Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

boşveeeer taktıkça takıyoz ALLAHa bırak kulak asma kimseye ben artık 8 sene olunca lafı ağızlarına tıkıyorum yapıcak bişey yok düşündükçe olmuyo canım benimzemuszemus

Sen nasılsın canım???
İnşaalllah iyisindirkaydirigubbakcemile5
Millet niye yok ki....

Sen nasılsın canım???
İnşaallah iyisindirkaydirigubbakcemile5
Millet niye yok ki hala??

canım ben şükür iyiyim haftaya dr a gidicem bide tiroit çıktı galiba bende ne yapalım hayırlısı bakalım işte bunlar hep stres ve kafaya takmaktan oluyo

boşveeeer taktıkça takıyoz ALLAHa bırak kulak asma kimseye ben artık 8 sene olunca lafı ağızlarına tıkıyorum yapıcak bişey yok düşündükçe olmuyo canım benimzemuszemus

Ben de öyle diyom
Verirse Rabbim vermezse Rabbim
Ne diyosunuz diyorum
kimden neyin hesabını sorayım diyom
ama gel bir de içime anlat
Rabbimin gücüne gitmesin
İsyanda etmiyorum
Onu vekil kıldım zaten ama
Gönlümde buruk işte:1no2:

2005 te bende hiçbirşey bulamadılar eşim ameliyat oldu şimdi o düzeldi benim sorunlar çıkmaya başladı sen sakın benim gibi takma kafana güzelim

aziz mahmut hüdai nin bi sözü vardır ALAN SENSİN VEREN SEN KILAN SEN NE VERDİNSE O DUR DAHİ NEMİZ VAR:Saruboceq:

canım ben şükür iyiyim haftaya dr a gidicem bide tiroit çıktı galiba bende ne yapalım hayırlısı bakalım işte bunlar hep stres ve kafaya takmaktan oluyo

Sorma ben de kendi kendi me daha doğrusu bir drun uyarısı ile tiroidden şüpeleniyom
Soğuğa gelemem
elim ayağım ısınmaz
Düzenim sapıttın
Son tahlilde 4 küsür çıktı tsh
Altı ay önceki 3 küsürmüş yani normal
Aslında sonuncu da referans aralığında ama dikkatini çekti drun
Hipotiroid olur dedi tekrarlatıcam bakim ne olmuş
Senin nasıl tsh?Geçmiş olsun canımkaydirigubbakcemile3

iyi gecelerrrrr siz şuan yoksunuzz uyuyosunuz tabi ben eve yeni geldimm yarın sabahda geç uyanacağım için şimdiden yazayım dedim
günüm güzel geçti kızkardeşimin sınıf arkadaşının velisine gittik malatyalılarmışş ev çok genişti kardeşimin arkadaşlarıyla halay çektim oynadım stres attım :dance:
ordanda sütlüce kongre merkezinde ıHH nın yetimler buluşması vardı belki tv görmüştürsünüz oraya gittik dünyanın ddört bir yanında yetimler gelmiş gösteriler ilahiler ezgiler yaptılar
birde yetim kermezi kurmuşlar tatlılar pastalar binbir çeşit şeyler vardı geliri yetimlere gidiyor
çoğunun anneleri babaları savaşta ölmüş özellikle filistinlilerin
nolurr onlara sessiz kalmayalım elimiz kolumuz bağlı kalmayalım yetimsiz ev kalmasın yetimlere bakalım giydirelim gönüllü anne babalık yapallım
bakın bizlerin çocuğu yok onları kendi evladımız gibi bağrımıza basabiliriz tamam imkanımız yoktur
ama onların sevgiya şevkate ihtiyacı var sadece başlarını okşasak bile yeter
neyse çok konuştummmm
bu konuda hassasım iyi uykular bebişlerrrrr :)))
yarın sabah grşrz

Son düzenleme:

canım benim tsh 6.36 çıktı ama daha dr uma gösteremedim bakalım bu hafta görüşmeye gidicem hayırlısı canım benim

şükür sizi bekleyip durdum akşamdan beri ne olsun canım benim kaydirigubbakcemile2

merhaba canım dualarım seninle inşallah hamilesindir canım artık bunu duymaya o kadar çok htiyacımız varki bu topikte listeye gelince isterseniz buna hep birlikte karar veririz ne dersiniz yani isterseniz varolan listemize bir tablo daha ek yaparız en sona durumu diye başlık atarız hamile kalanların yanına hamişe yazarız yada yeni liste yaparız sizlerle beraber karar verelim bunu hele bi sen hamile haberini al bizide habersiz bırakma da ondan sonra canım

kayra ilk kez mi yaptırıyosun tiroit testi? çok yüksek değil ne güzel benimki 23 küsür ((

canım ciddimisin benim hep normal çıkardı ilk kez sınırın üstünde çıkınca tamam dedim bide tiroit çıktı senin şimdi kaç ve ilaç kullanıyomusun güzelim

aaaaaaaaaa inanmıyorumm ilk defa bu saatte çok kişi burda bi tek evindarkece yok

slm kıslar nasılsınız valla bugün bend eeltime uğradım ordan kayınvalideme geçtim ooff bir gittimi oralara evin yüzünü göremiyorum ya evi otel gibi yatmadan yatmaya kullanıyoruz nerderyse ayşecim kayracım ne yapıyorsunuz bu arada kayracım eskişehirdeki eltim geldi oda 2,5 senedir orda oturuyor eşinin işi yüzünden mecburi gittiler seni anlattım arkadaşım var dedim orda :))) nerde oturuyor diyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…