Bir tatil konusu da benden gelsin...

ah ahh inanir misiniz gecen yil dedim esime, erkenden rezervasyon yaptircam bu sefer diye ama yine ve yine sona kaldik.
peki size bir sey sorcam, eylul sonu gibi rezervasyon yaptirip ekimin basi gibi gitsek, cok farkeder mi fiyat?

Siz suan hangi tarihlere baktiniz? Eylul basi kurban bayrami oluyor. O tarihlerse fiyati yuksek cikar. Yogun ilgi var cunku.

Okullar acildiktan sonra fiyat dusuyor genelde ama eylulde yapip ekimde gitmek nasil farkeder bilmiyorum pek erken rezervasyon olmuyor cunku.

iki yil once mersindeydik ve hayran kaldigim nadir sehirlerden oldu.

Kibrisi hic gormedim ama cok pahali mi olur ki bilemiyorum hic?
Eşim 6 sene kıbrısta yaşadı
En guzel sahil karpazda cok meshur ama orda otel yok
Kıbrısta tum oteller guzel ıstersen villa kirala her sekılde memnun kalırsınız
Hem guzel otel hem guzel sahil olarak girneyi önerırım girnede otel olarak cratos premium . acapulco . merit . elaxus ısmındekı oteller guzel

Siz suan hangi tarihlere baktiniz? Eylul basi kurban bayrami oluyor. O tarihlerse fiyati yuksek cikar. Yogun ilgi var cunku.

Okullar acildiktan sonra fiyat dusuyor genelde ama eylulde yapip ekimde gitmek nasil farkeder bilmiyorum pek erken rezervasyon olmuyor cunku.

16 eylul ve sonrasindaki gunleri dusunuyoruz aslinda.

Okullar acilmis olacak sanirim

Selge beach resort
Lonicera World

İkisini de tavsiye ederim.
Eylülde bütçenize uygun olabilir.
Erken rez son gün 24 mayıstı Selge de..

Aşağıdaki reklamda wome da ramazanda kış başı 157 lira diyor. Ama hiç bilmiyorum o oteli. Ekim için Kıbrıs çok güzel olur bence. Antalya'dan falan ekimde keyif alamazsınız yağıştan vs

Kızlar bu yıl çok stresli zamanlar geçirdik.. Eylülde bir nefes alalım istiyoruz. Uzun süredir araştırıyorum ama hala karar veremedim.

Şimdiden alıp erken rezervasyon indirimlerinden faydalanalım diye düşünüyorum.

Denizi sığ-hemen derinleşmeyen, kumsalı çakıllı taşlı olmayan, huzurlu, cok pahalı olmayan bir yer arıyorum.

Antalya, alanya, muğla tarafları olabilir.

Not:
Alkolsuz oteller önceliğim ama alkollülerden de öneri alabilirim.

Bir de odasında jakuzi olsa tadından yenmez ama fiyatı aşırı artıyor:KK51:

Bütcemiz: Ornegin 5 gece icin maksimum 2500.

Sonuc:
Siz gidip de beğendiğiniz yerleri benim tercih sırama bağlı kalmadan sıralayın lütfen. :KK5:

Sevgiler :KK36:

Fethiyede club hotel meri yi aramanızı tavsiye ederim bazen otelin kendi indirimi oluyor o yüzden otelleri kendiniz arayıp sorun her şey dahil uygun fiyatlı istediğniz gibi bir yer

valla icime oturdu simdi okudukca taa kistan rezervasyon yaptirmayisimiz :olamaz: ekim icin sansimi deneyeyim bakalim en olmadi :KK48: cok tesekkurler :KK51:
Ben ve arkadaşlarımız ocak ayında rezervasyon yaptırırız Canım yarı yarıya oluyor herşey dahilde ama biz genelde butik otellerde kalırız eşimle yAni bizimki biraz stres atma ve kalabalıktan uzaklaşma tatil anlayışımız bu

Aşağıdaki reklamda wome da ramazanda kış başı 157 lira diyor. Ama hiç bilmiyorum o oteli. Ekim için Kıbrıs çok güzel olur bence. Antalya'dan falan ekimde keyif alamazsınız yağıştan vs

cok sagolun, evet wome reklamini ilgiyle takip ediyorum, keske o indirimi eylulde falan da yapsalar ama ne mumkun:) maalesef ramazan olusundan dolayi gidemeyiz :) kibrisi hic dusunmemistim kizlar amaaa baya kibris diyen oldu sasirdim. dusunsem iyi olcak sanirim yavastan :))

Ben ve arkadaşlarımız ocak ayında rezervasyon yaptırırız Canım yarı yarıya oluyor herşey dahilde ama biz genelde butik otellerde kalırız eşimle yAni bizimki biraz stres atma ve kalabalıktan uzaklaşma tatil anlayışımız bu

seneye nasip olursa hep beraber burda bulusup otel ayarlama gunu yapalim kizlar :KK73: yoksa ben yine sona kalirim bu kafayla:KK48:

ya aslinda bizim de niyetimiz o kafa dinleme, stres atma... kalabalik yerleri biz de sevmiyoruz.

sizin tavsiyeleriniz var mi?

seneye nasip olursa hep beraber burda bulusup otel ayarlama gunu yapalim kizlar :KK73: yoksa ben yine sona kalirim bu kafayla:KK48:

ya aslinda bizim de niyetimiz o kafa dinleme, stres atma... kalabalik yerleri biz de sevmiyoruz.

sizin tavsiyeleriniz var mi?
Biz turizmci olduğumuz için bu işleri az çok biliyoruz Canım ben Datça -Gökova-Alaçatı -Ilıca-Kuşadası'nı biliyorum butik otellerini sen nerede yapıcaksın herşey dahilse hiçbir fikrim Yok

Biz turizmci olduğumuz için bu işleri az çok biliyoruz Canım ben Datça -Gökova-Alaçatı -Ilıca-Kuşadası'nı biliyorum butik otellerini sen nerede yapıcaksın herşey dahilse hiçbir fikrim Yok

oo tam da uzmanina denk gelmisim :KK19:

her sey dahil olsun istiyoruz canim ya yemek falan dert etmek istemiyoruz kendimize ve bu yil izmir taraflarini dusunmuyoruz maalesef:KK43:

X