Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

ettim duanı canım. kızlar bende sevdigim insanla hayırlısıyla kavuşmak tez zamanda aşk dolu yuvamızı hayırlısıyla kumamız ve iyiki evlenmişim demesini ve demeyi nasip etsin RABBİM diye dua istiyorum

bende senin için bir fatiha suresi okudum.Allah dileklerini kabul etsin inşallah.bende hamileyim,bebeğimi sağlıkla sıhhatle kucağıma alabilmek ve hayırlı bir evlat sahibi olmak için duanızı istiyorum.

bende senin için bir fatiha suresi okudum.Allah dileklerini kabul etsin inşallah.bende hamileyim,bebeğimi sağlıkla sıhhatle kucağıma alabilmek ve hayırlı bir evlat sahibi olmak için duanızı istiyorum.

okudum cnm duanı ALLAH kabul etsin. Kızlar ben cildim için RABBİM şafi ismiyle şifa vermesi için dua istiyorum sürekli sivilce sorunu yaşıyorum çok üzüyor bu durum beni bu yazımı okuyan herkesten ALLAH rızası için dua istiyorum inşallah bu vesileyle düzelir yüzüm

okudum cnm duanı ALLAH kabul etsin. Kızlar ben cildim için RABBİM şafi ismiyle şifa vermesi için dua istiyorum sürekli sivilce sorunu yaşıyorum çok üzüyor bu durum beni bu yazımı okuyan herkesten ALLAH rızası için dua istiyorum inşallah bu vesileyle düzelir yüzüm
Buujuu, okudum ve dua ettim sana, Rabbim şifa versin inşallah. :KK16:

Alttaki arkadaşım ben duamı niyetimi ettim.
Sen de benim duam niyetim için dua eder misin?:KK17:

Buujuu, okudum ve dua ettim sana, Rabbim şifa versin inşallah. :KK16:

Alttaki arkadaşım ben duamı niyetimi ettim.
Sen de benim duam niyetim için dua eder misin?:KK17:

ayetel kürsü,kevser ve fatiha okudum ALLAH kabul etsin.
hayırlısıyla RABBİMİN şafi ismiyle cildime ve bütün vesveselerime şifa vermesi için dua istiyorum RABBİM beni ve ailemi hastalıklardan kötülüklerden kazadan beladan muhafaza etsin diye dua edermisiniz

ayetel kürsü,kevser ve fatiha okudum ALLAH kabul etsin.
hayırlısıyla RABBİMİN şafi ismiyle cildime ve bütün vesveselerime şifa vermesi için dua istiyorum RABBİM beni ve ailemi hastalıklardan kötülüklerden kazadan beladan muhafaza etsin diye dua edermisiniz

cnm duanı okudum inşallah en kısa zamanda problemin düzelir .benimde bir dileğim var hayırlıysa olması için duanızı bekliyorum :)

Merhaba arkadaşlar. Çok yakın bir arkadaşımın yiğeni 5 yaşındaki ceyda için hepinizden dua istiyorum. şu an hastanede yatıyor ve pankreasla ilgili ciddi sıkıntıları var. biopsi yapılacak kuzuya. Allah rızası için hepiniz sonuçların temiz çıkması için dua eder misiniz. Başkasına yapılan dua kabul olurmuş.Edenden etmeyenden allah razı olsun şimdiden.

cnm duanı okudum inşallah en kısa zamanda problemin düzelir .benimde bir dileğim var hayırlıysa olması için duanızı bekliyorum :)
senin dileğin için okudum ve dua ettim arkadaşım, allah hayırlısıyla kabul buyursun :KK16:

merhaba arkadaşlar. çok yakın bir arkadaşımın yiğeni 5 yaşındaki ceyda için hepinizden dua istiyorum. şu an hastanede yatıyor ve pankreasla ilgili ciddi sıkıntıları var. Biopsi yapılacak kuzuya. Allah rızası için hepiniz sonuçların temiz çıkması için dua eder misiniz. Başkasına yapılan dua kabul olurmuş.edenden etmeyenden allah razı olsun şimdiden.
ceyda için de okudum ve dua ettim. Rabbim şifa versin inşallah.:KK5:

Okudum tatlim duami ettim..allah gonlune gore versin..hepimizin...benim icinde gonlumden geceni versin allahim bana..dualarimizi kabul etsin..

Okudum tatlim duami ettim..allah gonlune gore versin..hepimizin...benim icinde gonlumden geceni versin allahim bana..dualarimizi kabul etsin..

duanı okudum Rabbim kabul etsin inşallah :)dileğim için dualarınızı bekliyorum ...

bizim ufaklığın yarın biopsi sonuçları çıkacakmış. Doktorlar sonucu baklemeden onkolojiye göndermiş pankreas üstü kanserinden süpeleniyolar sanırım. Allah ın bir şeye ol demesi yeterli. İnşallah ailesi yarın bir mucize yaşar. Amin...

X