Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

benim eşim zayıfta kilo alsa iyi bile olur yani ama çokta değil yani inşallah dediğin gibi olur bende evet ya evde ki cdlerden biraz çalışsam iyi olur en azından karın egzersizleri filan yaparım yürüyüşte iyi fikir aslında ama eşim bana katılırmı ki ama o spor yapmayı benden daha çok sever yaa evet iyi fikir bu

Kuzu sen bu ilaca adetin gelmeden mi başladın acaba belli bi zamanı varmıymış başlama zamanı?

ben naşlamadım canım henüz eşim başladı adet olunca başlayacağım sitesinde çeviri yaparak okudum canım hamilelikten şüpheleniyosanız kullanımını durdurun diyor

zaten kuzucum yürüyüş pkolular için şart bana doktorum her gittiğimde soruyo yürüyomusun diye ama ben bi düzene sokamadım bazen yürüyorum bazen 1 hafta boyunca toplasan 1 km yürümemiş oluyorum kaydirigubbakcemile3

Ne FertilAid önerilen doz nedir?
Recommended Use: As a dietary supplement, take 3 capsules daily, ideally in divided doses with meals. Önerilen Kullanım: Bir diyet ek olarak, yemek ile bölünmüş dozlarda günlük 3 kapsül, ideal alın. Discontinue use if you believe you are or may be pregnant. Eğer siz veya hamile olabilir inanıyorum kullanımı durdurun. Benefits of herbal properties may require as long as three months to achieve maximum effect. Bitkisel özellikleri Faydaları sürece üç ay maksimum etkiyi sağlamak isteyebilir. Take daily as benefits may be mitigated by sporadic use. Gibi yararları sporadik kullanılarak hafifletilmiş olabilir günlük atın. Do not use if you are breastfeeding, pregnant, or suspect you may be pregnant. Eğer, hamile, emzirme veya hamile olabilir şüpheli kullanmayın. Do not use if tamper seal is missing or broken. Eğer eksik veya kırık mühür kurcalamak kullanmayın.

bak böle alpyciğim

ben naşlamadım canım henüz eşim başladı adet olunca başlayacağım sitesinde çeviri yaparak okudum canım hamilelikten şüpheleniyosanız kullanımını durdurun diyor

tabi ben de ondan soruyorum,adetin 3 günü falan mı başlansa daha iyi olur acaba!
sitesinde onu göremedim.ben de ya c.tesi ya da pazar günü siparişi veririm canım.

kuzuu bunu aç karnına almayın anacımm.Tok karnına alın bir de sen şu ara beslenmenize de dikkat et sabah kahvaltı mutlaka yapın akşamları da mevsim sebzelerinden falan yap dengeli düzenli beslenin ben işe yarayacağına çok inanıyorum.Aslında seninle benim durumumuz hemen hemen aynı ikimiz de de pco var ve ikimizin eşlerinde de değerler iyi sayılmaz.Birimiz hamile kaldık mı diğeri halayaa başlayabilirrr :teytey::teytey:

evet benim eşimde değerler iyi sayılmaz pko luyum ve ilaçsız adet olamıyorum maalesef dediğin gibi benziyoruz inşallah hamilede kalırız ben hala adet olmadım yalnız biliyorsun değilmi ne diyorsun bu işe halay çekmeyelim kaydirigubbakcemile3

kuzuuu eğer hamileysen varya çekeceğin var elimdennn
test yapmayı erteleyip beni meraktan çatlattığın içinnklava:

sen normalde 55 günde bir mi oluyodun kuzu?yani tam olarak son adetinden sonra kaç gün oldu eğer normalde olduğun periyod henüz gelmediyse bişey diyemem ama onu da geçtiyse 10 gün daha bekle bir test daha yap derim.Benim içimde nedense kayranın dediği tedavisiz kalcaksın gibi geliyo ama seni umutlandırmamak adına da bişey diyemiyorum.Bu sefer olmasa da fertilaid sana fayda edicek canım görürsün.
Halay başı ben olucam inşş :teytey::teytey:

kuzu eğer hamileyseen boşuna bizi uğraştırma ilaçları senden alırız hazır 3 kutu gelmiş tiryakla paylaşırız di mi tiryak?? olumunekankayizsmile

cnm yemeklerle birlikte bir diyet ek olarak derken tok karnına mı acaba onumu demek istedi

canlarım telefondaydım inşallah vardır öle bişi ama nerdeee

canım evet 45 55 filan oluyordu ama bu sefer yumurta çatladı 2 tane hemde adet nasıl olunur biliyorsunuz zaten yumurta çatlar progesteran üretir 15 gün sonra olursun ama bende yok abi tık yok valla keşke olsa bebiş çokiyi olur

kuzu eğer hamileyseen boşuna bizi uğraştırma ilaçları senden alırız hazır 3 kutu gelmiş tiryakla paylaşırız di mi tiryak?? olumunekankayizsmile

valal iyi olurdu ma ben ablama vermeyi düşünüyorum hatat benimkiler bitmiş olsa bile onada almayı düşünüyorum çünki onlarda bebeiş yok para yok bilmiyorumkismile

cnm yemeklerle birlikte bir diyet ek olarak derken tok karnına mı acaba onumu demek istedi

tabi tok karnınadır kuzucumm aç karnına mideye zararı vardır bence çünkü ''with meal''demiş ya öğünlerde demek, demek ki yemekten sonra diye anladım ben.

tabi tok karnınadır kuzucumm aç karnına mideye zararı vardır bence çünkü ''with meal''demiş ya öğünlerde demek, demek ki yemekten sonra diye anladım ben.

anladım canım dün gece eşim içti 12 de ben o sırada yattım uykuya yeni dalmıştım eşim geldi yattı yanıma aynur dedi midem ağrıdı sanki biraz yanıyor filan midem dedi ama sabah bişiyi yokmuş öle dedi sabah 8 de bir daha içti 8 saatte bir içiriyorum offf çok değilmi ya gğnde 3 tanede kaydirigubbakcemile3

bacı sonra bizim kocalarda enerji patlaması olmasın :))))
hemen hemen hepimizi alıyoz bu ilaçtan
sonra fikfik yapmaktan yazmaya halimiz kalmıcak :)))

bacı sonra bizim kocalarda enerji patlaması olmasın :))))
hemen hemen hepimizi alıyoz bu ilaçtan
sonra fikfik yapmaktan yazmaya halimiz kalmıcak :)))
eşim bu anlamdada sorunlu biraz biliyorsunuz o yüzden ben memnun olurum ama ben ya ben bende çok isteksizim üşengeç sıkılgan bi acayip oldum valla gençmiiym yaşlımı belli değil bana da enerji verse ya biraz

yavruceylan nnnnn hoşgeldin bacım naber

hoşbulduuuuk
geçmişi okuyodum kızlar yaaa
dün öyle yorulmuşum ki
vakitsiz temizlik yaptım perde yıkadım ütüledim
bu gün de acısı çıkıyo iştee
omuzlarım boynum ağrıyooo
bi yarın da bitsydiii
müdüre yine gıcık oldum
Şehirde karneleri en son biz veriyoz yaa
Yine yarın iki buçukta vericez
biz geliyoz ki millet vermiş göndermiş

eşim bu anlamdada sorunlu biraz biliyorsunuz o yüzden ben memnun olurum ama ben ya ben bende çok isteksizim üşengeç sıkılgan bi acayip oldum valla gençmiiym yaşlımı belli değil bana da enerji verse ya biraz

canım keçiboynuzu pekmezi yesene sende
saraçoğlu isteksizlik için kadınlara öneriyodu bunuu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…