Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

amannnnn çağırıyo gene benimkii nerden evde kaldıysa yaaa iki laflayamıyorum şurda pazartesiden sonra sizlerleyim Allahtann

kuzucum dün sinirlerim alt üst oldu gece eşimin kollarında ağladım ona belli etmeyeyim dedim sakladım gözyaşlarımı ama olmadı canım benim.kayın validemle eşimin halası bekleyin daha diyolar ne bu acele ettikçe stres yapıyomuşuz.araştırıp en iyi nersi diye bakmak suç oldu.eşim de babam da gelsin hafta sonu konuşalım beraber.bu sene tekrar deneriz diyo

şöyle insanların işine karışıyorlar ya sinir oluyorum bunun beklenecek bir yerimi var ya allahım yarabbim tamam rabbim in mucizesi bu belli olmaz ama bir yumurta gelişimi söz konusu olsa aniden düzelebilir belli olmaz ama bence eşinle konuş kendini düşünsün bence bu işin beklenecek yanı yok gibi ay halası kim oluyor ya ay sinir oluyorum ben yaaa allahtan ben kendi paramı kendim kazanma gücü verdi rabbimde kimseye eyvallah etmiyorum yoksa bizimkiler daha beterler allah kimsenin eline düşürmesin kimseyi dinlemeyin bence paranız varsa kimseyi dinlemeyin sen kimseylede kötü olma eşine söle seni bu konuda kimseyle muhattab etmesin

kizlar bu fertilaid i nerden aliyorsunuz? eczanedenmi merak ettim

canım ben kendi sitesinden aldım kadın erkek için bir arada olan paketi var bu paketten 1 tane alırsan (yani içinde kadın ve erkek için 1 er kutu var 1 aylık kullanım) 51,95 doalr 3 paket alırsan 146 dolar kargo ücretide 29 dolar 177 dolara geliyor 177 dolarda bugünkü kurla 257 tl yapıyor canım türkiyede getiren firma yok gittigidiyor da 1 tane gördüm 182 tl bu paket 3 paket alsan 546 tl yapıyor yani ben yarı fiyatından bile az a almış oldum almak istersen sitesinden yardımcı olurum canım

tatlıkıs eşin ne zaman gidiyor kuşum bu arad güya bu ay hamiş patlaması yaşayacaktık yavaş yavaş negatife dönüşüyor umutlarımız inşallah haberler gelirs senden hilalden bende ne zaman adet olacaksam bilemiyorum

canım ben kendi sitesinden aldım kadın erkek için bir arada olan paketi var bu paketten 1 tane alırsan (yani içinde kadın ve erkek için 1 er kutu var 1 aylık kullanım) 51,95 doalr 3 paket alırsan 146 dolar kargo ücretide 29 dolar 177 dolara geliyor 177 dolarda bugünkü kurla 257 tl yapıyor canım türkiyede getiren firma yok gittigidiyor da 1 tane gördüm 182 tl bu paket 3 paket alsan 546 tl yapıyor yani ben yarı fiyatından bile az a almış oldum almak istersen sitesinden yardımcı olurum canım

sagol canim ben yurtdisindayim ben burda bulamammiki aceba bi arastirayim aslinda ben simdilik cocuk düsünmüyorum ama yinede elimde deil ne iyi hangisi iyi gelir diye sunu kullanirsan hamile kalirsin diye okuyunca gaza geliyorum iste

hayırlı cumalar kızlar nasılsınız rabbi mübarek cuma saatinde hepimizin dualarını kabul etsin inşallaahh

sagol canim ben yurtdisindayim ben burda bulamammiki aceba bi arastirayim aslinda ben simdilik cocuk düsünmüyorum ama yinede elimde deil ne iyi hangisi iyi gelir diye sunu kullanirsan hamile kalirsin diye okuyunca gaza geliyorum iste

canım zaten buda amerikada satılıyor yurtdışında nerdesin hem fetişlaidin sitesinden kendin alabilirsin her yere gönderiyorlar bende şu an amerikadan almış bulunuyorum bunu canım benim

hayırlı cumalar kızlar nasılsınız rabbi mübarek cuma saatinde hepimizin dualarını kabul etsin inşallaahh

hoşgeldin canım fertilaid aldım kadın erkek 3 paket kendi sitesinden aldım başarı öykülerini google çeviriciyi kullanarak okuyorum canım hep devrik cümle ama çok güzel şeyler yazıyor herkes 1 hafta en fazla 1 ay gibi bir sürede sonuç almış görünüyor inşallah bende ilk kutuda sonuç alırım diğer kutuları hemen ablama verişrim

bak kayracım mesela bu bir örnek tabi hep cümller devrik olarak çevriliyor nede olsa otomatik bir çevirme işlemi kullanılıyor bir insan tercümesi değil ya ondan neyse canımbak oku en azından birazda olsa bişiler anlaşılıyor yani 3 ay kullanacağız sandık 1 haftada hamile kaldım diyor
"EVET biz hamileyseniz! Çünkü önce biz hamile ki bir çift veya ürün alarak üç ay alacağını düşündüm Biz çok şaşırdık. Ama ne oldu? Sadece BıR HAFTA ve voila için aldı! I'm not kidding ... Ben olarak benim dönem geçti gibi yakında alarak durdu ve bir hafta ben geç değil emin olmak için bekledikten sonra, iki ev testleri aldı ve hemen de olumluydu. Biz 18 haftalık hamile şimdi, ve daha heyecan olamazdı. Çok ürün için teşekkür ederiz. Ben bu konuda "tüm arkadaşlarıma söyledim

hoşgeldin canım fertilaid aldım kadın erkek 3 paket kendi sitesinden aldım başarı öykülerini google çeviriciyi kullanarak okuyorum canım hep devrik cümle ama çok güzel şeyler yazıyor herkes 1 hafta en fazla 1 ay gibi bir sürede sonuç almış görünüyor inşallah bende ilk kutuda sonuç alırım diğer kutuları hemen ablama verişrim

canım hadi inşallah ben bu ilaçtan çok ümitliyim canım ayşe kullanmaya başladığındada çok ümitliydim inşallah seninde sebebin olur meleğim en kısa zamandaa olur canım dualarım seninleolumunekankayizsmile

bak kayracım mesela bu bir örnek tabi hep cümller devrik olarak çevriliyor nede olsa otomatik bir çevirme işlemi kullanılıyor bir insan tercümesi değil ya ondan neyse canımbak oku en azından birazda olsa bişiler anlaşılıyor yani 3 ay kullanacağız sandık 1 haftada hamile kaldım diyor

ne kadar güzel ya inşallah canım ayşe ninde 1 ay olmadan olmuştu inşallah senin kutulardan artanlarda ablana nasip olur da onunda bebişi olur inşallahhh

ayy bu google ın çevirileri çok güldürüyo beni tarzanca gibi :)))
bende bakmıştım siteye almak istiyorum ama offf eşim işte gıcıklık yapıyoo pis adammm
senin kargo ücrtiyle beraber mi canım kaç güne gelcek bilgi verdiler mii

canım zaten buda amerikada satılıyor yurtdışında nerdesin hem fetişlaidin sitesinden kendin alabilirsin her yere gönderiyorlar bende şu an amerikadan almış bulunuyorum bunu canım benim

canim evet arastirdim amerikada satiliyormus. ben avusturyada kaliyorum burayada gönderiyorlarmis ama baya pahaliymis

ne kadar güzel ya inşallah canım ayşe ninde 1 ay olmadan olmuştu inşallah senin kutulardan artanlarda ablana nasip olur da onunda bebişi olur inşallahhh

inşallah canım arkadaşım senin adetin ne oldu bu arada

ayy bu google ın çevirileri çok güldürüyo beni tarzanca gibi :)))
bende bakmıştım siteye almak istiyorum ama offf eşim işte gıcıklık yapıyoo pis adammm
senin kargo ücrtiyle beraber mi canım kaç güne gelcek bilgi verdiler mii

canım benim ben kullanmaya başlayayım faydasını görürsem gerekirsesenle bir araya gelir alırız sitesinden kredi kartıyla ödemesi çok kolay canım amerika dışına 3-5 gün ınternatıonal expres kargoyu seçiyorsun 29 dolar kargo 148 dolarda 3 paket ilaç (kadına 3 erkeğe 3 toplam 6 tane ) kargo dahil 177 dolara filan geliyor oda en fazla 260 tl sen eşine bakma ya sen kazanmıyormusun para al getişr ver önüne bak içmiyormu benim eşimde beni hiç dinlemedi hastalığımı anlattım durdum hehe deyip geçti en son enver beyle görüşmeye gittik neden adet olamıyor diyor dr da anlattı işte yumurta çatlar progesteron üretir rahim kalınlaşır vs. ama yumurta çatlamıyor pko da filan dedi ben ordan çıkınca bir sinirlendim senelerdir sana ynı şeyi ben anlatıyorum dr dan dinleyincemi anladın dedim

X