Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

hilal naber kıss işte tekiz burda ne var ne yok bend emüsaitim yaz bakalım hadi

ben bugün müsaitim işim yok ya heralde ondan kimse yok burda şansmı diyim şanssızlıkmı bilemedim

alpyciğim burda fertilaidle ilgili olumlu bişiler yazıyor ama anlayamadım ne diyorsun canım

iyi yapmışsın canım benimki gelir şimdi açım diyeecokacimcoook

ya kaç gündür kendimle başbaşa kalamadım aşkımda zaten reglem uzadığı için bana kötü kötü bakıyo azıcık arkadaşlarının yanına git dedim sana kolay gelsin canım

kayra bu ismini nasıl değiştirdin

canım ana sayfada sık sorulan soru ve cevaplar var oraya gir üyelik adımı değiştirmek istiyorum yazan yere gir ordan değiştirdim 10 dk da değiştisüprizzzzz

teşekkürler tatlımmm

alpyciğim burda fertilaidle ilgili olumlu bişiler yazıyor ama anlayamadım ne diyorsun canım

canım sen bunları bulduğun zaman google a çeviri yaptırmadan bana orjinal metni yolla böyle çok karışık oluyo ben de bişey anlamıyorum.
Bu arada kızlar yaklaşık 2 saat elektriklerimiz gitti şirkette tüm pcler kapandı anca yaptılar.

kayraaaaa hanii eskişehir uzantınnn kıss??
yeni yıla yeni imajla başlıyosun bu sene anne de olucan inşş canımm :1hug:

teşekkürler tatlımmm

rica ederim bitanem

kayraaaaa hanii eskişehir uzantınnn kıss??
yeni yıla yeni imajla başlıyosun bu sene anne de olucan inşş canımm :1hug:

kıss napıyım böyle beni tanımaları zor olur dedim öbürtürlü tanıyanlar olmasın diye değiştirdim güzelim iyi olmuşmu sırnaşık şey :roflol: inşallah yeni yılda hepimiz kavuşuruz bebişlerimize inşallah

aaa evet ama ben orjinalini gönderdim sanıyorum dur bulayım tekrar göndereyim

kıss napıyım böyle beni tanımaları zor olur dedim öbürtürlü tanıyanlar olmasın diye değiştirdim güzelim iyi olmuşmu sırnaşık şey :roflol: inşallah yeni yılda hepimiz kavuşuruz bebişlerimize inşallah[/QUOTE]

çok güzel olmuş canımmm
Kayramm benimm opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…