Bir görümce meselesi

Kesınlıkle baya baya tepkı aldım teşekkür ederim guzel yorumunuz ıcın artık sessız kalmamaya dıkkat edecegım

Cok haklısınız

Vermeyi asla dusunmuyorum artık

SIzi elestirmek icin yazmadim ben de. Sadece yorumlarinizdan sunu gordum ki gercekten alingan birisiniz. Bu da hayatinizi zorlastirir. Ben de benzer sekilde alingan donemler gecirdim. Sonunda insanlar daha az kirici olmuyor uzulen yine alingan olan oluyor. Biraz bosvermislik biraz aman bananecilik isleri kolaylastiriyor. O zaman bosverin cekin elinizi eteginizi o kisiden. Belki doldurusa gelmistir belki icten ice kiskancligi vardir iyice ayyuka cikmistir. Yuzgoz olacaginiza cekin mesafenizi herkes yerinde rahat olsun.

Teşekkür ederim zamanla mesafe koyacagım ınsallah bu cümlelerden sonra eskısı gıbı olmak akıldışı zaten

Soylemediginiz her şey,vermedigimiz her cevap içinizde dağ gibi birikiyor.Cevap vermenizi,sormanizi tavsiye ederim.Söyle bir anımı anlatayım.Bir gün görümcem bana gelecekti.Birkac saat sonra onun samimi olduğu ve benim de arada görüştüğüm bir kız arkadaşı ve annesini de cagirsak mi laflarız falan diye yazışiyorduk görümcemle.Sonradan ben dedim ki ya evde de hiç ikram edilecek bir şey yok çağırmasak mi vazgecsek falan diye düşündüm ve gorumceme yazdım.O zamanlar da 7-8 aylık falan hamileydim.
O da dedi ki çağırdım artık bir şey olmaz.Ama dedim ikram yok.Ne yapalım.Ne dese begenirsin.O senin probleminve aynen böyle gülücüklü emoji atarak.Elbette benim problemim sonuçta misafir benim evime gelecek ama ne bileyim.siz olsanız ne dersiniz.simdi hemen beğenmedim bildirimleri gelecektir bu mesajıma ama ben aşırı bozulmuştum bu duruma.Tabi ki kalkıp kek falan yaptım onlar gelmeden.Ama şöyle soylemesini isterdim bir şey olmaz ya yabancı değil onlar,bir kek falan çırparız hemen ne olacak falan. O cümlesinden bana kıymet vermediğini düşünmüştüm.bilmiyorum ya konu sahibi seni kendime benzettim.Ama artık baya baya cevap veriyorum,yoksa içimdekiler bana zarar veriyor.

Son düzenleme:
Yanı cok büyük saygıszlık bu bıde hamılesınız ya kımısı bu tarz saygsızılıklar yapıyor kımısıde benımkısı gıbı herturlusu zor keske o anda cevap verebılen bır ınsan olsam umarım basarabılırım bende yoksa gerçekten aptal durumuna dusuyorum

Allah başka dert vermesin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…