Bir tatil konusu da benden gelsin...

Ben gitmedim hickibrisa ama ekimde tatile gidecek olsam Kıbrıs'ı düşünürdüm. Yazın çok dehşet sıcak oluyormuş zaten. Ekim bence tam zamanı :) hembde otelleri çok iyi diye biliyorum. Hem de Kıbrıs'ta olsa yeni bir kültür görmüş olursunuz. Bence Kıbrıs süper fikir :))

Dalyan yada fethiye mükemmeldir.dalyanda istuzu plajı metrelerce gidin derinleşmez ve ayağınız halıflekste gibi olur kumuyla meşhurdur :)

iztuzunda otel tavsiyeniz var mi acaba?

O taraflarda herşey dahil otel çok yok çünkü dışarıda vakit geçiriliyo bissürü iyi plajı var patarayada yakın o yüzden butik küçük yerler var bakabilirsiniz.
Kuşadası efes otelde iyidir yada serin olur belki eylülde ama bozcaada ataol beach otel

Datça güzel bir de bence. Kuşadası da iyi. Ben olsam Fethiye yerine kusadasina falan giderim :) Fethiye'de çok akıntı yok gibi sanki pis gibi

Akıntı hiç yok cidden ölü yani deniz ama koyları mükemmel:))
İşte akıntı olmadığı için biraz sidikli gibi geliyor bana Kuşadası hem daha canlı , bodrum da iyi aslında. Ülkemiz cennet o yönden aslında ama keşke millet istemese denize rahat girsek

İşte akıntı olmadığı için biraz sidikli gibi geliyor bana Kuşadası hem daha canlı , bodrum da iyi aslında. Ülkemiz cennet o yönden aslında ama keşke millet istemese denize rahat girsek

Ölüdeniz halk plajı ciddennn dediğiniz gibi insanlar pastaaa börek çiğköfte çay bildiğiniz evi taşıyıp kumlarda yiyip atletle falan denize giriolar ilk gittiğim gün bilmediğimden bi uğrayıp oha diyip kaçmıştım ama koyları efsanee açıklarda o dediğiniz durum olmuyo :)))

Ben küçükken biz de öyle piknik yapmıştık orda ama isemedim ben galiba denize

Bodrum:Ambrosia Hotel
Fethiye:Lykia Resort
Antalya:Alva Donna
Bunlara da bakın. Umarım gönlünüze göre bulursunuz.

bacım harika yerler önermişsin ama baya pahalı. Alva donnayı inşallah seneye indirimden yakalayabilirim. Cok tesekkürler
Allah Allah sezon kötü olmasına rağmen fiyatlar yine de pahalı galiba hele Ambrosia çok uygun bir oteldi. Takipte kalın siz çünkü fiyatlar düşebilir.

canim anabellayi dusunmeye basladim gibi. Biraz daha detayli bilgi verebilmen mumkun mu? Mesela yorumlari okudum sitelerdeki, bazilari denizi hemen derinlesiyor yazmis? Birisi yemekler cok kotuydu yazmis. Senin gorusunu merak ediyorum. Sevgiler simdiden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…