Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

mrh arkadaslar nasılsınız.arada gırıp bakıyorum sızlere.varmı hamıs haberi.benım 2 gunum kaldı regl dönemıme cok heyecanlıyım.hayırlısı olsun ınsallah.sıze mujdelı haberi verırım ınsalhh bu ay.bana dua edın.allah hepımızın yuzunu guldursun.ya bırde seyı sorcem ben kuzunazcıgım eger hamıle kalırsabu lıstedekı arkadaslar yenı hamıle lıstesımı yapacaksın yoksa o lısteyemıeklıycen.merak ettımde.san zahmet acıklarmısın.

mrb canıminşşş hamişş olursunn bu ay.
yaw düşündüğün şeye bak kelebek yani hamiş olsun da biri fosforlu bi liste yapar kuzunaz :teytey:

evet alpy cim tamam bu sefer oldu ya ikinizde a ile başlıyor birde o ara ayferle konuşuyorduk o yazdı sandım ama sapıttığım da bir gerçek yani neyse gelelim sana alpy ciğim :))))))) vala ayferin dediği gibi denetleme oldu sanki kıs ama neyse evet alpy dedik heh

3 alpy 28 17.09.2009 polikistikover soğan kürü-eşine keçi boynuzu kürü belirsiz glucophage,folik asit dr tarafından takip yapılacak meryem süresi,41 yasin ve 4444 tefriciye başlayacak

polikistikoverlisin yumurtladım mı diyorsun ama dr tarafından takip yapılacak demişsin yapılmadımı bu ay yani bu sefer ki adetinde mi yapılacak yoksa bacım ve soğanı ne zaman kullandım bu arada glucophage da yumurtlatabilir bu ay hiç wc de selpakla silerken bir akıntı farkettinmi ben akıntılarımı çok sıkı takip ediyorum kaçarı göçeri yok yani hele bi anlat bakem iyice bacım da bu ay zaten burda bi anlamda tanışma ayımız oldu ama bu önümümüzdeki ayları çok sıkı tutacağız tamammı listede yeni adet olanlar adet tarihini düzeltelim kullandığı kürleri yeniden gözden geçirelim ve hepimiz hamiş kalalım da yeter da dimi

Kuzucum ben ay soğan kürünü 8.gününde bırakmak zorunda kaldım çünkü şiddetli kasık ağrısı,karın ağrısı falan çok kötü oldum.ama eşime keçiboynuzu kürüne devam ediyoruz.(etkisi süperr) doktora da bu ay adetin 3.günü gidicem.ama şu anda düşünme aşamasındayım acaba gitmesem mi diyorum çünkü yine aşılama yapıcak(ilk aşılamam tutmadığı için çok umutlu değilim aşılamadan)ama şöyle de bi durum var ilk aşılamadan bir kaç gün sonra taşındım ve temizlik falan hiç dikkat etmedim kendime hatta o aşılamadan bir kaç gün sonra yine kasık ağrısı ve karın ağrısı çok fenaydı(belki de üşütmeden dolayı)şimdi kararsızım acaba aşılama sonrası dinlenmedim ya o aşılama bişeye yaramadı o yüzden mi diye.
Yani kafam çok karışık napsam ki kızlar bi akıl verin bu hafta adet olmam lazım karar vermem için az zaman kaldı.sizce doktora gidiyim mi yoksa 1 2 ay daha kürlerle deniyim mi????CADIARZU

:nazar:|....KK Nick....|YAŞ|SAT|infertilite sorunu .|Uyguladığı kürler|beklenen adet tarihi |kullandığı ilaçlar| ovülasyonla ilgili | Dualar
1|kuzunaz|25 | 26.09.2009 |polikistikover |hayıt kapsülü (agnucaston), polenbal, tarçınçörekotu, bal, böğürtlen kökü| belirsiz |glucophage-folic plus-carvital(b12-b6-folicasid bitkisel) | ovülasyon testine başlayacak| 4444 tefriciye ,41 yasin,tesbihler
2|yasemin-66 | 30|14.09.2009|sebepsiz-bebeklerin kalbi duruyor |ba tarçın çörekotu karışımı |09.10.2009 |zinco-s,folbiol,bebe aspirini ve b vitamini | yumurtlama düzenli|4444 tefriciye ,41 yasin,tesbihler
3|alpy| 28|17.09.2009|polikistikover|soğan kürü-eşine keçi boynuzu kürü|belirsiz|glucophage,folik asit |dr tarafından takip yapılacak |meryem süresi,41 yasin ve 4444 tefriciye başlayacak
4|aycanisa |21|23.09.2009|tüp tıkanıklığı|adaçayı yağı,süt ve maydonoz buharı,arslan pençesi çayı| belirsiz|ilaç kullanmıyor |ovülasyonu düzenli gerçeklerşiyor | 500 yasin, tesbih , 4444 tefriciye başlayacak
5| yavruceylan|29|28.09.2009 |polikistikover|böğürtlen kökü kullanıyor|26.10.2009|folbiol|şu an düzenli adetten dolayı düzenli kabul ediyoruz |41 yasin okudu ve tesbihe devam ediyor
6|prlanta|21|10.10.2009|sorun yok|baltarçınpolençörekotu karışımları ve böğürtlen kökü kullanacak|08.10.2009|klomen ve çatlama iğnesi kullandı şimdiye kadar |düzenli yumurtluyor|41 yasin ve 4444 tefriciyeye başlayacak
7|aymes|27 | 27.09.2009|erkek infertilitesi|şu an kür uygulamıyor| 25.10.2009|şu an ilaç kullanmıyor | düzenli yumurtluyor | 41 yasin,meryem suresi ve tasbihlere başladı
8|bulut83|27|26.09.2009|sebepsiz infertil|şu an kür kullanmıyor |25.10.2009 |şu an ilaç kullanmıyor |yumurtlama normal | 41 meryem suresi okundu-tilavet surelerine başlayacak
9|Eti_puf|27|06.10.2009|spermiyogram düşüklüğü (eşte)-yumurtlama bozukluğu|keçiboynuzu (eşe) -baltarçın ve süt buharı | 06.11.2009 |ilaç kullanmıyor|yumurtlama düzensiz|4444 tefriciye okundu
10|ayferrr|29| 24.09.2009|yumurtalık tembelliği(zaman zaman)|eşine keçiboynuzu |23.10.2009|ilaç yok)|yumurtlama düzensiz|tesbihe başlanacak
11|esengülüm|23| belirtilmedi|polikistikover ve eşte morfoloji ve hareket problemi|eşine keçiboynuzu kürü ce evicap vitamin |07.10.2009|glucophage|belirtilmedi|meryem suresini okuyor
12|Kelebekafyon|22| 22.09.2009|eşte varikosel(ameliyat)|eşine çakşırotu kürü uyguluyor kendi böğ. kök. başlayacak |19.10.2009|ilaç kullanmıyorlar|yumurtlama düzenli|41 meryem süresi okuyacak
13|zeyn77|32| 11.09.2009|yumurtlama bozukluğu ve eşte sperm azlığı|baltarçınçörekotu karışımına başlayacak eşi için panax ginsengi macunu kullanıyor |15.10.2009|klomene başlayacak|ovülasyon testi ile takip edecek|tesbihe başladı
14|ayse.20|20|25.09.2009|yumurtlama bozukluğu-tembelliği|balpolenarısütü karışımı+3 çeşit ot kullandı |25.10.2009|klomen+estrofem|ilaçsız ovülasyon gerçekleşmiyor|7 gün oruç+ya şafi tesbih
15|lonelines|26|29.09.2009|eşte sperm düşüklüğü |keçi boynuzu kürü (eşi kullanıyor) kendisi incir kürü btç karışımı adaçayı yağı ve maydonoz buharı kullandı daha önce |27.10.2009|evicap,çinko,klomen,ace plus selenyum(eşi kullanıyor)|ovülasyon düzenli(3 ay ovülasyon testi ile takip etti)|4444 tefriciye-41 meryem okudu-ramazanda 7 gün oruç açarken yabari-yahalik-ya musavvir okunmuş suyla oruç açtı namazlardan sonra ya evvelü tesbih ediyor:nazar::nazar:
16|bubus|belirtilmedi|belirtilmedi|yumurtlama sorunu|eşi keçi boynuzu pekemzi kendisi incir yiyor|25.10.2009|klomen+pregnly çatlama iğnesi|dr. tarafından takip ediliyor|4444 tefriciye ve ayetel kürsi okuyor
17|nurdannurdan|23|07.10.2009|eşte sperm hareket azlığı ve morfoloji sorunu |kür kullanmıyor|07.11.2009|belirtilmedi |yumurtlama düzensiz|meryem süresine başlayacak
1|kayra_esk|29|05.09.2009|pko |kür kullanmıyor|05.10.2009|glucophage|yumurtlama düzensiz|500 yasin okundu
19|amor_amor|28|18.09.2009|sebepsiz infertilite|kür kullanmıyor|12.10.2009|belirtilmedi |normal|dua belirtilmedi
20|cucu|23|30.06.2009|polikistikover|tedavi sırasında hayıt tohumu kullandı |belirsiz(test için 16 ekimi bekliyor) |glukofen,folikasit ve xarmethagon|dr. tarafından takip edildi|hergün yasin okuyor 4444 tefriciyeye başlayabilir
21|adalex|25|03.10.2009|polikistikover|tedavi sırasında böğütlen kökü kullanıyor |03.11.2009(test yapıcak)|pregon iğne|dr. tarafından takip ediliyor|mübin duasına başlayacak
22|semos427|33|belirtilmedi|erken yumurta yetmezliği|saraçoğlu özel kürü-organik beslenme-balık hariç et tüketmiyor |belirtilmesi|dhea balık hapı|yumurtlama düzensiz|41 fetih süresi okudu
23|ELİFİM65|28|12.10.2009|kan pıhtılaşması yüzünden 3 düşükl|kür yok|belirtilmesi|aspirin|belirtilmedi|4444 salatı tefriciye okudu
24|resimimis|31|13.10.2009|hipotiroidi|bal tarçın çörekotu karışımı kullandı-süt ve sarımsağı deneyecek |10.11.2009|levotiron veya tefor kullanıyor|ovülasyon testi ve ateş ölçümü ile takip ediyor |günde 100 kere el mucib çekiyor

işte resimimis canım benim buldum o listeyi şimdi güncelliyorum özür dilerim uyardığın içinde sağol canım

teşekkürler canım.. opuyorumnanaktan

merabalarrr
ben yokken kaç sayfa ilerlemiş öyleee vay beee
kuzu sabıtmış tuhaf rüyalar görümüş,bunamış ne yaptığını şaşırmıi
evindarkecenin kasığında ağrı varmış
ayçanisada rüyasında peyniş yemiş :))))

kuzunaz ablaa bugün işten erken çıktıı. gerisini bilmiyomm canıımm
sen neydiyonnn.. gene geç kaldınn bakk

ayse 20 ben burdayım bir de sen burdasın bizden başka kimsecikler yok canım hihoyyyt

kuzunaz ablaa bugün işten erken çıktıı. gerisini bilmiyomm canıımm
sen neydiyonnn.. gene geç kaldınn bakk

bi türlü denk gelemedik şimdide sen yoksun
bende şimdi hazırlandım annemle bi yere gidiyoruz misafirliğe
akşamda arabayı alıp eyüpde sütlüce kongre merkezinde ihh'nın yetimler buluşması var
oraya gidicem beni unutun bugün,
kızlar çok güzel anlamlı bi program olacak sizlerde gelin
neyse kendinize iii bakın grşrzzzzz

slm arkadaşlar yeni katıldım aranıza bizde 3 yıllık evliyiz eşimin sperm sayısı çok düşük çıktı(6 milyon) bi öneriniz varmı bana ..

canım kayra_esk tşk ederim.beni üzen elimin kolumun bağlı bi şekilde kalması.yapabileceğim bişiler olsa keşke.sana da üzüldüm ya.hiçmi çocuğun olmadı.bunların hepsi sınav unutmayalım..Allah sabır versin herkese...Allah herkese hayırlı evlatlar nasip eder inş.Dualarda buluşalım...

kızlar nasılsınız giremedim iki gündür nasılsınız.Canım bizim hiç olmadı eşim ameliyat oldu o düzeldi şimdide bende sorunlar çıktı RABBİMDEN umut kesilmez hayırlısı hepimiz için:emir_bebek:

kuzunaz, ayse ve diğer kıslarrrr nerdesiniz zaten iki gündür nette bi sorun vardı giremiyodum şimdide siz yoksunuz öslediiiimkaydirigubbakcemile

slm arkadaşlar yeni katıldım aranıza bizde 3 yıllık evliyiz eşimin sperm sayısı çok düşük çıktı(6 milyon) bi öneriniz varmı bana ..

canım hoşgeldin eşin için havuç suyu veya keçiboynuzu kürü iyi gelebilir senin bütün testlerin yapıldımı umarım bi sorun yoktur canım

Ohhhh walllaaaaa
Millet cumrtesi gecesi keyfi yapıyo heralde
Ben sıkıntılıyım yaaaa:umursamaz:

valla saat 7 den beri bekliyorum gelen yok hayırdır senin neyin var canımopuyorumnanaktan

Ne bileyim kayracığım
war bi keyisizlik ama niye bilmiyom:sm_confused:
Gene kafada bebek mevzu
Olacak mı olmayacak mı
yok yumurtlama günü hangisiydi?
Ateşim nasıldı felan filan vs vs vs
Bi de misafir var iki gündür annemde ona koşturuyom
Millet habire soruyo yapın artık bi bebek diye
Daha anneme bile diyemiyorum biz 7 aydır deniyoz olmuyo diye:gitme:

Sen nasılsın canım???
ınşaallah iyisindirkaydirigubbakcemile5
Millet niye yok ki hala??