Bir elti sedef vakası da benden kızlar

Bende mayıs ayı gibi kombiler kapatıldıktan sonra duvarlarımı sildirmeyi düşünüyorum.

Sonra da halılarımı yıkamaya gönderirim, hem yaza temiz girerim, hem de babamız gelmeden bütün işlerimi bitirmiş olurum.

Bu arada salon koltuklarım deri siliniyor. Oturma odamdaki koltuklarımda siyah, kir belli etmiyor (hoş hiç birşey dökülmedi daha üstüne) ama tozu feci.

İstanbul'dasın sende :)))

Kader işine karışmak istemem ama bence halılar için biraz dahabekle derim, en azından kombiler yanmasın, havalar ısınsın, halıları kaldırırsanız evin ısısı ciddi derecede azalıyor.

sanırım orta yaş krizinden olsa gerek ben de salon dışındaki bütün halıları yeniledim sayılır.

cıcıl cıvıl milas yün halılarıma alternatif geneli beyaz yine yün el dokuma halılar aldım.Yazları beyazları kullanmayı düşünüyorum.henuz sermedim bile.yaz gelsin şöyle bir temizlikten sonta sereceğim inşaallah.

dedim yaa orta yaş krizi...

yaşasın,yalnız değilmişim

ben de bir çok mobilyamı yeniledim,hatta bi ara çok abartmıştım..

demek ki 30 yaş bunalımındanmış

kızlar bu arada mart ayı çıkana kadar genel temizlik yapmayın bence,nisan da başlayın.

sorma değiştirsem değiştirsem neyi değiştirsem modundayım.

Kader işine karışmak istemem ama bence halılar için biraz dahabekle derim, en azından kombiler yanmasın, havalar ısınsın, halıları kaldırırsanız evin ısısı ciddi derecede azalıyor.

Şöyle bi durum var ama
Biz Kasım ayında evlendik yeni diye tabi o kış halıları yıkatmadık
Şimdi bu ikinci kış oluyo hala verememiş durumdayız, yaız beklersek uzar gibi
Zaten nisandan sonra doğalgazı kapatırız herhalde, çocuk yok bizde ve tabi hava durumuna bağlı

Bende görmek isterim ev resimlerini
Ben bilmeden topik açtım, sonra silerim sandım silinmiyomuş
Özel albüm yapsaymışım keşke ev ile ilgili

gofretto gönderemedim 10 dk. dolmadığı için onaylamadı, 8 dk. sonra göndereceğim inş.

Hımm ondanmıymış
Benim ablam da böyle yaptı
Annem kızıyordu ısraf diye dur anneme söyleyeyim de fazla üstüne gitmesin , orta yaş krizi diyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…