bir kere aldatan, birdaha aldatir (mi?)

G

gelecekkorkusu

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi gelecekkorkusu
affedilince tekrarlar mi kesin, ayni veya baska kisiyle?

Belli olmaz arkadaşım olabilir de olmayabilir de. Bunun için kesin birşey söyleyemeyiz ki...

Ama hareketlerinden, tutumundan gerçekten pişmanlık duyduğunu anllıyorsak, belki tekrarlamaz diye de düşünebiliriz.

kesinlikle tekrar tekrar yapar diye düşünüyorum

Bencede eğer bir kere aldattıysa alışkanlık yapar ve hep aldatır...

Tabiki Belli Olmaz Yapabilirde.ama Zaten Seni Birkere Aldatmiş Ve Sen Onu Affetmişsen Zaten Sen Bir Daha Güvenemezsinki Yani Ben Güvenemem Unutamam Sürekli Içimi Bişey Yer Durur.kuşku Olunca Sürekli Kontrol Altinda Tutmak Istersin Busefer O Bunalir Aman Hayat Cekilmez Olur Yani

kesinlikle fırsatını bulursa aldatır diye düşünüyorum.

banada birdaha yapar gibi geliyo Allah korusun insanın başına böyle bişey gelirse birdaha güvenmesi çok zor olur zaten aklında hep bu soru işareti olur :1no2:

Bilemem ki..fisfisfis
Kişiden kişiye göre değişir..
Adam gerçekten pişman olmuştur,melek olmuştur.
Ama vakti zamanında yaşanılmış olan acıları unutmak mümkün mü? Bence asıl sorun burada saklı!

sebebıne baglı nıye yaptıgına baglı.sebepsızse eger yıne yapacaktır.ama gecerlı sebebı warsa ve pısmanlık warsa yapmayabılır.

bu konuda genelleme yapmak saçmalık olur
bu tamamen kişilik meselesi
köpekler gibi pişman olduysa neden tekrarlansın

ben kesin kararlı bir şekile aldatır diyorum

Bir kere aldatan bir daha hatta defalarca aldatabilir.
Mesela, adam aldatmıştır eşi affetmiştir. Nasıl olsa eşim affediyor der bir süre daha bekler gene aldatır.

bençe erkeyine göre deyişir bikere yapmış ve gerçekten pişman olmuşsa yapmaz ve eşinin halı ne biliyim üzüntüsünü görmüştür insaflıysa yapmaz

bunu genellemek doğru olmayabilir ,pişmanlığı gerçekten yaşayan insanın tekrarlayabileceğini düşünmüyorum en azından bunu umuyorum ...

bence de erkekten erkeğe değişir yaşadığından ders alabilen erkekler var alamayan erkekler var veya o heyecanı tekrar yaşamak isteyen var istemeyen var

bunu genellemek doğru olmayabilir ,pişmanlığı gerçekten yaşayan insanın tekrarlayabileceğini düşünmüyorum en azından bunu umuyorum ...

gerçekten pişman olduğunu nasıl anlıycaz biliyosunuz bunlar iyi numara yapıyolar ben inanmıyorum pişman olduğuna ama beni sevdiğine inanıyorum aman kendileri bilir aslında bırakcan sürünsün o kadınla ya kızlar bidaha yapmaz diyinde diğer yalanlarda olduğu gibi bunada inanalım başka türlü bu eziyet bitmiycek resetleme şansımız olmadığına göre ama MALESEF BENDE YAPARLAR DİYORUM

üç kere ihanete uğrayan bir eş olarak başka bişi yazmama gerek varmı...

alışmış kudurmuştan beterdir diye bir söz vardır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…