Bir daha konu açmayabilirim, kocamla gelinin son gelişmeleri.

Aşkı memnu gibi. Bu lavaboya gidiyor sözde eşi gelip telefonla konuşuyor gelin aşkını itiraf ediyor kocası reddediyor falandı filandı. Yeşilçam yanında halt etmiş. Bence aralarında bir şey olduğunu bir şekilde öğrendi hazmedemiyor

Bu çocukların görüşme meraki.. Kuzenlerin arasıni acmam gerekecek
Ne kuzeni yahu, eşinle gelin o evde neler yapacak acaba?
Sanki çocuklar için gidiliyor oraya.
Garip garip şeyler yazma.
Eski eşin tek gidip ne alaka denmemesi için kızını bahane ediyor.
Boşandığın kocanla kardeşin ve ailesinin ne işi var artık?

Kaç defa oldu bu gizlice telefon konuşmalarını duyma mevzusu. Onu sallıyor kesinlikle.

Bu ne şimdi yaa. Bir an kendime meydan okudum kalk yap yarına soğuk soğuk yersin diye ama neyse ki fırına koymamışsınız da sakinleştim oturdum geri. Fırın sütlaç yazsaydınız ocağı açmıştım bile

Ya bacım abin karısını kocana şey yaptırıyor işte! Tövbe Allahım yaaaaa! Bu ne saçma sapan konu ya! Kocan niye abinlerle bayram geçirsin? Ya da abin niye geçirsin? Ay sinir oluyorum şu konularınıza!

Cevap vereceğini umarak yazıyorum. Neden çocuğunu alıp gitmiyorsun annenin evine?
Birakma beni, ben sana yaşlanınca bile bakarim çok seviyorum, gitme, tamam ben baska evde kalıyorum zaten diyor .. Evini dağıtmam ara ara sizi görmeye geldiğimde diyor .. Hiç bir yeri kirletmem, param senin diyor

Şekerini tam ocağı kapatmaya yakın eklemek lazım dibi tutmasın diye
Bir de kısık ateşte ne kadar uzun süre pişerse o kadar kıvamlı ve lezzetli oluyor

Birakma beni, ben sana yaşlanınca bile bakarim çok seviyorum, gitme, tamam ben baska evde kalıyorum zaten diyor .. Evini dağıtmam ara ara sizi görmeye geldiğimde diyor .. Hiç bir yeri kirletmem, param senin diyor
Napolyon bile parayı bu kadar sevmiyordu..

Bence uzak akrabalar bunlar. Ben daha önce sordum hayır değiller dedi. Evlilik bitince akrabalık bitmiyor, gelinle aile bağları da var. Kardeşinin o tarafla görüşmesi gitmesi gelmesi gayet normal bu durumda. Hazmedemiyor, kendi istenmeyen gelin olmuş kabul edilmemiş ama gelinin herkesle diyaloğu var. Kadın avukatmış, napsın senin kocanı? Kendini haklı çıkarmak için buradan destek görmek ah vah okunak için böyle katıyor da katıyor, uyduruyor da uyduruyor. Sanan ne boşanmışsın bitmiş gitmiş. Kapat kapını kim ne yaparsa yapsın sana ne, adam boşanmamışlar gibi geliyor kalıyor, konu sahibi de temizliğini çamaşırını pisliğini temizliyor. Bu forumdaki en ilginç kişilik listesinde benim ilk üçümde bu konu sahibi

Ya, sen şaka mısın? Sence bayramda kızının sen dururken o saçma aşk üçgenindeki evde bulunması normal mi? Cinsel problemleri olması adamla kadının soyunup, öpüşmeyeceği anlamına mı geliyor?
Göndermeyeceğim, zaten esim seçimlerde memlekete gidecek tekrar dönmez, cocuklar bende

Aynı evde kalmak, beraber bayram geçirmek icin uzak akrabalık değil yakın olmak gerekir.
Niye gitsin de Sahranın ölen kayinvaidesinin evine temizleyip, altın muhabbeti yapsın kadin? Avukat oldugunı da bilmiyordum.
Çoğu şeyin yalan olması gerekiyor şu durumda ki bazen bende böyle düşünüyorum.
Çok fazla tutarsız, günlük hayatın içinde uymayan şey var yazdıklarında. Aile ici çarpık ilişkiler oluyor ama burada uydurulmuş şeyler var kesin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…