Gelinlik Modelleri Bir gelinlik hadisesi (lütfen herkes fikir versin)

Havin Ayla

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2015
17
9
33
İnstagramda gezerken denk geldiğim bir gelinlik modelini çok beğendim. Baharda da evleniyorum, abartılı bi düğün yapmayacağım.Kabarık bir gelinlik istemiyorum fakat ablam da elbise gibi olmasın ya balık model yada kuyruklu filan olsun yani gözalıcı bi yeri olsun diyor.İlk iki fotoğrafta gelinliğin altına tarlatanı giymemiş, yani aslında daha kabarıkmış gelinlik fakat o kabarık haliyle fotoğrafını da ben bulamadım. Ben bu gelinliğe bayıldım. Böyle ne kabarık ne değil,
Sizce nasıl ?

Son düzenleme:
Ne kadar güzel bir gelinlik! :)

Ben beğendim. :)

Gelinlik inşallah hayatınızda sadece 1 kere giyebileceğiniz bir elbise.
Bu sebeple, normal abiye ve gece elbiselerinden farklı olması gerektiğini savunuyorum.
Ben ki hiç düğündü gelinlikti sevmeyen hatta sizin gibi beyaz elbise formunda gelinlikler bakan biri olarak, şuan düğünüm olsa yine çok kabarık olmayan ama en azından a formunda bir gelinlik giyerim diyorum, öyle de yaptım.
Bu gelinliğin başka bir rengini yaptırıp, kardeşinizin düğününde ya da yakın bir akrabanızın düğününde giyebilirsiniz.
O gün kendinizi 'gelin' gibi hissetmek demek, abartmak demek değildir kabul ama, gelen davetlilerden farklı olmak demektir.
Hayatınızın en özel gününe, üzerinizde deneyerek, içinize sinerek hazırlanın diyorum.

Aslında gelinlik kabarık değil gibi gözüküyor fotoğraflardan dolayı, ama ilk iki fotoğrafta içine tarlatan giymemiş kadın. Gelinlik dar A kesimmiş. Ben nişanımda zaten kabarık birşey giydim bi salonda düğün gibi oldu. Düğünümde daha sade olsun istiyorum o yüzden.

prenses model gelınlıklerı hiç sevmem. begendım bu modelı :=)
bende sevmiyorum, sanki kanun çıkartılmış herkese zorunlu kılınmış gibi herkeste straples prenses model gelinlik görüyorum, birinin diğerinden farkı yok ki e öyle olunca. Ben farklı olsun istiyorum.

kuyruklu veya kuyruksuz
işlemeli, veya güpürlü bşi bile istesen
tarlatansız gıyılmez :=)

Gelinlik ne A kesim ne de balık kesim.
Şunu söyleyebilirim, kötü bir işçiliği var bu gösterdiğiniz gelinliğin.
Aşağıda başka bir üye güzel bir gelinlik örneği koydu.
Aşağıdan açılan model için o şekilde kalça kemiğinden başlaması gerekiyor açılımın ama sizin örneğinizde maalesef öyle bir şey yok.
Benim nişanım da sizin gibi büyük bir salon nişanı oldu ve ona rağmen güzel bir tuvalet giydim, asla kabarık bir şey düşünmedim.
Siz en azından bu fikre biraz daha yakınmışsınız benden ki gelinlikleri üzerinizde denediğinizde ne demek istediğimi anlayacaksınız.
Fotoğraftan aşık olduğum, kesin alacağım dediğim bir gelinliği deneyeme gittim ve sonuç tam anlamıyla fiyaskoydu.
Bir gelinlik bir insana bu kadar mı yakışmaz, bu kadar mı abes durur
O sebeple gidin, bütün model ve kesimleri deneyin.
Güzelliğinizi ön plana çıkaracak olan model belki balıktır, belki belden droptur belki tek omuzlu helenistik bir gelinliktir belki de yarım A kesim örnekteki modeldir.
Ama kesinlikle fotoğraftaki olmadığını söyleyebilirim, işlemesi model fikri güzel olsa bile model olarak çok yanlış bir uygulama.

kuyruklu veya kuyruksuz
işlemeli, veya güpürlü bşi bile istesen
tarlatansız gıyılmez :=)
evet evet, bu gelinliğin bile tarlatanı varmış mesela bende çok şaşırdım ama fotoğraf çekiminden döndükten sonra evde çekildik bi kaç poz o yüzden çıkarttım dedi. Tarlatanlı böyle poz varsa atar mısınız dedim yok dedi gelinlik a kesim basenden itibaren kabarıyormuş , ama tam istediğim gibi kabarıklık ayarı. Ne tam düz elbise gibi ne çok şişik.

Haklısınız. aslında ben uzun kollu falan bakıyordum böyle danteli daha göze çarpsın diye. Bunu beğendim ama bende nasıl durur bilinmez gidip denemek lazım, bambaşka duruyor beğenerek gittiği gelinlik insanın üzerinde.

Ama kadının üstünde çok hoş durmuş belki de o yüzden beğendim. Sizce ?

ben tarlatansız giyecektım, kadın öyle bişinin mümkün olmadıgını
yürüyemeyecgımı söyledı. tarlatanlı bıle zor yürüdüm ben tarlatansız düşünemıyorum.
tarlatansız olması için önü topuklara kadar olan elbise gibi olması lazım

sizde kabarık sevmiyorsunuz anlaşılan.insanın Kabarık olmayan gelinlikleri hiç beğenmemeleri, bu ne böyle gelinlik gibi değil demeleri üzüyor, herkes kabarık giymek zorunda mı. Gelinlik bakmaya gidecek benim kafada insan bulamıyorum

genelde helen modeli denıyor o tarz gelınlıklere. boşver başkalarını
zevkler tartısılmaz. begendiğin modelı al..

genelde helen modeli denıyor o tarz gelınlıklere. boşver başkalarını
zevkler tartısılmaz. begendiğin modelı al..
haklısınız, bu gelinliğin sahibine de dert yakındım, o da aynı şeyi söyledi, gelinliğimi bayılarak aldım fakat düğün günü bile arkamdan niye kabarık bi gelinlik giymemiş, dümdüz elbise gibi falan demişler, çok üzüldüm, eskisi kadar mutlulukla bakamıyorum gelinlik fotoğraflarıma dedi. İnsanın hevesini kursağında bırakan patavatsız tipler tam nefret sebebi

Bu model, aslında istediğiniz açılıma sahip.
Örnek olması açısından ekliyorum, o hanımefendinin gelinliğinin yanlış bir dikime sahip olduğunu size gösterebilmek için.
O gelinlik güzel bir modelmiş ta ki diken kişi birçok hata yapana kadar.
Ben bence o bayanın vücudunu çok kötü göstermiş ya da daha zayıf bir insan giymeliymiş diye düşünüyorum.
Bu modelde basen hattı ortaya çıkmamalı, basen üstünden kalça kemiğinden açılım başlamalı.
Basen çıkacak, dar olacaksa zaten balık model olmalı.
Tabi ki zevk sizin, kendinize neyi yakıştırırsanız, neyin içinde kendinizi iyi hissederseniz onu seçin.
Kimsenin böyle gelinlik olmaz demesine aldırmayın, önemli olan sizin beğenmeniz ve modelin olması gerektiği gibi uygulanması.

onu dıyenler garıpmıs :=) milleti boşver
sana yakısanı seç ve giy
gerısı önemsız :=)

ablanız kendi düğününde istediği gibi gelinlik giysin
en özel gününüzde giyeceğiniz şeye tamamen kendiniz karar verin başkaları sizi yönlendirmesin, büyük ihtimalle bir daha giyme şansınız olmayacak sonra keşke demeyin.

ben de kabarık gelinliklerden hoşlanmıyorum. gelin dediğin zarif, şık, abartısız güzel olmalı.
bence bu gösterdiğiniz model güzel ama eteği hoş durmuyor potlu duruyor, bunun gibi başka modelleri araştırmaya devam edin

etek için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…