Bir devlet hastanesi dogum hikayesi

Bende devlet hastanesinde doğum yaptım malesef ki maddi durumum özel hastanede doğum yapmak için elverişli değildi. Devlet hastanesinin pisliğini çekmek istemiyordum neyse ki kızımın şansına yeni şehit hastanesinin açılışı denk geldi tertemiz bi hastane yepyeni cihazlar kişiye özel doğum odası ve açılış günü olması sebebiyle pek bi ilgili sağlık personeli biz şanslıydık ama bilirim o devlet hastanesinin kalabalığını pisliğini sağlım personelinin sanki işini zorla yaptırıyormuşcasına tavrını neyse ki bebeğini sağ salim kucağına almışsın allah analı babalı büyütsün

Son düzenleme:
Bende devlette doğum yapıcam.tokat merkezde yaşıyorum.burda odala 2kişilik.banyo wc odaların içinde.şartlar temizlik falan yerinde.doktorlarda iyi.ama doğumhanedeki ebeler biraz tersmiş.inşallah sancım geldiğinde doktorum nöbette olur diye dua ediyorum valla.2haftam falan kaldı.o anda ters davranan olursa dayanamam o acıyla terslerim diye düşünüyorum

Bende nasipte Bartın kadın doğumda devlette yapacağım ama çok korkuyorum devlet olarak çok korkuttular yorumunuzu görünce sevindim tavsiye edermisiniz yani ilk olacak nasipse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…