Bir devlet hastanesi dogum hikayesi

Amin Inşaallah. Teşekkür ederim . Her sey nasip kısmet tabii.. :) sağlıkla sıhhatle dünyaya gelsinde

Merhaba bu hikayeniz beni mutlu etti bende o hastanede dogum yapmayı düşünüyorum kontrollerimde orda en azından başımıza neler gelebilir aydınlatmis oldunuz teşekkürler

Tabi ki kötü bir muameleye maruz kalmanız güzel değil ama o sıvı bebeğinizin cildinde kalmış bu Harika çünkü o bütün kremlerden daha değerli bir nemlendirici Aslında. Herşeyini de kendiniz yapmışsınız çok güzel.

Refakatçi alınıyormu dogum yaptıktan sonra normsl odayami çıkarıldınz eşyalarınızı ilk giristemi yaninizdaydi yoksa esinizmi getirdi bide bu hastane yenilendi diyorlar

Refakatçi alınıyormu dogum yaptıktan sonra normsl odayami çıkarıldınz eşyalarınızı ilk giristemi yaninizdaydi yoksa esinizmi getirdi bide bu hastane yenilendi diyorlar
Normal dogumda refakatci alınmıyor 3 gün hastanede sezeryanda refakatçi var en az duruma göre 5 gün kalıyorsunuz. sancı odasına alındıgınızda çanta telefon yasak ihyiyacın neyse danışmaya diyoruz getiriyorlar diyorlar. size orda doğum önlüğü vetiyorlar dogumdan sonra ailenize bildiriyorlar aşagıda bekliyorlar bebek yarım saat ile 1 saat arasında yanınıza veriliyor o arada ailenizden size yiyecek içecek ve dogum cantanız getirtiliyor. bana tatilemi geldin muamelesi yaptı o hizmetli personel ama inan a dan z ye herseyi kullandım üstelik ihtiyacım dahi oldu yedekli git banyo yapma olasılıgı 0 oldugundan mutlaka hasta silinme bezi yanındankendin için olsun o kadar sancı terlemeden olmuyor odaya alınmam yogunluktan dolayı taklasık 24 saat sürdü inşallah bu sekil beklemek zorunda kimse kalmaz çünkü geceden sabaha kadar beklediğim tekli açılan koltukta herbir kısmı farklı sertlikte ucuna oturup bebeğimi de orda yatırdım 9 dikiş ile normal doğum yapan biri olarak o 24 saat işkence idi hersey nasip inşallah bundan sonra dogum yapacaklar rahat eder.

Bende iki çocuğumu devlette yaptım. Stajyerler, azarlamalar, üçüncüyü özelde yaptım sırf bu yüzden çok şükür. Hatta yatak yok demişlerdi de eşim kalk etlik doğumevine gidiyoruz diye kızınca oturup ağlamıştım ben devlet hastanesine gitmem çok eziyorlar diye.. Çok şükür yarım saatte oda boşaldı, özel hastanede yapabildim doğumumu

Merhaba herkese bişey sorucam zeynep kamil hastanesi normaldogumda refekatci olmuyormu birkaç kisiden duydumda

Merhaba herkese bişey sorucam zeynep kamil hastanesi normaldogumda refekatci olmuyormu birkaç kisiden duydumda
Normal dogumda refakatçi yok. Sezeryanda var ve birsürü ayrıntı konuyu baştan sona okumanı tavsiye ederim evet büyülü anların yanı sıra başka şeylerde var hazırlıklı git...

Konyada mısın canm sen

Merhaba hanımlar. Bir şeyi gerçekten merak ediyorum. Normal düz yatakta dümdüz yatarak doğum yapan var mı? Bu konuda bilenler aydınlatırsa sevinirim.

Normal vajinal doğum düşünenler

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr. Aytun Aktan normal vajinal doğum hazırlığının püf noktalarını Kadınlar Kulübü TV'ye anlatıyor.

Normal vajinal doğum yani bebeğin dünyaya gelmesiyle ilgili hazırlıklar gebeliğin başından itibaren başlıyor. İlk önce anne bebeğini nasıl doğurmak istediğine kendisi karar veriyor. Kendi ağrı eşiği, geçirdiği ameliyatlar, daha önce yaşadığı duygular, değişimler ya da gebelik aşamasına nasıl geldiği, o bebek için neler hissettiği çok önemli.
İşte tüm ayrıntılar..
Sevgili Kadınlar Kulübü üyeleri sizler için açtığımız Kadınlar Kulübü TV'ye video izleme desteklerinizi bekliyoruz.
Diğer videolar için: https://www.kadinlarkulubu.tv/

Çok geçmiş olsun ve hayırlı olsun.
Ben de devlet hastanesinde doğum yaptım ve çok memnun kaldım. Hem muamele hem hastane şartları çok iyiydi. Oda iki kişilikti wc ve banyosu vardı. ÇOK temizdi. BEBeğimi değil giydirmek odaya çıkmadan önce altını bile yine onlar değiştirdi. sağlık lisesi stajyerleri hep etrafta en ufak işine yardımcı oluyorlar. BEBEĞI veriyorlar emziriyorum sonra yatağına koyuyorlardı. Çok nazikti herkes. bebeğimden önce konuşup canını yakacağı için özür diliyor, seviyor sonra iğne yapıyorlardı. İyi bir hastane olduğunu bilerek gittim ama bu kadar güzel muameleye şaşırdım :)

Hangi hastane bu bolee masallah ne guzel

Kizlar mrb
Ben ozEl hastaneler konusunda biraz tereddutteyim acikcasi.... yengemi seneler evvelde olsa dogumda ozel bir hastanede kaybedince ve efsanevi dogum hikayeleri dinleyince insan 1 adim geri atiyor.... tam tesekkullu bir devlet hastanesinden sasilmamasi taraftariyim.... ama burdaki devlet hastanesi ile ilgilk bazi yazilarida okuyunca ondanda tirstimmm... napicammm yaaa

Canım yiyecek ekmeği, alacak nefesi bittiyse her yerde yaşanabilir böyle bir olay. Toprağı bol olsun yengenin... Öyle düşünmemek lazım. İyi araştır içine sinen hastanede, doktorda yap doğumunu. Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah

Hangi hastane bu bolee masallah ne guzel
Haseki 29 mayıs. 2016 Kasım'da doğum yaptım. Normal doğum yapmak istediğim için devlet hastanesine gittim. Bi de tam teşekküllü tabi. Özel hastanelerde sezaryen oranı çok yüksek. Gerçekten ihtiyaç olmasa bile yapabiliyorlar. O açıdan güvenemiyorum özel hastaneye.
Ben çok memnun kaldım.
Allah yardım etsin bütün gebelere, iyilerle karşılaştırsın. Doğumda rahat, kaygısız, güvende hissetmek çok önemli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…