bir karı kocanın günlüklerine yazdığı yazılar

süperdi ya biz kadınlar ne kadar fesfeseli ne kadar derinlere dalıyoruz halbuki erkekler çok yüzeyseller ama işte sorun burda ne biz onları anlayabiliyoruz ne de onlar bizi ahhh evlilik ahhhhhh zor sanat

Gerçektende erkekler ve kadınlar ne kadar farklı düşünüyolar.
Kadında aynı ben yaniisırnaşık şey

E koca işteee Allaaalaaaaa. Kadını bu siteye üye yapasım geldi bi anda
kocası dısında da hayatta düşünmesi gereken şeyler oldugunu görmeli. yoksa hakketen ölmesi gerekecek:roflol:

süper yaa :KK70:

iyice takıntı haline geldi cidden biz bayanların bazı düşünceleri, bu da ona süper bir örnek olmuş :)

arkadaslar var böyle kadınlar biride ben
ama bu erkekten kaynaklanan bir sey sabıkası varsa bu konuda elinzde olmadan yapıyorsunz bunu

cok guzeldı a.s.heyacanla okudum ama sonunu tahmın ettım kadılar ve erkekler işte aynı hep
'''''''kadın herseyın altında bırsey ararsenağlamaagalr kendi kendini üzer erkek gercek düsüncesını anlatmaz kadın sayfalar dolusu kafasıda kurar erkek tek cumleyle kendını anlatır sonuc gokten uc elma düşmüş...........:1hug:''''''''''''''
dogru düsünmüyormuyum hanımlar

Biri kocamı anlatsa anca bunları yazardı zatennn çok başarılı bir tahlil olmuş:eek:klava:

bencede süper bir yazı bayıldım.biz her hareketin altında başka sebepler arar dururuz.hep işin ayrıntısındayızdır ama erkekler sadece basit düşünür...

bi de şöyle düşünün; ya onlarda bizim kadar akıllı ve derin olsalardı? ne olurdu? bizim halimiz yaş olurdu bence :)

erkekle kadın arasındaki fark bu işteyerimseniben emeğine sağlık arkadaşım

X