Bir elti sedef vakası da benden kızlar

biz böyle 2 si birden çıkar ikiz olsun diyoruz ama etrafımda çocukaları 3-4 yaşına gelmil arkdaşlar var normalde çocuk düşünmüyorlardı hamilelik duygusunu tekrar tatmak ve minik bebeklerini tekrar büyütmek duygusyla tekrar çocuk mu yapsak diyorlar valla belki de tek düşünce çocuklar kardeşsiz kalmasın değildir

Zorluğu tartışılmaz eminim çok zordur, iş yerimizde 3 arkadaşımızın ikizleri oldu, ama keyfide ayrı, keyfide tartışılmaz.

Mesela 2. çocuk için en büyük korkum 16 hafta çektiğim işkence, resmen kan kustum, ikiz olsaydı aynı sıkıntıyı 2. kez çekmezdim.

Bu topik bdv'likten çıkmış, günlük sohbetlerin, geyiklerin olduğu sohbete dönmüş ya konuya dönün ya da topiği taşıyalım

evet Mune aslında öyle ama 2 hafta sonra kayınvalidemler gelince her an dert topiği olabilir oraya taşırsan kayınvalidemle ilgili şeyler yazabilirim hala dimi

ben evimin kadını olucam canım istanbulda olsam seninkilerede bakardım, annen ben yanımızda 4 çocuk ohhhhh mis

Sağ ol bakmış kadar oldun teyzesi
Benim ablam, tüp bebek tedavisi ile ikiz doğurdu yoksa genetik bişey değil
O yüzden benimde ikiz olmaz sanırım, tabi Allah bilir de

Bazen de diyorum kızım Kader sen daha kendin büyümedin

Belli bir sürecen sonra bebek kokusu bile gerçekten özleniyor.

evet Mune aslında öyle ama 2 hafta sonra kayınvalidemler gelince her an dert topiği olabilir oraya taşırsan kayınvalidemle ilgili şeyler yazabilirim hala dimi

:))) Kayınvalidenler gelince geyikte de yazarsın sorun olmaz, ben sizi geyiğe taşıyayım en iyisi

ikiz genelde bi kuşak atlarmış çok inanırsam olurmuki iman gücüyle tek ya da çift yumurta ikizi yapsam Allahın izniyle :)

tek yumurta ikizi olsa zor olmaz mı ya onlar için? aynısı yani tıpa tıp aynı.
ben de eskiden sınavlarda keşke tek yumurta ikizim olsaydı derdim bazen.

Evet belli olmuyor o hiç
Bi tane yeter diyen o büyüyünce yenisini isteyebiliyor
Hem kardeş hem belki de bebek kokusu özlemi bilemiyorum henüz

eline koluna sağlık, ceza puanım olmuş 60 bdv beni bitirdi burda eşeleniyorum kendi çapımda :)

Oh bee, siz rahat ben rahat, burada istediğiniz kadar yazın, polemik, hakaret vb. olmadığı sürece sorun yok, geyikte konu dışı sorunu da yok nasılsa, tabii fghjıjuhygfghjk gibi kel alaka şeyler yazılmadığı sürece
Kayınvalideleriniz, görümceleriniz, eltilerinizle size mutluluklar dilerim
Hadi size iyi sohbetler...

şitttttttttttt!!!!!1

Mune konuya dönün demiş.Ben de hemen dönüyorum.

Benim elti var yaa benim elti

Sebatiye abla da dünden razı, ah elti ah

iyi bi okuyucu ve dinleyiciyimdir canım..
tanıştıgıma memnun oldum..evliliğimizde yaşımızda aynı hemen hemen bende 87'liyim:13:

Bende bebek eksiği var o halde

sahi mi? iyiymiş

Sen benim sahi olmayan bişi dediğime rastladın mı hiç

hee öylemi, iyi o zaman

Hı hı

Yok herşey mübah olmuyor, mesela tartışma çıkarsa, hakaret olursa yandınız

Olmaz olmaz merak etmeyin, o yüzden onu ekarte ederek söyledim.
Olursa da zaten sonuçlarına katlanıyoruz zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…