Bır ınsan ten rengını nasıl anlar ? Esmermıyım kumral mı anlayan

taktigi rezaletmis herifin bunu mu tartisacaz dyeydin

Cevremdekiler beyazsin der ama sut beyaz degil yani norvec beyazi degil acik tenli derler beyaz bugday arasi ama resimlerde boyle cikiyo anlamadim bnde

Ten renginiz gayet guzel masallah, ne demek siyah sac illa beyazlara olurmus kendinizi nasil hissettiginiz daha onemli ayrica bildigim kadariyla oyle de bir kural yok :)
Ya gözlerim nasıl desem yakından çok bulamazsanız bildiği kocaman kapkara e öyle olunca boguyomu acaba kapkara saclar

Ben guzelligi kaliplara sokmayi yanlis buluyorum ornegin sarisin renkli gozlu olsaydiniz cok guzel olacaktiniz diye bir sey yok ki yada kilosu olan herkes cirkin degil. Saclariniz bana o kadar koyu gelmedi azcik cikmis ama ki koyu olsa da olur yani bence

Evet kesinlikle süt beyaz değilim ama kumral buğday arkadaşlarımın yanında beyaz kalıyorum açık buğday yada soluk gibi sanirim
Artı olarak gecen hafta cesmedeydim.haliyle bir haftada yandık biraz
beyaz tenlı olarak yazıyorum canım
bız yandıkmı bronzlasmıyoruz pembelesıyoruz hatta lilalaşıyoruz
bugdayın 3 tonu var
acık bugday orta bugday koyu bugday sonrası bıldıgın esmer olur
annem estetısyende ordan bılıyorum :)
sen orta bugday gorunuyorsun
muhtemelen acık bugdaydın yandın tatılde orta bugday oldun yanılma payımdır
bugdaylar boyle guzel kavruk yanar :)

Buğday tenlisin beyaz diyenler beyaz gormemis
Ama çevremdeki kumral bugdaylara göre açık kalıyorum tam buğday tenlide degilim norvec ısveç beyazida buğday diyenleride anlamiyorum arkadaşım yanımda aynaya bakıyoruz kizdan banya açığı ki kumral saçlı .ama beyaz da değildi açık ten yada açık buğday sanır tatilde geldiğimi belirttim bide
Ya aslında sır o da değil saçlarım siyah gözler siyah ilk siyah saçı beyazlara yakistiriyo herkes geneli çok boğuyor benide boguyorsa boy atma k istiyorum da

Yok yok eksi senden koyuldum asla süt beyaz degilim de hani koyu tenlide diyemem ay ne dediği gibi açık buğdayda yandım 1 haftada ışte böyle
Peki bu tene suya saç çok boğar mi sence?

canım cevrendekıler esmer demekkı sen onlara gore beyaz kaldıgına gore
beyaz tenlıler yazın boyle bugdaylasmaz pembelesır :)
ruslar gıbı mesela
yaz oldumu dısarı cıkamam ben yüzümde tüp patlamıs gibi lila oluyorum bıldıgın

Yok yok eksi senden koyuldum asla süt beyaz degilim de hani koyu tenlide diyemem ay ne dediği gibi açık buğdayda yandım 1 haftada ışte böyle
Peki bu tene suya saç çok boğar mi sence?
sen tenıne kesınlıkle karamel kumral dore ışıltılı tonlar kullanmalısın guzel bı yansıma yapar tenine

Yok kumral saclilsr hiç boyamadilar bak hande ercel gibi kurallar ben o kıza göre beyaz kalıyorum ama kafa simsiyah benim çevremdeki dediği kız,ar onun gibi ☺

Ya sadece o olsa.tene gore de başladı.tüm beyaz tenkitler guzeldir fi,an.Victoria secrettaki meleklerin çoğu esmer buğday miranda a driana giselle filan hepsi çirkin o zaman nasıl bi bakış açısı

Ten rengin sicak .sarı alt tonlu beyaz ince deriye sahip.buğday tenli ler kolay bronzlaşir.ama sarı alt tonu beyaz tende güneş yaramaz ben cikarmaya çok musait bir ten yapısıdir. Buğday tenli biri ile ayni anda denize girip guneslensen arada ki farkı çok daha iyi görürsün. Buğday ten bronzlasmaya başlar .ama senin tenin sariligini korur belki biraz kızarır .ama güneşte kızaran beyaz tenliler soğuk ve alt tonu pembedir .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…