas okumasını isticem içinden gelen kardeşimizden .

Allah razı olsun arkadaşlar
Rabbim hakkınızda hayırlı olan dileklerinizi dualarınızı kabul etsin inşallah

Askitotomsu senin icin dua ettim arkadasim Rabbim sevdiklerini korusun dualarin kabul olsun insallah

Allah razı olsun canım benim
dua okuyamıyorum bu hafta
ama dileğim Rabbim de sizlerin gönlünde olanı versin hayırlısıyla inşallah
sizleri sevdiği kulları arasına dahil etsin
Rabbim hepimizi korusun inşallah

Son düzenleme:
nefes alamıyorum arkadaşlar çok kötüyüm hastaneden geliyorum yalvarırım annem için dua edin şifa bulsun şüphelendkleri o lanet

hastalık çıkmasın annemde allahım onu bana bağışlasın lütfen çok dua edin annem için.

allahım onu benden ayırmasın benim ömrümden alsın ona versin ve kimseye sevdiklerinin hastalığını vermesin allah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…