Bir erkek severse de aldatırmı

Karakterli ahlakli seven adam aldatmaz. Büyük konuşmak istemiyorum ama sevgilim 8 yılın sonunda beni aldatirsa affetmezdim.

Unutuluyormus demek ki ne guzel oyle cok buyuk aci duymaya gerek yokmus :)
Olacagi varsa oluyor hayirlisi olsun.

bunun cınsıyetle alakası yok
ahlaklı ınsan aldatmaz
erkeklerın fıtratında var dıyenlere de guluyorum boyle bırsey yok
tam aksıne kadının 100 nefsı varsa erkegın 1 nefsı
bız kendımızle basa cıkabılıyorsak namuslu sereflı yasıyorsak erkek haylı haylı yasar

bu tamamen karakter terbıye ahlak meselesı genelde erkekcı aılelerde buyuyen erkekler buna daha meyıllı oluyor erkekdır ağadır paşadır elının kırıdır zıhnıyetınde buyuturse oglunu o adam kendıne herseyı hak gorur
oncelıgın erkekde oldugu bır kulturde buyurse kadınların hakir goruldugu erkek bunu normal gorur

halbukı normal olan namuslu olmak ve namusun cınsıyetı yoktur

Kimi duysam herkes aldatıyor artik anlamadım
o nasıl cevre
32 yıllık yasamımda ben bır kac tane duydum aldatan onlarında esı affetmedı bosandı

bulundugunuz cevre de normal mı karsılanıyor erkekler aldatır mı denılıyor eger oyleyse cevrenızı degıstırmenız gerek

Seveni geçtim de kendine saygısı olan aldatmaz
Aldatan da kendine yakışanı yapar şahsen eşimden beklemem ama yaparsa affetmem asla hatta Allah'ım yanlış büyük laf etmeyeyim de eşim öyle bi ş...lik yapsa ilerde cenazesine bile gitmem çocuklarımı da yollamam

Ah ah zaten bu ara en çok ihtiyacim olan bu çevremin değismesi

Sevgi anlayışına bağlı, sevdiğini sanıyor da olabilir.

Suc onu avlamaya calisanlarda muhakkak
evet ama ona yuz veren erkek daha da suçlu. instagramda surda burda paylasim yapıyorlar.. Çocukları olmuyor evli barkli adamdan bi de tup bebek deniyorlar. Karisi bırakmıyor bilmem ne diyip kadini asagiliyorlar. Ahlaksiz pislikler. Bu dunyanin oteki tarafi da var ama.. Allah cc. Hepsini bildigi gibi yapsın

Kesinlikle aldatmaz..
Bir de aldatan kisi de tekrarlar af dileme ozur bunlar bos isler

Her konuda, her türlü genelleme, hatalıdır.
Her durum, kendi özel şartlarında gelişir.
Katılıyorum. Genelleme insanlar için her zaman doğru olmayabilir,belki severken aldatanlar vardir fakat o sevgi o saatten sonra neye yarar ki?

Aldatabilir
Ama eğer saygısı varsa karşısındakine aldatmaz
Sevgi yetmez aşk geçici
Saygı kalıcıdır

Kanser hastasiyken isini gucunu birakip 8 ay hastanede kendine bakan sevgilisini ( sonra evlendiler) aldatan koca gordu bu gozler. Kimseye guvenim yok bu konuda.

Böyle soyut ilişkileri denklem yapmaya çalışmazsanız çok daha mutlu olursunuz. Şüpheyle yaşamak mı? Tüm yanlışları silip atmak mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…