Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

sağol canım şükür iyiyim ben kırmızı toprakta oturuyorum vişneliğe çok yakın benden selam söyle umarım eskişehirde yaşamayı sevmiştiropuyorumnanaktan

eee bu gün 6 küsürden beri bekliyorum hepinizi tek tek geliyosunuz işte sabrın sonu selamet güzelimhihoyyyt

canım benim sıkıldınmı varya bende yoktum ama hep aklım buradaydı inanın patronum geçen diyorki işler çok yoğun olacak sende bugünlerini arayacaksın başını kaşımaya vaktşn olmayacak dedi bugün toplantı vardı bir iş alacaklardı 6 trilyon 250 milyarlık büyük bir iş düşünün uzun sürecek bir projeymiş ben o zaman ne yaparım kıs sizsiz dicem ama alt tarafı evrak işi ya o kadar olacağını da sanmıyorum abartıyor adam heralde büyük konuşmıyımda

canım ciddimisin benim hep normal çıkardı ilk kez sınırın üstünde çıkınca tamam dedim bide tiroit çıktı senin şimdi kaç ve ilaç kullanıyomusun güzelim

evet canım malesef ciddiyim ( 2 ay evvel 10 küsürdü doktora gittiğimde sonra doktor bana bir ilaç verdi 1 ay kullandım geçen ay gittiğimde 23 küsüre çıkmıştı doktor şok oldu.. sonradan bişey dikkatimi çekti ilacın kağıdını 2. kez okuyunca doktorun verdiği ilaç hipertiroit hastalığı için miş (( doktor kurbanıyım anlayacağın.. :gitme: mafoldumben

Son düzenleme:
sağol canım şükür iyiyim ben kırmızı toprakta oturuyorum vişneliğe çok yakın benden selam söyle umarım eskişehirde yaşamayı sevmiştiropuyorumnanaktan

bende 3 defa gittim canım hatta dur orda lunaparkta çekildiğim resmim var onu koyayım bak canım ekte var

Eklentiler

• $IMG_0920.jpg
    93,6 KB · Görüntüleme: 23

yaaa umarım çok yorulmadan bu süreci atlatırsın bak birkaç saatte bile nasıl özlüyoruz inşallah sıkılmadan atlatırız hep beraber canım benimkaydirigubbakcemile5

iyi hayatım gezmişsinn sen nerde çalışıyodunnn

bu arada yazılarımı okumadın galiba

iyi hayatım gezmişsinn sen nerde çalışıyodunnn

bu arada yazılarımı okumadın galiba

canım ben elektrik taahhüt firmasında çalışıyorum yer olarak soruyorsan kadıköy acıbademde çalışıyorum yazılarını okudum canım yetim ve öksüzlerle ilgili ben de ne oldu biliyormusun bugün bi arkadaş kadıköyden yeğenine bişiler almamı sölemişti filan kaç haftdır bakıyorum almadım bi türlü olurmu olmaz mı diye bugünde aldım da almadı öylece kaldı elimde ben alışveriş meraklısıyımdır nerde ne var bilirim ve uygun kaliteli outlet ürünleri filan bulurum bu yüzden hep benden bişi isterler parasını vereceğiz derler ben bişi alırım aynısından bana da al derler filan ama nicelerinde öyle almadığım paralar kaldı kıyafeti alıyorum öyle unutuyor lar yada unutmak istiyorlar vermiyorlar neyse bu seferde böyle yapınca bende dedmki kendi kendime bu çocuk kıyafetleirni ihtiyacı olan birine vericem dedim gerçi şu an bir yelekle bir pantolon bu ama çok şık bir görsen yelek 5 yaş pantolon 9 yaş için kız çocuğu için ama sanki böyle şimdi genç kızların giydikleri o kumaş yelekler ve pantolonun minyatürü kime verebilirim canım bunları ne yapabilirim birde inanın ben çok alışveriş yaparım ama çoookkk ta dağıtmışımdır hep bakıyorum çok fazla ihtiyacı olmayanlara vermişim bu zamana kadar yani o insanlara bu yönden bir yardım alıyorlarmı kıyafet gibi canım elimden bu gelir dqha fazla bişi gelirsede yaparım tabiki

kıyamam güzelim sana bazen dr larada güvenemiyorum bana pko deyip şeker hapı verdi içiyorum ama kafamda hep soru işareti bak kuzunaz tiroit için cevizin içinde kabuk gibi bi yeri varya onu demişti bana onu yapsana sanırım ya marankiden yada saraşoğlundan duymuştu benim kesinleşince yapıcam güzelim

cnm böyle alabilecek durumda olanların parasını vermemesi ayıp
sonuçta durmumuz çook iyi olsa herkeze herşeyi hediye ederiz dimi hediyeleşmek sünnettir,yani o elbiseleri verecek birini bulamadıysan muhakkak İHH ya ver
çünkü uluslar arası bir dernekk çokkk ozaklardaki fakirlere ulaşıyolarr
hani bizim israfça saçtığımız paralar varya şu şuna uymadı bunu bi defa giydim buna uygun eşarp lazım buna uygun ayakkabı lazım diyeee
işte o paraları bi kenara koyup yetimlere versek daha iyi olmazmı
onların biizm üzerimizde hakları var
yarın ahirette sorarlar sen lükse para harcarken biz açtık bir lokma vermediniz diye

canım sakın pko için şeker ilacı içiyorum ne alaka diye düşünme bu ilaç çok faydalı emin ol ben ilaç kullanmaya aşırı karşıyım aslında her zaman sölerim ilaç sanayi silah sanayinin yavaş öldürenidir bu ilacıda bu yüzden bu zamana kadar kullanmadım düzgün ama geçen ay ve bu ay kullandım iyi geliyor metabolizmanı düzenliyor bu pko sendromlarınıda yaşatınca psikolojin bile bozuluyor bu yüzden ilerlemeden kullanman daha güzel

önümüzdeki hafta doktora gidecem tekrar test yaptırıcam düşmemişse yaparım cevizi..

ayşecim sana bir şey söyleyeyimmi ben bu anlamda çok abartıyorum aslında itira ediyorum gerçekten yani nasıl söleyim kıyafet almaya doyamıyorum birde eskiden ne güzel zayıftım şimdi yine her yer zayıf çok kilolu değil ama bu göbek olayı çok orantısız gösteriyor beni bi kıyafeti çok beğenip alıyorum sonra yakıştıramıyorum inan her evime geleni poşetlerle dolu gönderdiğim oluyordu etiketi üzerinde kıyafetler aslında bu konuda çookk fazla günaha giriyorum değilmi biliyorsun salı günü bişiler almıştım dedim ya bugğn yine bir elbise aldım genelde aldığım yerle nasıl mesela etiket fiyatı 99 tl ama tek kalmış veya üretilmeden önce numune dikilmiş bu yüzden 20 ye satılıyor hemen alıyorum ya kaçırmıyım giyerim elbet diyorum sonra bakıyorum ya bu bana darmış diyorum yakıştıramıyorum filan veriyorum birilerine eşim bugün para veriyor düşün bei kadıköye bıraktı dedim bana fazla para verme kızıyor ne demek para verme üzerind edursun illa harcamanmı lazım diyor ama yapamıyorum en büyük zevkim dükkan dükkan gezmek ve ordan bişi alıp çıkıyorum pramda olmasa kart kullanıyorum geçen sene bi ay inan sırf kıyafet için 850 tl karta para ödedik ben çalışıyordum tabi o zaman yine nasıl bşr hastalık bu bilmiyorum öyle çok zengin biri de değilim he yanlış anlamayın kiracıyım çalışıyorum allaha şükürler olsun iyiyim ama çok zenginler bile böle müsriflik yapmaz dimi ama yinede alıkoyamıyorum kendimi ben en iyisi bu konudada dua edeyim eşime hep bu son ya bir daha almıcam bişi diyorum ama yine alıyorum o da bana çok kızmıyor ya belki kızsa çok almıcam birde benim en çok alışverişin mutlu ettiini biliyor ondan heralde hep der sen mutlu olda aslında bu mutluluk ta değil ((

ordamısınızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
yaa :çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…