Bir Facebook sorunu daha

bende bi facebok sorunu yaşıyorum arkadaşlar bu aptal sitede üyelik donduruluyomu sadece tamamen iptal etmek için ne yapmak gerekiyo

güvenin oluşması için de zamana ihtiyacın var canım, böle bi olay olması hoş olmamış ama bide olumlu yanından bak bence, böyle olaylarda onu tanıycaksın,güvenip güvenmeyeceğini olaylara karşı tutumlarıyla yaşayarak öğrenebilirsin ancak,bu eski sevgilininde sizin kenarınızda köşenizde hiçbiyerinizde olmaması gerek aa o ne öle ruh hastası,sevgilin ne diyor bu duruma bu kızdan şikayetçi mi o da,yapacağınız şey facebookları kapatmak seninkinin kuzeni de niye eklemiş onu, tam eklenecek adamı bulmuş bence o da silsin bilmiyomu kızın ruh hastası olduğunu,engellemek de iyi fikir aslında.

sorma ya canım nebilim niye eklemiş,zaten ısımnamadım o çocuğa,bişiler rahatsız ediyo beni onda...benim kuzenlerim olsa hayatta eklemez
rahatsız olmazmı ondan?azmı uğrastık onla oda cok çekti
engelledim az önce insallah gec kalmamışımdır resimleri falan almamıştır umarım
bi manyak yüzünden düştüğüm hallere bak :KK43:((
yoksa face le falan sorunumuz yok aslında...

o manyak enson sevgilimin msnini hacklemişti,ve ordan ben bastan zannettimki sevgilimle konusuom sonra anladım o lamdığını ve bana dediki ben o olduğunu anlayınca bırakıcaksın onu hayır dedim ayrılmıcam görüşücez senle dedi ben varım bu savaşta
ya size anlatamam tam bi manyak,ruh hastası ya,bana ne tehditler,belgrad ormanlarına kaldırttırırım seni,uyuşturucu koydururum cebine hayatını mahvederim ...vs
daha neler hangi birini anlatsamki
ve biz o pisliğin sebebinden girdik birbirimize...yoksa o kadar ii anlaşıyoruzki
eklemiş sevgilimin arkadasını kuzenini tabiii bi yerden yanaşçak yaaa :kızgın:

Hastanın tekiymiş bu kız ya.İnsanda biraz onur olur gurur olur pes valla çok yüzsüz insanlar var.İstenmediklerini kabul edemiyolar :1shok: Neyse bencede çok abartmışsın sonuçta sevgilinin suçu yok. Bence ikiniz de kapatın facebookunuzu

arkadaşım olayı biraz fazla abartmışsın. şahsen onda ekli olsa sen sonradan görsen ağzına geleni sölemekde haklı olurdun ama kuzeni ve başka arkadaşında ekli isteyen istediği kişiyi ekliyor. ve seni seviyor ki iptal ediyim istersen demiş sana. bence daha fazla kırmayın birbirnizi kapatın hesabınızı olsun bitsin... yerimseniben

çok abartmışsın cnm bence ikinizde üyeliğinizi silin ne gerek var aman.....üye olsan ne olacak olmasan ne olacak?

aslinda ne yapabilirki sevgilin bence onun hicbir sucu yok abartmissin

galiba endişelerimin korkularımın acısını ondan çıkarıyorum:çok üzgünüm:
saçma sapan kavgalar çıkardığım çok oluyo zaten...

Biraz fazla sinirle tepki vermissin gibi geldi
ama tabi sen artik taktigin için o kiza, hersey gozune batar
bak canim, baskalari yuzunden birbirinize girmeyin oyle, tartismalari kavgaya donusturmeyin
yazik degilmi ?
ikinizde kapatin su facebookunuzu
bir daha da o kizdan falan bahsetmeyin.
eskiyi tekra gundeme getirme.
zarar goren sen olursun

canım seni çok iyi anlıyorum eski eşinden kazık yemişsin nişanlının eski kız arkadaşı tam bir psikopat bu seni haliyle daha depresif hale getirmiş ama sen yinede güzel giden ilişkini bu sebepler yüzünden yıpratma daha sakin daha mantıklı düşünmeye çalış derim...

bence haksızsın güzelim...
kuzeni,arkadaşı sana mı soracak kimi ekleyip ekleyemeyeceklerini...
sevgilinin de bir suçu yok...
çok rahatsız oluyorsan silin hesaplarınızı kurtulun..ya da sevgilin silsin kuzeniyle arkadaşını listesinden,durumu açıklayıp.

Cok abartmisin, asiri derecede hemde... bide agzima geleni söyledim diyorsun, cok sacma sapan bi kavga olmus. böyle yaptikca kaybeden sen olursun sadece, erkekler bu kadar bunaltilmaya ve yersiz yere "kari dirdiri" cekmeye gelemez ben sana diyeyim.. onu kendime cekeyim derken böyle yaparak dahada baskasinin kollarina itiyorsun bence...
adam ne karisabilir kuzenine arkadasina? sil onu diyemez ki... o tamamen onlara kalmis, hem seni ne alakadar eder baskalarinin listesinde kim varsa var senin hic bi sekilde karismaya hakkin yokki...

ama canım korkuyorum işte,inan o kız cok çektirdi bana,neler yapmadı nası biri ya hacker gibi valla,benim adıma neler neler,bişey olcak diye korkuyorum.resimlerimize ulaşır benim resimlerimi başka amaçlarla kullanır diye..benim msnimi hackledi resimlerimi hackledi
benim adıma msnler aldı milleti birbirine soktu,suçlusu ben oldum,insanları bana düşman etti
bide ben kavga etmeye basladığım zaman durduramıyorum kendimi :KK43:(
şimdi özür dilemek istesemde dileyemiyorum:KK43:((

normalde olsa abrtmışsın dicem de aranızda bu kdr şey geçtiyse, kız bu kdr kötülük yaptysa biraz haklısın sanki.. gerçi kuzeninin görüşüp görüşmemesinden sevgilini sorumlu tutamazsın ama sevgilinin kızla konuşmması gerek..

ay bi saniye yanlış anlamışım sevgilin ztn kızla konuşmuomuş ki!
o zmn cvbımı düzeltiyorum: napıosun arkadaşım ne bu şiddet bu celalll :)
abartmışsın resmen, acilen geri adım atman lazım bence..

Bakayım doğrumu anlamışım.
Sevgilinin kuzeni ve kuzeninin bir arkadaşı, sevgilinin eski nişanlısının face sine mesaj yazmışlar. (inşallah doğru anlamışımdır)
Sende buna sinir oldun ve hırsını sevgilinden çıkardın.
Peki ama neden? :sm_confused:
Onlar ayrıldı diye diğerleri arkadaşlıklarını kesmelilermi? Bence hayır. Bu onların ilişkisi. Sen sevglinin tavırlarına bakacaksın kiiii sevgilin buradaki en masum insan.
Haa kız psikopatmış manyak şeyler yapmış işte o başka. Öncelikle sormak isterim ki, senin mailin o kızda ne arıyor. Sevgilinde yeni bir mail alsın. Böylece ikinizin mailindende haberi olmaz ve bir halt edemez.
Seni burada sevgilin ilgilendirir, ama sevgilinin kuzeni veya arkadaşının yaptıklarına karışamazsın.
Sen böyle kuruntularla ilişkinize zarar verirsin. Bir an önce rahatla ve ilişkinin tadını çıkar.

cnm bende face magduruyum ve nefrett ediyorummmm seni çok ıı anlıyorum sana tavsıyem yok yakınken guzelım ılıskın zarar gormeden ıkınzde facelerınızı sılın.. cok gereksız zatenn

çokmu abarttım diye sorduğuna göre seninde içinde şüpheler var demekki bu nedemek oluyor yani abartmışın ....

ben yeryüzündeki en kıskanç kadınımdır iddia ediyorum eşime kıskançlık bakımından tabi ama burada ben bile bu çıkışı yapmazdım.. çünkü bir erkeğe senin rahatsız olduğun veya kıskandığın kadından bahsedersen erkeğin hiç aklında yokken aklına onu sokarsın.. hiç umursamazsan oda umursamaz bu erkekler tuhaf yaratıklar bence sen bu konuyu kapat üsteleme unuttur bu mevzuyu o kadının lafıda birdaha aranızda geçmesin senden çok mu güzel boşver adam seni seçmiş elinde tutmak için uğraş kaybetmek için değil..

abartmışsın bence. boşuna kalbini kırmışsın sevgilinin. bende çok kıskancım bende rahatsız olurdum ama bukadar tepki göstermezdim çünkü burda adamın suçu yokki o ne yapsın. kendi listesinde yokya sen ona bak. boşver böyle başkaları için birbirinizi üzmeyin.

X