Gelinlik Modelleri Bir gelinlik hadisesi (lütfen herkes fikir versin)

Beğendim diyenleri gördükçe çok mutlu oluyorum. Daha 'gelinlik dediğin kabarık olmalı' demeyen hiç kimseye rast gelmedim, ta ki burada konuyu açana kadar. Kabarık olmayan gelinliğe de güzel diyen 2. kişisiniz :)

Off çok zarif bayıldım buna

Beni niye saymıyosun konu sahibi paylaştığım gelinlikte kabarık değil

Saymamak demeyelim :) evet, kabarık değl fakat uzun kollu gelinliklerin içinde ( çok beğenmeme rağmen) rahibe gibi görünüyorum hani görmemiş glein olmuş tutmuş dantele dolanmış gibi :)

Beni niye saymıyosun konu sahibi paylaştığım gelinlikte kabarık değil

Orta yollu cümlelerle cevaplamaya çalışıyorum :) gelinliğin sahibi denk gelir de görürse -ki burda hesabı var mı bilmiyorum- hem tutmuş gelinliğimi koymuş hem de hakaret yağdırmışlar demesin diye , suya sabuna dokunmayan cevaplarla dönüş yapmaya çalışıyorum. Kaldı ki o kadın da çok beğenerek almış gelinliğini fakat elbise gibi falan diyenlere çok üzüldüğünü söylemişti. onu da üzmek istemem yani :)

Konu sahibinin Başta eklediği gelinliğin yaka ve askı kısımlarını beğenmedim biraz dekolte ama buna karşın askıları kaba yani yazın giyilen beyaz tişörtlere benziyor askısı kusura bakma(. Onu yerine tül üzeri 3 boyutlu minik çiçekler olursa harika olur

Çok zarif bir gelinlik, kabartmaya gerek yok duvak var çiçek var aksesuarlarla zenginleşiyor zaten bi de kabartmaya gerek yok

Kabarık gelinliklerle çoğu modelin ne kadar kötü göründüğünü farkedemediler bir türlü evet gösterdiğiniz örnek çok zarif

Kabarık gelinliklerle çoğu modelin ne kadar kötü göründüğünü farkedemediler bir türlü evet gösterdiğiniz örnek çok zarif

teşekkür ederim benim gibi düşünenleri gördükçe seviniyorum. şimdi beğenen hanımlar kızmasın bana ama bence kabarık gelinlik demode, ucuz. birilerine bir şeyi kanıtlamaya çalışırmış gibi, gereksiz abartı.

Ben kaliteli dikildiğinde demode durmadığı kanısındayım mesela Vera wang yada chinco yada Lazaro vs nin de bir çok kabarık modeli var ama kaliteli dikince göze batmıyor
Ama evet normal modaevlerindeki bazı kabarık modeller disney kahramanları gibi abartı komik:)))))))

Bence gelinlik güzel ama fotoğraflardaki gelinin bel ve kalça oranı bence gelinliğe uygun değil. Çok düz kalmış bel. Eğer belindeki kalçaya göre inceyse bu gelinlik kendini gösterir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…