Bir Facebook sorunu daha

-bella-

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2008
449
79
kızlar yaaaa nefret ettim facebooktan!!teknolojiden!!!!!!!!nolur aklı verin bana yaa
ciddi bi birlikteliğim var benim.sevgilim önceden nişanlanıp ayrılmış.ve ben bu kızdan cok çektim,hiç rahat bırakmadı neysee
facebooka üyeyiz biz(sırf o üye oldu diye oldum,tabi ben şifresin falan biliyorum.)
o kızın adını soyadını yazıp baktım,buldum.arkadaş listesine baktım,benimkinin kuzeni var,bi arkadası daha var ve gercekten cok kızdım.ona söyledim kuzeninde ne işi var diye senin kuzenin o!! ben napabilirim dedi,tmm hakverdim yapcak bişi yok.
ama az önce bu yüzden öyle bi kavga ettikki anlatamam,yine acıldı konusu.o arkadası resmine yorum yapmış.dedim ii eski nişanlında arkadasının sayfasında görür,ben gelemem böyle seye dedim,çıldırdım resmen.zaten cok kıskancım!!!ya kuzeninde yada arkadasında ikisininde olması beni acayipppp rahatsız ediyo ve gercekten çok kötü kavga ettik,tmm dedi silerim arkadasımı istersen kendimi sileyim facebooktan ama ben ipleri kopardım bi kere ağzıma ne gelirse söledim.bunu bastan düşüncektin dedim arkadasına dicektinki dedim onunla aynı yerde olmak beni rahatsız ediyo ya beni sil ya onu,
cokmu abarttim acaba kızlar yaaa..valla çok kötü kavga ettik,büyüdüde büyüdü,sen bana güvenmiyosun dedi,girdik iice birbirimize
haksızmıyım ben yaaaaaaaaa
nefret ediyorum bu teknolojinin bu kadar ilerlemesinden!!!!!!!!!!!!!!

valla abartmışınız bence. hemde bayağı bi.
isterseniz nefes de almasın aynı atmosferde yaşıyoruz

yapmayın allah aşkına bu kadar müdahele etmeyin birbirinizin hayatlarına. sonradan çok yıpranır, çok yüzgöz olursunuz bence.

Ben her zaman evli yada ilişkisi olan kişilerin bu şekilde ki sitelere üye olmalarına karşıyım....
Zira sonu hiçte mutluluk olmuyor kavga gürültü tatsızlık ve tartışma ile sonuçlanıyor...
En iyisi silin üyeliklerinizi.içinizde kafanızda rahat etsin.

ama canım korkuyorum işte,inan o kız cok çektirdi bana,neler yapmadı nası biri ya hacker gibi valla,benim adıma neler neler,bişey olcak diye korkuyorum.resimlerimize ulaşır benim resimlerimi başka amaçlarla kullanır diye..benim msnimi hackledi resimlerimi hackledi
benim adıma msnler aldı milleti birbirine soktu,suçlusu ben oldum,insanları bana düşman etti
bide ben kavga etmeye basladığım zaman durduramıyorum kendimi (
şimdi özür dilemek istesemde dileyemiyorum((

önceki şeyler acıga vurmus böyle küçük meselelerden tartışma çıkmış bence...

evet canım bencede haklısın,zaten sırf o üye oldu diye oldum ben.dedi bugün sileyim kendimi diye dedim ne önemi var artık baştan düşünseydin((

of çok abartmışsın!
ben de hala erkek arkadaşının bir hatasını arıyorum..
bence senin kendine be erkek arkadaşına güven sorunun var.
o kızı boşver bitmiş gitmiş.. uğraştırmış zamanında belki ama şu an sen varsın fakat böyle devam edersen ikiniz için de kötü olur bence..

Bencede fazla abartmışsın sonuçta ekleyen sevgilin degilki!

Birde insanın hayatında daha önce birileri olabilir bu gayet normal, ndn hala kafanda onunla ilgili takıntıların varkifisfisfis

Bence bu kadar dert etme biraz rahat olmayı dene cnmkaydirigubbakcemile5

ne kadar rahat ve doğal karşılıyosunuz şaşırdım doğrusu.
sizin başınıza gelse bu kadar rahat olamazsınız ya o da ayrı konu

bu kadarda abartılmaz yani
kuzeninden arkadasından size ne
kim kimi isterse ekler
ayy cok tuhafsınız
iyi erkek arkadasınız karsılık vermemiş size
garibim sileyim demiş

kapatın gitsin facebooku biz öyle yaptık yoksa yiyioduk birbirimizi,bende oda kapadı..

ya arkadaşım teknolojinin bu kadar gelişmesinden rahatsız oluyorsan kullanma fecebook olmayınca dünya durmuyor ya ikinizde dondurun hesaplarınızı olsun bitsinşakkıdı

o manyak enson sevgilimin msnini hacklemişti,ve ordan ben bastan zannettimki sevgilimle konusuom sonra anladım o lamdığını ve bana dediki ben o olduğunu anlayınca bırakıcaksın onu hayır dedim ayrılmıcam görüşücez senle dedi ben varım bu savaşta
ya size anlatamam tam bi manyak,ruh hastası ya,bana ne tehditler,belgrad ormanlarına kaldırttırırım seni,uyuşturucu koydururum cebine hayatını mahvederim ...vs
daha neler hangi birini anlatsamki
ve biz o pisliğin sebebinden girdik birbirimize...yoksa o kadar ii anlaşıyoruzki
eklemiş sevgilimin arkadasını kuzenini tabiii bi yerden yanaşçak yaaa

cocukcagız kapatıyımda demiş nie bukadar ilerlettinizki cok abartmıssınız yani bian sevgilinizin yerine koydum kendimide bana güvenmiyosan gidiyim hayatından bile derdim heralde ben ii sabırlıymıs adam dahası demekki sizi seviyoki bukadar alttan alabiliyor bence sevginizi yıpratmayın oturun güzelce tmm sende bende sileyim kapansın mevzu diyin

ah bu facebook ahh seni anlıyorum canım çünkü ben de çok kıskancım, anlayabildiğim kadarıyla sen arkadaşının seninki hakkında yorum yapmasına kızmışsın dimi o kızda kendi sayfasından görür bu yorumu die ??baksana kız manyak gibi bişi,bazıları böle olur hastalık yapar bu işi,ne öle msn hacklemek falan sağlam ayakkabı değil o yüzden haklı görüyorum seni bu konuda,erkek arkadaşından eminsen zaten gerisi boş boşver,ondan eminmisin önemli olan o, önemli olan birbirinize güveniniz, huzurunuzu kaçırıyosa da siliverin gitsin facebook üyeliklerinizi, şartmı olması yani bulaşmayın bu kıza,kuzeninden falan naptığınızı takip eder, huzurunuzu kaçırmaya değmez ilişkinizde önemli bi güven sorunu yoksa

çok abartmışsın
şimdi sevgilinin feys inden giriş yapıyosun
ayarlardan gizlilik ayarlarına tıklıyosun alt tarafta engellenenler listesi var
oraya kızın adını soyadını yazıp engelleye basıyosun karşına o isimdeki şahıslar geliyo arasından kızı bulup sağ taraftan engelleye tıklıyosun ve iş bitiyo
bidaha ne feyste sevgilin onunla karşılaşıyo ne o sevgilinle nede sen
no panik no sıkıntı

Son düzenleme:

evet canım aynen düşündüğün gibi,kızmamın sebebi
ben erkek arkadasıma güveniyorum ama eski nişanlısı tam bi ruh hastaı ya hani böle filmlerde falan olur ya valla öle
bide benim güven sorunum var evet
cünkü ben evlenip ayrıldım ve cok büyük bi kazık yedim (
hala eski eşimin borcunu ödemeye çalışıyorum,bi dünya borç biraktı,beni aldattı,üstelik benim kredi kartımla beni aldattığı insana bi dünya sey bile almış,sonrada defoldu gitti...
işte benim güven sorunum bu yüzden cünkü ben eski eşime cok güveniyodum...artık sadece huzur ve mutluluk istiyorum ben...

çok abartmışsınız evet
bu kadar aşırı kıskançlık yapıp sevgilini boğmamanı öneririm ben
ciddi çokkk aşırı 1 kıskançlık gibi geldi bana
kuzeni arkadaşı naparsa yapsın, onların bileceği şey. sevgilinin ne suçu var, niye ona çatıyorsun ki? benneyaptımki

bilmiyodum bunu,çok tşk ederimcanım,hemen yapıcam kendimede onada

güvenin oluşması için de zamana ihtiyacın var canım, böle bi olay olması hoş olmamış ama bide olumlu yanından bak bence, böyle olaylarda onu tanıycaksın,güvenip güvenmeyeceğini olaylara karşı tutumlarıyla yaşayarak öğrenebilirsin ancak,bu eski sevgilininde sizin kenarınızda köşenizde hiçbiyerinizde olmaması gerek aa o ne öle ruh hastası,sevgilin ne diyor bu duruma bu kızdan şikayetçi mi o da,yapacağınız şey facebookları kapatmak seninkinin kuzeni de niye eklemiş onu, tam eklenecek adamı bulmuş bence o da silsin bilmiyomu kızın ruh hastası olduğunu,engellemek de iyi fikir aslında.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…