Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kizlar cikmam gerekiyor karakizimin karni acikmis kocisimde gelicek simdi oda acikmistir herkeze bol bol fikfikler ve bu gece hamile kalan olur insallah aramizda sizlri seviyorum ii aksamlar

inşallah canım rabbime emanet ol olumunekankayizsmile
opuyorumnanaktan kıslar eşim geldi
gideyimde yemek veriyim adamcağıza
Çok öptüm siziii

ceylanım çıkıyomusun tatlım bende vc yi filan ovdum geldim hala karnımı doyurmadım bende gidip yemek yiyeyim bari rabbime emanet ol canım

slm kıslar sanırım beni merak etmişiniz inanın hiç girmeye fırsatım olmadı topiğe ben sabah test yaptım evet ama sonuç bildiğiniz gibi kıpkırmızı bir tek çizgi artık farlutal alıp kullanacağım mecbur şimdi mutfakta işlerim var canlarım ancak bitirince girebilirim kendinize iyi bakın

merhaba kuzunaz bende elimden geldiği kadar yasin okuyorum bi taraftanda hatim edicem inşallah. okudum arkadaşlar tesbih falan çeliyorlarmış bende katılmak istiyorum topiğine

ceylanım çıkıyomusun tatlım bende vc yi filan ovdum geldim hala karnımı doyurmadım bende gidip yemek yiyeyim bari rabbime emanet ol canım[/QUOTE]

doyurdun mu karnını kısss??*

ceylanım çıkıyomusun tatlım bende vc yi filan ovdum geldim hala karnımı doyurmadım bende gidip yemek yiyeyim bari rabbime emanet ol canım

doyurdun mu karnını kısss??* [/QUOTE]

doyurdum sonunda bi duş alıcam başkada işim kalmadı acayip uykum geldi ama yatmıycam burdayım ayy sonra gireyim duşa siz bide kaçmaya kalkarsınız şimdisositososito

doyurdun mu karnını kısss??*

doyurdum sonunda bi duş alıcam başkada işim kalmadı acayip uykum geldi ama yatmıycam burdayım ayy sonra gireyim duşa siz bide kaçmaya kalkarsınız şimdisositososito[/QUOTE]

eee nihayet bitti yani işin
Kocişin yok mu ki bu saate kadar iş yaptın sevgili dünürüm

doyurdum sonunda bi duş alıcam başkada işim kalmadı acayip uykum geldi ama yatmıycam burdayım ayy sonra gireyim duşa siz bide kaçmaya kalkarsınız şimdisositososito

eee nihayet bitti yani işin
Kocişin yok mu ki bu saate kadar iş yaptın sevgili dünürüm[/QUOTE]

evet ya nihayet her hafta bi geliyolar ben evi alden geçiriyorum sonraaa hooop yine kocişimin arkadaşı geldi götürdü iyi oldu azcık kafam dinlendi evdeyken iş yaptırmıyo bana sevgili dünürümm olumunekankayizsmile

evet ya nihayet her hafta bi geliyolar ben evi alden geçiriyorum sonraaa hooop yine kocişimin arkadaşı geldi götürdü iyi oldu azcık kafam dinlendi evdeyken iş yaptırmıyo bana sevgili dünürümm olumunekankayizsmile[/QUOTE]

we adam haklı
geliyo gidiyo iş yapıyon
wlla zaten kaynanlarada diyecek söz bulamıyom daha
yuh yaniii
kıs kayram senin adetin ne alemde düzeldimi 10 gün sürdüdyü di mi??

we adam haklı
geliyo gidiyo iş yapıyon
wlla zaten kaynanlarada diyecek söz bulamıyom daha
yuh yaniii
kıs kayram senin adetin ne alemde düzeldimi 10 gün sürdüdyü di mi??[/QUOTE]

evet ya oda haklı ama napıyım ya ipin ucunu bi kaçırırsam bu kadar gelen gidenden sonra ev virane olur ipi sıkı tutuyorum o yüzden dünürüm adetim 10 kadar sürdü ama normal olmadı iki üç defadır sağ yumurtam sanki yanıyo anlamadım hani elin filan yanarya öyle ama bazen tüy büyürken olur ondanmı bilmiyorum bilmiyorumkismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…