Bir tatil konusu da benden gelsin...

otelin nesini beğenmediniz mesela?
Biraz daha aciklayici yazar misiniz?

Bir suredir yorumlarinizi takip ediyorum ve begeniyorum. Fikirlerini onemsedigim uyelerdensiniz.
Gıtmedım ben ama kucuk buldum acıkcası o yuzden begenmedım bıraz daha buyuk tatıl koylerını sevıyorum ama cocuk varsa onuda onermıyorum gecen sene cocugumu kaybettım bu sene ortalamada bır yer aldık ama sentıdo bana epey kucuk geldı ve kıyıda kalmıs geldı resımlerden

konumda da belirttim illa o sartlarda olsun istemiyorum ama olursa da tadindan yenmez diye...

ayy valla az oncelerde denk geldim de bahsettiginiz otele, icim gitti. Ne kadar hos
Belki vardır ama sanmıyorum,umarım öneri çıkar..
Evet süper oteldi gerçekten.. bazen mekanların çok önemli olmadığını düşünüyorum ama..

Öyle ama dış ülkeden rezervasyon yapinca cok cok ucuz.
Mesela 18.8 - 8.9 yani 3 hafta ultra all inclusiv ( 5 yildizli hotel ) ucak bileti ve transfer dahil kişi başına 360 euro.
Yarim saat önce satin aldim.

Önereceğim hoteller:
- melas resort
- barut akra
- rixos downtown
- limak Atlantis
-fame residence kemer

çok iyiymiş.

mugla akyakanin sahili tam istediginiz gibi cakilsiz kum ve baya baya ilerlemeniz gerekiyor derinlesmesi icin bodrumda guzel camel beach var oraninda sahili guzel biz rosso verde otelde hersey dahil 2 kisi 950 liraya tatil yapmistik gecen sene otel guzel ama kendi plaji yok diyebilirim cunku hep cakildi arabayla gidecekseniz camel beach e mesafesi 5 dk yanliz otelde sanirim nemden kaynakli 1 kere hamam bocegi gormustum onun disinda gunluk temizlik falan yapiliyor denize sifir havuzlu hos bir oteldi
marmaris guzel ama 2 seferdir denizini pek temiz goremedim acikcasi akyakadada caretta apart ta kaldim uygun fiyat rahat ama yalnizca yatak var
fethiyede ten apartta kaldim orada denize 4 5 dk yurume mesafesinde kendi havuzu var kahvalti 10 liraydi antalyadada konya altini tavsiye ederim

Maddi olarak siz karar verin ben bir kaç yeri yazayım. :)
Selimiye/Marmaris cok sakin güzel bir yer, bir sürü pansiyon var çok temizleri de var bir çoğunda alkol servisi yok. Fiyat olarakta uygun.
araba olmazsa olmaz, tekne kiralama şansınız var, denizi de fena değil ama plaj açısından yetersiz.
Selge beach hotel, Antalya, eğer maddi imkan varsa 10 numara bir yer çok memnun kaldık. Hele bebek/çocuk konusunda cok rahat edersiniz. Biberon sterilizatorune kadar her şey var, temizliği de güzel plajı da.
Havaalanı mesafesi uzak biraz, transfer almanız yada yine arabayla gitmeniz gerek.
Ama tabi otel dolu olursa o kalabalık can sıkabilir, ben tatillerimi ya sezon sonu ya başı ayarlarım eğer otel tatili olacaksa.

deniz ve plajı için gidecekseniz Ölüdeniz. Biz villa kiralayıp konaklamayı halletmiştik. Yemek zaten sürekli dışarıdan yedik, evde uğraşmadık. Otel kadar konforlu olmuyor tabi :) denize girmekten en keyif aldığım yer olmuştu.

Onun dışında tecrübe ettiğim seçenekler alkollu. :)

Alanya'da Rubi Platinum Spa Resort'ü tavsiye edebilirim. Severek kaldığımız otellerdendi. Biz çocukla tatil için uygun diye seçmiştik ama büyüklerede imkanları gayet güzel. Yemekleri taze hazırlanıyor gözününüzün önünde,gayette lezzetli ve çeşitliydi. Odalar gayet temiz. Deniz konusunda şunu söyleyebilirim,bungalovlar vardi günlük kiralanabilen iskele üzerinde,gayet iyiydi.
Paloma zincir otellerinden birinide tercih edebilirsiniz. Gayet başarılı. Biz bu sene Paloma Rönesans'a rezervasyon yaptırdık,haziran sonu ordayız.
Yine zincir otellerden Crystal otellerine bakabilirsiniz. Gayet iyiler.
Şimdiden iyi tatiller dilerim.

Canim gecen gün enistemler gitti.
Alanyada alan xafira otelin adi.
Fiyati uygun ve onlar memnun da kalmis.
Ben kendim de side crystal sunrise queeni tavsiye ederim ama senin fiyat araliginda mi bu otel bilmiyorum.

Eylülde gidecekseniz Alanya kesinlikle deniz de hava da sıcak oluyor

Granada otel
Anabella otel

gittim ikisi de ultra her şey dahil süper lüks ammaaaa erken rezervasyon yaptırdığımız için günlük adambaşı 120 mi 150 mi öyle bir şey ödemiştik

İki otele de kefilim durmayın gidin :)

alanyadaki deniz hemen derinlesiyor mu peki? yorumunuz cok sevke getirdi beni, hemenn inceleyecegim. cok tesekkurler

aşkım istiyorsun da o fiyatlara herşey dahil denize yakın jakuzili nerdeeeee.
Ama lara da ADONİS e bak bir isterse.

aşkım istiyorsun da o fiyatlara herşey dahil denize yakın jakuzili nerdeeeee.
Ama lara da ADONİS e bak bir isterse.

yine belirteyim jakuzili olsa fena olmazdi dedim ama sart kosmadim zira cok pahalilar biliyorum:) umut dunyasi iste napican bacim:)) hemen bakicam tavsiyenize cok tesekkurler

alanyadaki deniz hemen derinlesiyor mu peki? yorumunuz cok sevke getirdi beni, hemenn inceleyecegim. cok tesekkurler

Anabella sahili kumluk , sığ kısmı da bayağı var yani gidip gidip ayağını boşa atma durumu yok diyeyim

Granada sadece iskeleden giriliyor, kumluk alanı dar. Lakin havuzu çok çok büyük. Bu durumda tercih etmeyin derim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…