Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kuzum neden diyorum biliyon mu
bak hani ben tedaviye başladığımda 1 yumurtam oluşmuş dedim sonra gittiğimde bir tane daha oluşmuş dedim ya
sobradan ilk oluşan yumurtamın şekli değişti 2.yumurtam büyümeye başladı doktor da ilki kalitesizmiş demek ki dedi yani aşılamayı 2.yumurtam için yapıcak canım senin de böyle olmuş olabilir
ben de ultrasyonda görüm yuvarlak olan şekil bariz yayvanlaşmıştı canım.
Kızlar ben çıkıyorum Allaha emanet olun dualarınızı esirgemeyin.Çok dua edin canlarım.
Hepinizi çok seviyorum.İyi ki varsınız.
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

canım valla ben o konuda hiç bişi anlamıyorum ama eğer hamile değilsen bu yumurtanın söndüğünü gösterir ama bu doktor nasıl anlamaz bunu

ben 30 aralıkta yani adetimin 14. gününde kontrole gittiğimde yumurtamın biri 16,5 biri 14,5 olmuştu dr biraz daha bekleyelim dedi ve beni 2 ocakta yani adetimin 17. gününde çağırdı yani 3 gün sonra ben bi gittim baktı yumurtalar yerinde yok kendiliğindne çatlamış dedi vardır bundada bir hikmet dedi aşılama yapmayalım dedi ve hsapladı muhtemelen dün çatlamış dedi yani 1 ocak ve adetimin 16. gününde o günde biz fikfik yapmıştık zaten neyse dr öle deyince eşimde gelip beni aldı hemen eve geldik çalıştık ertesi gün bidaha çalıştık ondan sonraki günlerde ara ara oldu sonra benim hesabıma ve bildiklerime göre ki bu normalde böyledir dr larda aynı şeyi söyler ki çatlamadan 14 gün sonra en fazla 16 gün sonra adet olunur ama ben olmadım salı günü dr abktı kist yok ama çok ileri gitmedi ebebkte görünmüyor yani kese filan ama varsada kese hemen görünmeyebilir dedi ve 1 hafta daha beklememi söledi bu arad aben çatlamadan 12 gün sonra kan verdim ve her zaman 0,001 çıkan sonuç 1,61 çıktı ne bilim sanki hayat benle oyun oynuyor gibi

kuzucum çıkmadan yaziyim benim de ilk yumurtam 16 olmuştu çok da istikrarlı büyüyodu yani beklenenden çabuk büyüdü hem de 75 ml puregonla.Galiba o zaman senin de öyle çabuk büyümüştü.Demek ki yumurta çabucak büyüdü ama belli bir seviyeye gelince büyüme aniden durdu.Yumurta kalitesiz olduğundan da kayboldu canım.
Benim aklıma ya bu geliyo ya da hamilesin başka ihtimal yok gibi.

merhaba kuzunaz bende katılmak istiyorum bende 1.5 senelik evliyim hiç bir sorunda gözükmüyo ama olmuyor.

alpy ciğim benim 10 ml kadar hızlı büyüdü ondan sonrası zor büyüdü bile denilebilir ne bilim bakalım eşimden test istedim nerden bulayım dedi bende eczaneden dedim bakalım getirecekmi

hoşbulduk sperm testi yapıldı herşeyin normal olduğunu söyledi doktor. bende de mi sorun acaba diye canım çok sıkılıyor

canım işte önümüzdeki ay tekrar hastaneye gideceğiz bırakmıştık artık yaklaşık 5 aydır falan gitmiyorduk. bakalım tekrar başlıcaz. ya inanılmaz stres var sorun çıkacak diye korkuyorum

bence sorun olması sorunsuzluktan daha iyidir en azından sebebi bilinirse ona göre tedavi uygulanır ama morfoloji aklında olsun bazen bunda bozukluk oluyor dr lar farketmeyip önemsemeyip sebepsiz diyolar aşılama yapıyolar boşyere para zaman kaybı

teşekkür ederim bana klomen tedavisi de uysulandı iki defa ama sonuç alamadık.

kuzunaz ben bişey sormak istiyorum iltihap kısırlık oluşturuyor mu hiç böyle bişey duydun mu?

kuzu dışarısı çok soğuk ama kendime geldim gerçi 15-20 dk ancak durdum. kışı sadece kar yağdığında seviyorum yoksa hiç sevmem çünkü ben çok üşürüm hiç dayanamam soğuğa

kuzucum kafan bayaaaaaa karismis ve sanki bunlari dusnmekten baska birsey yapmiyor gibisin bana oyle geldi. bak bugun cumartesi abdest al ve kuran oku icin rahtlasin neolur kendini uzme. hayat sanki benimle oyun oynuyor demisin ya. canim benim hayat zaten buyuk bir tiyatro ve bizlerde oyuncu bazen basrolde oluyoruz kendimizce ama bizden daha cok daha bosrolde olanlar var bitanem

mrb arkadaşım evet karmakarışığım ama atlatacağım inşallaha z öncede test yaptım yarın sabahta yapacağım 2 tane test aldırdım eşime akşamki net olmaz diye sabah yapacağım bir tane ondan sonra farlutal içeceğim gerçi kesin yok o belli

ben şu an eltimdeyim ordan giriyorum fazla kalamayacağım kayracım öpüyorum seni arkadaşım

canım dün güzel kar vardı şimdide yağıyo dün buzlanmada vardı buranın ayazı meşhur biliyorsun belki gelmeye cesaret edememişlerdir

ben şu an eltimdeyim ordan giriyorum fazla kalamayacağım kayracım öpüyorum seni arkadaşım

canım yaa geçmişi okuyodum çıkıyomusun tatlım yarın girersen ben sabah 9:30 11:00 bide öğleden sonra girebilirim kaçtır sana yazıyorum ama gözünden kaçıyo sanırım seni bilmeden kırdımı acaba diye düşünmeye başlamıştım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…