Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

bizim ufaklığın yarın biopsi sonuçları çıkacakmış. Doktorlar sonucu baklemeden onkolojiye göndermiş pankreas üstü kanserinden süpeleniyolar sanırım. Allah ın bir şeye ol demesi yeterli. İnşallah ailesi yarın bir mucize yaşar. Amin...

Benim sıramı atlamışsınız ama olsun ben gene okudum gene dua ettim o bebeciğe....

inşallah temiz çıkar sonucu RABBİM şafi ismiyle şifa versin.
filozof prenses dilegin neyse hayırlısıyla gerçekleşsin ettim duanı.
dilegimi tuttum ben hayırlısıyla kabulu için dua istiyorum

cnm arkadaşın sırası atlandı sandım ona ettim ilk sonra gördüm ama seninde dileğin için dua ettim Allah kabul etsin ..

Rabbim yüzünü hep güldürsün hayırlısı ne ise hayatında hep onlar olsun diye dua ettim :)allah kabul etsin

cnm ettim duanı.kızlar bizim sınıfta biri var benle ugraşıyor böle ilgili çocuk gibi defterimi karalar kendi defterine adımı yazar kalemimi saklar silgi atar uyuz eder beni acaba bendenmi hoşlanıyor yoksa gıcık etmek dalga geçmek amaçılımı yapıyor bilmiyorum yaşı 30 ama çocuk gibi işin kötüsü ben ondan etkilenmeye başladım sizden istedigim dua eger hakkımda hayırlısıyla benden hoşlanıyorsa bunu bana söylemesi için dua istiyorum yok bişi hissetmiyor hayırsızsada RABBİM onu sevmeme mani ismiyle engel olsun böle dua edermisiniz

Son düzenleme:
Kizlar allah hepimizin dualarini kabul etsin ins..duami ettim..cok istedigim bisey var onun icin banada dua edin lutfen..elimden geldigince buraya girmeye calisiyorm ve surekli dua ediyorum...hepimizin dualri kabul olsun insallah bir an once..

Arkadaşlar öncelikle şunu belirteyim. Burada herkes bir üsttekine dua ediyor öncelikle...

Kizlar allah hepimizin dualarini kabul etsin ins..duami ettim..cok istedigim bisey var onun icin banada dua edin lutfen..elimden geldigince buraya girmeye calisiyorm ve surekli dua ediyorum...hepimizin dualri kabul olsun insallah bir an once..

Banada dua edin arkadaşlar bebek için

Missnunu ve berirem; okudum Fatiha suresini ikiniz için ayrı ayrı ve dualarınızı ettim. Rabbim hayırlısıyla kabul buyursun inşallah. :KK16:

X