Bır ınsan ten rengını nasıl anlar ? Esmermıyım kumral mı anlayan

Ten rengini sordun bende söyledim o saçla eğer sana gore beyazdan sahada beyaz olan lazım siyah saç köyü teni açık gosterir
Cevremdekiler si ya saçlı beyaz temel olarak tabir ediyorlar ama
Süt beyaz degilim ama tam buğday degilim onda herkes hemfikirde bu saçları açtığında karamel llucam sanirim

Cevremdekiler si ya saçlı beyaz temel olarak tabir ediyorlar ama
Süt beyaz degilim ama tam buğday degilim onda herkes hemfikirde bu saçları açtığında karamel llucam sanirim
Şaka gibisiniz yok süt beyaz değilim,yok tam buğday değilim ne dememizi istiyorsun sizin canınız sıkıldıda milletle dalğamı geçiyorsunuz ,git bir berbere sor saçının boyasını

Şaka gibisiniz yok süt beyaz değilim,yok tam buğday değilim ne dememizi istiyorsun sizin canınız sıkıldıda milletle dalğamı geçiyorsunuz ,git bir berbere sor saçının boyasını
Berberin bi halttan anladığı yok çok iyi berberler gidecek parayı biriktirmek gerek o zaman dalga malaga geçtiği yok zaten bi arkadaş güzelce açıklamış onun dediği doğru.Sen kasilma

beyaz değil de buğday tenlisin diyelim , beyaz ten daha farklı birsey beyaz tenli olan biri esmer mi kumral mı diye ikilemde bırakmaz -sac rengi disinda konusuyorum- sen bugday tenlisin sacinsa esmer insanlara boyle dersen bana gore konu kapanmis olur canim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…