Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kızlarrr randevumu aldımmm
ayyy çok garibim bi yandan istekli bi yandan isteksiz
acaba ne dicek doktorrr
c.tesi 11 dee dırınırııııımmmmm

alpyciğim yukarıdaki mesajımda fertilaidin içeriğini koydum orda PABA yanıyor ya acaba o ne onun sonrasındada altında açıklaması var nedir o acaba bize bir tercüme edebilirmisin sana zahmet

acaba ne dicek doktorrr

hade hayırlısı canım benim durumum da yarın belli olucak bakalım belki de c.tesi aşılama yapılabilir yumoşlar büyümüşse tabi

Kzılarrr yaaa test yaptımmm sonuÇ koca bİ negatİfff

YAAA CANIM BENİM ÜZÜLME İDRAR TESTLERİ BAZEN YANLIŞ ÇIKABİLİYOR UMUTLANDIRMAKTA İSTEMİYORUM AMA KAN TESTİ YAPTIRSAYDIN SAĞLIK OCAĞINDA KEŞKE BENİM HALA DEVAM EDİYO ÇOK İLGİNÇ 10 GÜN OLDU :1shok:

kayracım sen benim gibi oldun ben 2 kere yaşadım bunu 20 gün sürdü az az az az ama kesilmiyordu bir türlü

benim ablamın da idrar testinde negatif çıkmıştı sonra doktora gidip hamile olduğunu öğrenince şok olmuştu.hihoyyyt

acaba ne dicek doktorrr

hadi hayırlısı inşallah canım rabbim yar ve yardımcın olsun hayırlı sonuçlarla dönersin inşallah canım

hade hayırlısı canım benim durumum da yarın belli olucak bakalım belki de c.tesi aşılama yapılabilir yumoşlar büyümüşse tabi

alpy cım seninde inşallah hayırlı haberlerini bekliyoruz tatlım seninde rabbim yanında olsun inşallah

ne yapalım rabbim bilir zamanını sende bekliyosun haa çok garip belim felaket ağrıyo kasıklarımada ara ara sancı giriyo ama bişey yok gelip gdip kontrol ediyorum

kayracım sen benim gibi oldun ben 2 kere yaşadım bunu 20 gün sürdü az az az az ama kesilmiyordu bir türlü

YA İNŞALLAH ARTIK BUGÜN BİTİYO GİBİ ACABA GEÇEN AY ADETLİYKEN DİŞİM İÇİN KULLANDIĞIM ANTİBİYOTİĞİN ETKİSİMİ OLDUKİ NEYSE CANIM YAAA AMAAAN BOŞVERDİM ZATEN NE OLURSA OLSUN BİTSİNDE ARTIK İYİCE SIKILDIM AŞKIMDA ARTIK KIZMAYA BAŞLADI O DAHA ÇOK SIKILDIbilmiyorumkismile:kedi:

alpy cım seninde inşallah hayırlı haberlerini bekliyoruz tatlım seninde rabbim yanında olsun inşallah[/QUOTE]

Sağal Kayracım ama içim rahat artık geçenlerde çok sıkıntılıydım ama şimdi oluruna bıraktım üzmüycem kendimi.:sm_cool:

Sağal Kayracım ama içim rahat artık geçenlerde çok sıkıntılıydım ama şimdi oluruna bıraktım üzmüycem kendimi.:sm_cool:

canım ya az önce fertilaidin içeriğini paylaştım ya sana bişi sordum orda PABA diye bişi var bu ne acaba altındada açıklamalar var uzun ne yazıyor biz ebir tercüme etsen olmqaz mı ki acepp bilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

canım probiyotik bitkisel karışımlar demiş sonra sıralamış galiba bu paba da o probiyotik bitkisel karışımların kısaltması.(Başka bi siteden probiyotik ne diye baktım yeterli miktarda yenildiğinde insan ya da hayvan sağlığını olumlu yönde etkileyen mikroorganizmalarmış,genelde diyet sağlıklı beslenme sitelerinde bu terim çıkıyo karşımıza.)
sonra da sıralamış işte içindekileri kırmızı yonca falan varmış içinde sibirya ginseng falan çevrilmiyo ama zaten bunların açıklamaları vardı dur ben yolliim sana.

CHASTEBERRY veya VITEX
Ovulasyonu sağlayan hormonları çalışmaya teşvik eder ve kadın hormonal dengesini yeniden oluşturmayı sağlar.Vitex,östrojen ve progesteron düzeylerini dengeleyen hipofiz bezi fonksiyonlarını normalize eder.Vitex birçok infertilite sorunu için bitkisel tedavi olarak ve özellikle kadınlarde düzensiz adet döngüleri yada kısaltılmış bi luteal faz(edet döngüsünün ikinci yarısı) ile adet döngüsünü düzenlemek için kullanımı yararlıdır.Kullanılmaya devam ettikçe vitex in üreme sistemimiz üzerindeki etkisi artacaktır.
Buda fertilaid i düzenli kullanmamız gerektiğini gösteriyor arkadaşlar.

RED CLOVER
Sinir sistemimizin dinlenmesine ve hormonal dengemizin oluşturulmasına yardımcı olur.Red Clover östrojen hormonumuzun üretimini teşvik ederek kadınlarda doğurganlığı arttırabilir.Östrojen eksikliklerinin giderilip östrojen seviyemizin yükseltilmesi için östrojen bileşikleri içerir.Ayrıca kırmızı yonca sinir sistemimizi rahatlatmak için kalsiyum ve doğurganlığımızı geliştirmek için magnezyum içerir.

SıBıRYA GıNSENG
Çin tıbbında vücudun enerji mekanizmalarını güçlendirmek için geleneksel olarak kullanılan önemli bir bitkidir.Sibirya Ginsengi hormon seviylerini olumlu bir şekilde destekleyerek rahim fonksiyonlarının sağlığını arttırıp,rahim kaslarını güçlendirerek doğurganlımızı arttırır ve destekler.

GıNKGO BıLOBA
Geleneksel tıp alanında dolaşım bozukluklarını tedavi etmek ve belleği güçlendirmek için çok uzun yıllardır kullanılmaktadır.Ve yapılan son bilimsel çalışmalarda Gingko ile ilgili iddialar şaşırtıcı ve mükemmeldir.Laboratuvar çalışmalarında Gingko ile ilgili bulunanlar şunlardır; kan dolaşımını artırır ve üreme organları için periferik kan akışını artırarak sağlıklı kan damarları oluşturur böylece üreme sistemimizin sağlıklı olmasını sağlar.Ayrıca temizlik,antioksidan işlevi gerçekleştirir.

PABA
Vücudumuzda sentezlenen B kompleks vitaminidir.yani B vitaminin dışardan aldığımız şeklidir.PABA doğurganlık yeteneğimizi arttırmak ve hamile kalmayı kolaylaştırmak için östrojen seviyemizi ayarlar.Bazı infertil kadınların hamile kalma yeteneğini artırır.Hatta bir klinik 12 ila 16 kadının dışardan yapılan PABA takviyesiyle birkaç ay içinde hamile kaldığını bildirmiştir.

ANTıOKSıDAN DESTEK:VıTAMıN C
Vitamin C ve E vitaminleri hasar gören ve yaşlanan hücreleri tamir etmekte antioksidan desteği olarak hayati bir rol oynamaktadır ve serbest radikallerin hasar gören hücreleri oksitleyici etkisini engellemektedir.E vitamini genel üreme sağlığımız için önemli bir antioksidan ve sağlıklı yaşam merkezidir.ınsanlar üzerinde bir ön deneme olarak kullanıldığında infertil çiftlerin doğurganlığında önemli bir artış göstermiştir.

FOLıK ASıT(B9 VıTAMıNı YA DA FOLAT)
Folik asit hamilelik öncesi ve gebelik erken dönemlerinde kullanıldığında spine bifida ve nöral tüp defektleri gibi kalp kusurlarını ve diğer fetal malformasyonlar gibi doğum kusurlarını önleyebilmektedir.Fertilaid gebe kalmaya çalışan kadınların günlük Folik Asit ihtiyacını karşılamaktadır.Başka bir folik asit takviyesine gerek yoktur.

ALINTIDIR

alpy sağol canım anladım demek istediğini bu kopyaladığın uzun yazıyı bende geçen günlerde kopyamıştım mesajıma burda biliyorum PABA filan merak ettim onları inşallah işimiz yarar canım sen ne diyorsun kilo yaparmı acep bu KK da da bir tane topik var kullanan bir kaç kişi var ama yazmıyorlar fazla eşim 1 ay kullansında o dün gece başladı çünki sonra hemen spermiyogram testi yapmasını isteyeceğim bakalım ne durumda

Kuzucum kadınlar için olanının kilo yapıcağını sanmıyorum bize yapmaz aksine verebiliriz de.Ama erkekler için olan belki biraz kilo yapabilir ama çok değil.Bu ilacı kullanırken düzenli beslenmeye ve spora gayret edin ben eşimle konuştum bu ilacı kullanmaya başlayınca akşamları beraber yarım saat falan yürüycez yani kilo aldıracaksa da baştan önlem almış oluruz.Normalde benim eşimde zaten hafif göbek yapmış bi durumda ama inan kilo aldırmasını şu an düşünmüyorum spor yaparsa hiçbişey olmaz.

Kuzu sen bu ilaca adetin gelmeden mi başladın acaba belli bi zamanı varmıymış başlama zamanı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…