bir karı kocanın günlüklerine yazdığı yazılar

janet

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2007
2.631
8
49
Kadının Günlüğü
Bugün üç yıl bitti. Onun karşısına gelinlikle çıktığım günkü kadar mutluyum.
Tanrım, onu ne kadar seviyorum. Mükemmel bir erkek,cazibeli, yakışıklı, anlayışlı,sevecen, her şey var.
Bugün Cumartesi,bıraktım arkadaşlarıyla eğlensin. En sevdiği yemek olan pastırmalı Kurufasulye ile pilav yapıyorum. Pişti, demleniyor.Banyo yaptım, en sevdiği kıyafeti giydim. Yemekten sonra, şöminenin karşısına bir şişe kırmızı şarapla uzanacağız..
Eve geldi sonunda. Beni öpüşü biraz soğuktu, aklı başka yerde sanki. Aman Tanrım, yoksa? Tüm cilvelerime rağmen, bana yanaşmadı. Arkadaşlarıyla ne yaptığını sordum, ağzında birşeyler Geveledi. Yemekte biraz keyfi yerine gelir gibi oldu, ama hala dalgın,hala uzak,hala kabuğuna çekilmiş.
Herhalde ÖTEKİNİ düşünüyor.Benden genç mi acaba? İşyerindeki sarışın pazarlama temsilcisi olmasın?
Şöminenin karşısında şarabımızı yudumlarken, artık dayanamadım "neyin var?" diye sordum. Gülümsedi, zoraki bir gülümseme, acı dolu, uzaklık dolu.. "Yok birşeyim" diye geçiştirdi.
O gürül gürül yanan aşkın bu kadar çabuk biteceğine inanamıyorum, daha dün bana ebediyete kadar benimle olmak istediğini söylüyordu. Bugün aramızda iletişim kopukluğu başladı bile.Belki de kilo alıyorum.
Çok mu vır vır yapıyorum? Elini tuttum. Elimi okşadı,ama eller hissiz, parmak uçları soğuk... Stepe başlasam?
Yalan, yalan, yalan. Kendimi kandırmaktan başka bir şey değil bunlar.
Bitti...Bittti...Bitti. Tanrım, ölmek istiyorum. Kendimi son kez onun kollarına attım. Ağlaya ağlaya uykuya dalmışım.

Erkeğin Günlüğü :
Öff be,bizim takım yine yenildi. Ama, kuru fasülye güzeldi haaa...

Gerçekten çok eğlenceli bi yazı olmuş... hihoyyyt

"Tanrıımmmm ölmek istiyorum.." :roflol:

benimde cok hosuma gitti
artık sürekli aldatma hikayeliri kendimizden bile sühpe eder olduk bence bugünlük bir cok kisiye moral olacak gibi geliyor

bı takım ugruna evlılık yıldonumunu mavetmiş hıyar :roflol:

hahhahah bende dedim kesin hasta olmuştur adam işte az bi ömrü kalmıştır:)))

biz sayfalarca yazarız da anlatamayız içimizdeki duyguları
ama ruhsuz şeyler nolcak bi cümleyle bütün olayı yazarlar
tabii ruh yok ruhhh aşksız herifler Çok üzgünüm çoook

ne kadar güzel bir yazı paylaşımın için teşekkürler...

yazı güzelde....
neden bu kadın hemen kendinde aramış hatayı ona kızdım yaa....
ne demek yani az kilo alınca biraz konuşunca hemen kendimize bu kadar güvenimiz gidiyo ona kızdım yani

yazık yaaa! kadın kocası için en sevdiği yemeği yap giyin süslen, romantik romantik şömine karşısında şarap yudumla adam takımı yenildi diye güzelim günü mafetsin. bir de yazdığı şeye bak. takımı yenilmiş ama kurufasulye güzelmiş.klava: karısını görmüyor bile. böyle duygusuz adamlara sinir olurum. Allahtan benimki maç hastası değil. yoksa evlilik yıldönümümüzde maç için surat yapacak var ya paralarım valla mirmirmirmir kötükedihüso

Hahahahahaha :roflol::roflol::roflol:
Çok güzeldi Şeniz
Bu kadar sığlar işte

guzel bı yazı merakla okudum ama aldatma düşüncesi biraz abartılı bı vesvese
olmuş,,,,

bir erkege yakışan şeyi yazmış günlüğüne
aferim ona aferimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…