Bir Facebook sorunu daha

sen kendını sılsene dondurma profılını kökten kaldır merak edıyorsun bellı ama baksana reısmlerını alıor

ayrıca sen orda onu goruyorsun dıye yapmadıgı sebeklık kalmamıs kızın

sen kendını sıl gerısını salla yapabılıyosan

yoksa eskı nısanlısı yenıden nısanlısı olacak haberın olsun

bı kere tavlayabıldıyse bıdaha tavlayabılır cunku bunu da bıl kendını cek

benim eşimde daha önce nişanlanıp ayrılmıştı..ben sevgiliken çektim..
evlenince katlana katlana büyüdü o kadından çektiklerim..
seni anlıyorum..
insan hassaslaşıyo...en ufak bişeye bile katlanamıyo

ben de facebook mağduru sayılırım...
ama sen şanslısın ki senin sevgilinin kafası karışmamış... aslında klasiktir " sen bana güvenmiyormusun " tepkileriyle üste çıkmaları... ağır konuştum diyorsun... geri adım atmak zor geliyor diyorsun... bu kadar çok tepki verdiğine göre senin için önemli bir ilişki bu ... o zaman adım atmaya değer... bence sen özürünü dile ... ve sakince bu kızın sana nasıl huzursuzluk verdiğini anlat... ama sakince ... sonra da ikinizin mutluluğu için facebooktan çıkın... bunu anlayacaktır sanırım...

hem zaten facebook çok manasız görüşmek istediğin insanlarla zaten görüşüyorsun... gerek yok ...
görüşmek istemediğin ; hayatında unutmak istediklerinle karşılaşıyorsun üstelik...

umarım en kısa zamanda herşey yoluna girer...

hiçde abartmamışsınız.size aynısı olsa bana güven demenizle olay halolucakmı.çok çektim diyorsunuz demek arızalı bir tip.baştan tavrınızı koymuşsunuz.bence çok iyi olmuş.erkek milleti ve güven ikisi yanyana pek olmuyor.rahatsız olmuşsunuz keyfinizden dur ben şu nişanlımı bir paylıyim dememişsiniz.yalnız biraz daha sakin olun.en azından tartışırken geri dönüşü olmayan sözler sarffetmeyin.

olay eski sevgiliyse sorun bence kuzeni falan....peki sen aynı şeyi ona yapsaydın onun tepkisi ne olurdu ona göre abarttınmı abartmadınmı düşün....oda senin gibi düşünüyorsa abartmamışsındır ama kıskanç bir yapıya sahip değil seni seviyor ama rahat biriyse ona haksızlık yapmışsın eğer rahat biriyse onun için doğal olaydır kızmaya gerek yok......empati yap bence

ancak bu kadar abartılabilirmiş arkadaşım tebrikler :kahve:
sevgilinizin hayatına müdahale edebilirsiniz belki
ama onun kuzenin hayatından yada arkadaşının hayatından ötürü sevgilinize hesap sormaya hakkınız yok.
ne yani
şimdi sen sevgilinle ayrılsan vakti zamanında onun arkadaşı yada bi akrabasıyla çok iyi olan arkadasligini bitirir misin?
pireye kızıp yorgan yakar mısın?
onların ne sucu var ki?

sevgilin gorusse eklese tamam diyicem cok haklısın cıldırmakta
ama bu kadarı gercekten cok fazla olmuş :nazar:

kızlar hepinize gercekten çok teşekkür ederim,desteğiniz için.ben aslında böyle değildim,yasadıklarımdan sonra böyle kafamda kuran,korkan acayip biri oluverdim.cok pişman oluyorum verdiğim tepkiler yüzünden ve akşamda çok pişman oldum.erkek arkadasım arkadasına yazmış face te:

(Kardeşim sana bişey sölicem ama beni yanlış anlama...Benim görüşmek istemediğim ve görüşmem gereken şahıs senin arkadaş listende mevcut kim oldugunu anlamışındır...Onunla arkadaşlık yapmanda gayet normal ama bana ulaşmasını yada benım resımlerımı bı şekilde görmesini istemiyorum bu yusden arkadaşlığımızın eski ve sağlam olmasına dayanarak ya sen onu sil yada beni sil...Tamam kardeşim ama şunu bil her zaman kalbimdesin gerekirse msn den görüşürüz yada telefondan konusuruz ki zaten konuşuyoruz...Kendine iyi bak..Gelirsen ara....)

işte böle yazmış...onu çok seviyorum ve biliyorumki böyle yapmaya devam edersem onu kaybetme ihtimalim çok yüksek ama nasıl bişi bu bilmiyorumki... ben, ben olmuyorum sanki o anda,içimden başka şeyler geçiyo ağzımdan başka şeyler çıkıyo,zaten depresyon tedavisi gördüm,eşimden sonra.. böyle olmamın nedeni onun bana yaşattıkları yüzünden ve erkek arkadasımı kaybetme korkusuyla saçma sapan anlamsız tartışmalara girip onu kaybetmeye meyil veriyorum,Allahım şu psikolojim bi düzelsin artık ya,şu geçmiş yakamı bi bi bıraksın...
ben onu çok seviyorum,tek dayanağım o benim,yaşama sevincim...
akşam yine güzel konuştu benimle canım sevgilim...(bunca yaptığım abartı tartışmaya rağmen...)

hee bide şu var: birkeresinde, bizim ilişkimiz yeni sayılırdı.bana bi mail atmış ama sadece bana göndermiş,normalde toplu gönderir mailleri bana özel değilse.dedimki niye bana tek attın?bitek sana yolladım dedi.içimden bişiler beni dürttü işte.ondan baya sonra şifresini aldım bunun ve gönderilen maillere girdim çünkü bu olay işkillendirdi beni bir kere.b, baktım bana bi tek göndermiş bide toplu gönderim var :KK43:(
ve evet toplu gönderimde eski nişanlısıda var,silmemiş maili bana tek göndermiş sonra beni çıkarmış herkese göndermiş(o da dahil).tabi bunun üestüne bi kavga kıyamet
amacın ne diyorum bilmiyorum diyo,kötü bi amacım yok diyo,peki ne o zaman ne??
bak seni hala silmedim varsın msnimde,bak nilüferede(ismim nilüfer) göndermedim,bumu yaniiiiiiii
ayrıldım sonra sen bunu nasıl yaptın diye,tabi 1gün sonrası dayanamadık barıştık
güvenimi çok sarsmıştı o zaman.....

Bakayım doğrumu anlamışım.
Sevgilinin kuzeni ve kuzeninin bir arkadaşı, sevgilinin eski nişanlısının face sine mesaj yazmışlar. (inşallah doğru anlamışımdır)
Sende buna sinir oldun ve hırsını sevgilinden çıkardın.
Peki ama neden? :sm_confused:
Onlar ayrıldı diye diğerleri arkadaşlıklarını kesmelilermi? Bence hayır. Bu onların ilişkisi. Sen sevglinin tavırlarına bakacaksın kiiii sevgilin buradaki en masum insan.
Haa kız psikopatmış manyak şeyler yapmış işte o başka. Öncelikle sormak isterim ki, senin mailin o kızda ne arıyor. Sevgilinde yeni bir mail alsın. Böylece ikinizin mailindende haberi olmaz ve bir halt edemez.
Seni burada sevgilin ilgilendirir, ama sevgilinin kuzeni veya arkadaşının yaptıklarına karışamazsın.
Sen böyle kuruntularla ilişkinize zarar verirsin. Bir an önce rahatla ve ilişkinin tadını çıkar.

canım benim mailim o kızda yoktu.erkek arkadasımın msnini hackleyip girince beni gördü ve yazmaya basladı.öyle yazıştık biz o psikopat ruh hastasıyla

kızlar yaaaa nefret ettim facebooktan!!teknolojiden!!!!!!!!nolur aklı verin bana yaa :KK43:
ciddi bi birlikteliğim var benim.sevgilim önceden nişanlanıp ayrılmış.ve ben bu kızdan cok çektim,hiç rahat bırakmadı neysee
facebooka üyeyiz biz(sırf o üye oldu diye oldum,tabi ben şifresin falan biliyorum.)
o kızın adını soyadını yazıp baktım,buldum.arkadaş listesine baktım,benimkinin kuzeni var,bi arkadası daha var ve gercekten cok kızdım.ona söyledim kuzeninde ne işi var diye senin kuzenin o!! ben napabilirim dedi,tmm hakverdim yapcak bişi yok.
ama az önce bu yüzden öyle bi kavga ettikki anlatamam,yine acıldı konusu.o arkadası resmine yorum yapmış.dedim ii eski nişanlında arkadasının sayfasında görür,ben gelemem böyle seye dedim,çıldırdım resmen.zaten cok kıskancım!!!ya kuzeninde yada arkadasında ikisininde olması beni acayipppp rahatsız ediyo ve gercekten çok kötü kavga ettik,tmm dedi silerim arkadasımı istersen kendimi sileyim facebooktan ama ben ipleri kopardım bi kere ağzıma ne gelirse söledim.bunu bastan düşüncektin dedim arkadasına dicektinki dedim onunla aynı yerde olmak beni rahatsız ediyo ya beni sil ya onu,
cokmu abarttim acaba kızlar yaaa..valla çok kötü kavga ettik,büyüdüde büyüdü,sen bana güvenmiyosun dedi,girdik iice birbirimize
haksızmıyım ben yaaaaaaaaa
nefret ediyorum bu teknolojinin bu kadar ilerlemesinden!!!!!!!!!!!!!!

bence hiç abatmamışsın ben de olsam deliye dönerdim bende çok kıskanç bi insanımdır seni çok iyi anlıyorum
sende kapat o da kapatsın facebook'u hiç gereği olmayan bişey yolda görsek eski bi tanıdığımızı görmezden gelmek için uğraşırız millet facebook dedin mi yılların kankası kesiliyosırnaşık şey
bende çok karşıyım bu sitelereyasakkelime

bnce de fazla abartmışsınız sonuçta kız sizin ilşkinize weya sewgilinize bi müdahalaede bulunmaış.bu kıskançlıklar braz kendine güwensizlik belirtisi bnce b şekilde sadece kendinizi erkek arkadaşınızın gözünde küçültüp ilşkinizi yıpratırsıınz diye düşünüorum

canım benim fikrim az bile yapmışsın ne demek eski nişanlısının onun kuzeni ve arkadaşında ekli olması bende çıldırırdım bu demek oluyoki sevgilinin her yaptığından haberi oluyor
en iyisi ikizde çıkın facebooktan en rahatı

Canım bence de abartmışsın. Adam seni seviyor ki yanında. Önemli olan tek şey bu bence. :asigim:Gerisini boşver. Bizde de durum tersi önce ben açtım facebook hesabımı ardımdan can yoldaşım açtı. Birincisi İnternet hele de facebook tehlikeli bir ortam bu kadar düşünmektense resim yüklemeyiverirsiniz olur biter. Sizi görmek isteyen naklen görsün. İkincisi İlla açıp resim yükleyeceksen İlona zaten engellemeyi anlatmış. O yöntemi kullanırsın olur biter. Evet ben de kullanıcısıyım ama bir yararını görmedim şimdiye kadar sadece Puzzle oyunu hoş ve beni dinlendiriyor. Adam kapatalım dediyse sana da bir yararı yoksa kapat gitsin...Ama üstüne çok gitme bence. Bu arada da kıskanmakta haklısın. İnsan sevdiğini kıskanır. Ama sınırları olursa da iyi olur.

e biraz abartmıssın benimde eski sevgilisi vardı arkadas listesinde kız nişanlanmış ben söledim kibarca simdi yeni nişanlandı zannedicekki ben hala onu seviyorumda hazmedemedim sinirden sildim sanıcak dedi ama sil istersen farketmez dedim bi süre kaldı pek takmadım ve simdi kendi istegiyle sildi üstüne varsam inadına giderdi belki
yani seninkide arkadasının listesindeymiş kuzenindeymiş vs olsun sonucta siz berabersiniz birbirinizinsiniz sorun etme orda ilişkisi var yazıordur zaten kbırak o kız çatlasın

Canım bencede biraz daha sakin olabilsen çok daha iyi olurmuş..Ne oldu bak kız elini bile kaldırmadan,hiçbir müdehalesi olmadan sizin huzurunuzu bozmuş oldu ve bunun için hiçbirşey yapmadı şu anda..Geçmişi sil at,sevgilini de bu kadar boğma..Bence gönlünü alacak bir jest yap hazır sevgililer günü yaklaşmışken:asigim:,sana olan aşkımdan saçmaladım falan de...Veeeeee facebook'u da silin eğer takılacaksan böyle...

Umarım düzelir herşey canımcım....
a.s.

İçerik nedeniyle”Ah erkekler“Bölümüne taşınmıştır
Editör arkadaşımın da bilgisine

ya kızlar arkadaşımız fazla tepki vermiş olabilir ama kızın neler yaptığını okumadınız mı,neler çektirmiş.korkmakta haklı değil mi.bence mesele sadece kıskanclık değil,kendilerine bulaşmasından korkuyo oyüzden bu tepki....Allah soysuzla karşılaştırmasın bı musallat oldu mu bidaha başını alamıyosun...canım bence erkek arkadaşına anlat tereddütlerini bu yüzden korkuyorum yine bişey yapar diye de...bian önce ikinizde çıkın ordan bence...

en yakınında sewgilin olduu için ona kızmışsın.ben olsam ben de öle yapardım kesin.sinirle çok yanlış dawranıorum bende..

kızlar yaaaa nefret ettim facebooktan!!teknolojiden!!!!!!!!nolur aklı verin bana yaa :KK43:
ciddi bi birlikteliğim var benim.sevgilim önceden nişanlanıp ayrılmış.ve ben bu kızdan cok çektim,hiç rahat bırakmadı neysee
facebooka üyeyiz biz(sırf o üye oldu diye oldum,tabi ben şifresin falan biliyorum.)
o kızın adını soyadını yazıp baktım,buldum.arkadaş listesine baktım,benimkinin kuzeni var,bi arkadası daha var ve gercekten cok kızdım.ona söyledim kuzeninde ne işi var diye senin kuzenin o!! ben napabilirim dedi,tmm hakverdim yapcak bişi yok.
ama az önce bu yüzden öyle bi kavga ettikki anlatamam,yine acıldı konusu.o arkadası resmine yorum yapmış.dedim ii eski nişanlında arkadasının sayfasında görür,ben gelemem böyle seye dedim,çıldırdım resmen.zaten cok kıskancım!!!ya kuzeninde yada arkadasında ikisininde olması beni acayipppp rahatsız ediyo ve gercekten çok kötü kavga ettik,tmm dedi silerim arkadasımı istersen kendimi sileyim facebooktan ama ben ipleri kopardım bi kere ağzıma ne gelirse söledim.bunu bastan düşüncektin dedim arkadasına dicektinki dedim onunla aynı yerde olmak beni rahatsız ediyo ya beni sil ya onu,
cokmu abarttim acaba kızlar yaaa..valla çok kötü kavga ettik,büyüdüde büyüdü,sen bana güvenmiyosun dedi,girdik iice birbirimize
haksızmıyım ben yaaaaaaaaa
nefret ediyorum bu teknolojinin bu kadar ilerlemesinden!!!!!!!!!!!!!!

Canım sen neden facebookta o ona yorum yapmıs bu buna yorum yapmıs bak o eskı nısanlısıydı dıye dusunuyorsun.Sevgılının senı sevmedıgını dusunuyorsan boyle bırseyden suphe duyman lazım.Kı oyle bırsey olsa sevgılın de eskı nısanlısını eklerdı dımı. Sevgılının eskı nısanlısını sevgılının akraba ve arkadaslarından soyutlama ımkanın yokkı.Bunu kabullenmek zorundasın.Bu yaz bız bır aylık evlıyken esımın benden oncekı sevgılısı kız arkadaslarıyla bana ne yazılar mesajlar yagdırdı ama esım bırguzel agzının payını verdı ve kız kendını kadar acındırdıkı bı bosan bana don demedıgı kaldı dusun. Ve esımın bu eskı kız arkadası bız esımle 3 sene cıkıp ayrıldıktan sonra cıktıgı 4-5 aylık bı kız arkadası.Ve kız esımın teyzesının yan komsusu :1shok: Kızları cok sevıyorlar bu kızı ama ben yıne de sabrettım ama sonra herkes onun ne tur bı ınsan oldugunu anladı ve o da kendı yaptıgı hatalarla kendını mahvettı.Ve kız bunları yaparken sevgılısı de vardı. Ama esım ne teyze kızlarına bır daha gorusmeyın onu facebooktan arkadaslıktan sılın dedı ne de kendısı benı facebook tan cıkacaksın dedı. Yanı cnm sevgılıne ınanıyorsan guvenıyorsun o ona yorum yapmıs bu buna yorum yapmıs vay efendım kuzenı kıza yorum yapmıs dıye dusunme zaten suphe edıyorsan ayrıl arkadasım

X