Bir tatil konusu da benden gelsin...

yine belirteyim jakuzili olsa fena olmazdi dedim ama sart kosmadim zira cok pahalilar biliyorum:) umut dunyasi iste napican bacim:)) hemen bakicam tavsiyenize cok tesekkurler

Bak bak biz 3 kişi 2000 tl anlatştık 5 gece. Normalde Zeugma ayhsa önerirdim ki hep orada kalırız çok çok önereceğim aile oteli süper ötesi otellerdir. Birde ona bak

bu sayfada oneriler var canim bakabilirsin.

Adam eve belek.cocuksuzken hazir gidelecek tek yer.cocuk almadiklarindan ben artik cok nadir gidebiliyorum : )

Alanya ve kıbrısın sahili en guzel yerler
Mersin kocahasan akkum falanda fena degıl...
Ben olsam ya kıbrısa gıderdım ya da farklı ortam goreyım bı tantuni yıyeyım dıye mersine gecerdım...

Mersın tatıl için en uygun yer

iki yil once mersindeydik ve hayran kaldigim nadir sehirlerden oldu.

Kibrisi hic gormedim ama cok pahali mi olur ki bilemiyorum hic?

Cok tesekkurler tavsiye için ama fiyatına şimdi baktım, 5 gun için 3700lerde. Bu bizi aşar

Erken rezervasyon donemleri malesef bitti
Butceniz az degil aslinda keske subat mart gibi yaptirsaydiniz.
Aklinizda bulunsun diye soyleyeyim ben eylul icin subattan rez. yaptim. 7 gece 3 kisi 1800 tl 9 taksit. Suan yaptirsam ayni tarihler ayni otel ayni site uzerinden 4200 tl cikiyor. 2500 e baya iyi bi yer ayarlardiniz aslinda.

Çünkü ramazan haziran oyüzden ucuz

ah ahh inanir misiniz gecen yil dedim esime, erkenden rezervasyon yaptircam bu sefer diye ama yine ve yine sona kaldik.
peki size bir sey sorcam, eylul sonu gibi rezervasyon yaptirip ekimin basi gibi gitsek, cok farkeder mi fiyat?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…