Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

sanada günaydın kuşum opuyorumnanaktan
bu ay sen kendini çok kastın inşallah adetin gecikmezde
hemencik başlarsın ilacına
ben dün çok kötüydüm olaylar yüzünden
bugünde kalbim ağrıyo
kasıklarımda bi baskı hissediyorum özellikle sol tarafımda
benimde bugün28.günüm yani benimde bugün adet olmam lazım
inşallah kist falan yoktur çok korktum dün yaaaaaeyvahedigeldismile

kist varsa adet gecikirmi ki bacım gııı eyvahedigeldismile , bu arada sıkıntı insanı mahvediyor ya bak ben bugün daha iyiyim rabbim hayırlısını versin

günaydın canımmmmmmopuyorumnanaktan
bugün düne göre daha iyiyim sadece
kalbimmi midemmi bilmiom ama
beni çok bunaltıyoooooobilmiyorumkismile
sen nasılsın?

canım benim bütün sıkıntıların geçer inşaallahhh
ne sıkıntı ne stres uğramasın bizden uzaaakk olsunnn
bende iyimm bugün eşim hormon sonuçlarımı alcak bakalım nasıl stresten hormonlarımı bozmuş olmaktan korkuyorum inş öyle olmaz
bi de bugün iş yerinde teftiş olcak gergin bi ortam var işin kötüsü akşam olcak teftiş bugünü atlatırsam çok rahatlıcammm

bende iyimm bugün eşim hormon sonuçlarımı alcak bakalım nasıl stresten hormonlarımı bozmuş olmaktan korkuyorum inş öyle olmaz
bi de bugün iş yerinde teftiş olcak gergin bi ortam var işin kötüsü akşam olcak teftiş bugünü atlatırsam çok rahatlıcammm

canım benim besmele çek ve rabbim beni bugün bu işlerimden selamete çıkar de ve es selam diye zikret rabbimizi allahın izniyle herşey çok güzel olur merak etme

canım benim besmele çek ve rabbim beni bugün bu işlerimden selamete çıkar de ve es selam diye zikret rabbimizi allahın izniyle herşey çok güzel olur merak etme

aslında ben kendi adıma rahatım işlerimde sıkıntı yapacağım korkmam gereken bi durum yok ama müdürüm gerdi sağolsun işlerini zamanında yapmıyolar sonra teftiş olcağı zaman tırsıp duruyolar beni de yok yere geriyolar :))) ona kızıyorummm

kist varsa adet gecikirmi ki bacım gııı eyvahedigeldismile , bu arada sıkıntı insanı mahvediyor ya bak ben bugün daha iyiyim rabbim hayırlısını versin

bende bilmiom hiç bacım
e bu dangalaklar madem kist oluşturuyo ne diye bize puregon yazıyolar
benim ondanmı gecikti geçen ay gerçekten çok merak ediom
çok tırsıyomeyvahedigeldismile
kuşum bide bişeyi merak ettim
yani kist olunca nasıl bir kanaman olur yada anlarmıyız ki biz?????
off ya ne kadar zor işler allah hepimize sabır ve sükünet versin

hadi bakalım ikisindedende alnının akıyla çıkarsın inşallah
atlatırsın bugünüde atlatırsın canım hiç merak etme
bugün cuma bi besmele çek bildiğin dualrı oku
rabbim yardım edecektir canım

e kızlar dünkü
hamile kalmakla ilgili yazdığım şeyleri okudunuzmu ne diyosunuz??????????

canım günaydın hoşgeldin gerilmiyorum zaten ben sonucu öğrendim ya gayet sakinim ay o beydi öyle sıkıntıdan ölecektim resmen varmı bebiş yokmu diye düşünmekten tedavi olmayacağım tekrar nede olsa eşiminde sperm hareketi sayısında düşüklük var biraz o yüzden hem o hem ben fertilaidi kullanalım ve rahat rahat bekleyelim bakalım ve ayrıca birazda kilo vermeye bakayım bu aralar çünki iyice şişimiş durumdayım şimdi pantolonumun düğmesi koptu yine kaydirigubbakcemile3 adet belirtilerim kayboldu tek belirti ne biliyormusun otururken kasklarımdan bacaklarıma doğru bir baskı var o kadar ağrı yok yani dr umu aradım şimdi müsait olunca beni arayacak

birlikte zayıflayalım kız benim kilo problemim herkes böle iyisin diyo ama ben rahat edemiyorum.

tatlı kız hoşgeldin şekerim günaydınopuyorumnanaktan

kızlar şimdi çıkıyorum 1saate kadar gelirim
görüşürüzzzzzzzzz

bende bilmiom hiç bacım
e bu dangalaklar madem kist oluşturuyo ne diye bize puregon yazıyolar
benim ondanmı gecikti geçen ay gerçekten çok merak ediom
çok tırsıyomeyvahedigeldismile
kuşum bide bişeyi merak ettim
yani kist olunca nasıl bir kanaman olur yada anlarmıyız ki biz?????
off ya ne kadar zor işler allah hepimize sabır ve sükünet versin

kuşum puregon kist oluşturmuyorki ben pko lu olduğum için bir sürü tumurta büyümeye çalıştı sağolsun dr amcalarıda engel olunca sadece 2 tanesi çatladı geriside kaldı öylece yani o yüzden o kalanlar kist olabilir sende neden kist olsun ki sen puregon kullanığında kaç yumurtan vardı hem sen neden puregon kullandın bacım yumurtlaman olmuyormuydu ki - kanama işine gelince hiç bilmiyorum acaba kahverengimi olurki

birlikte zayıflayalım kız benim kilo problemim herkes böle iyisin diyo ama ben rahat edemiyorum.

bende de göbek var işte canım aslında ben bir sürü yöntem biliyorumda işte tedaviden dolayı hiç önemsemedim mesela sabahları aç karnına ılık suyla elma sirkesi süper bi iksir bunu ben suyla içemiyordum greyfurt limon ve elma sirkesi ile karıştırınca içiliyor canım ve karbonhidratları kesmemiz lazım pilav unlu gıdalar ve ekmek kepek ekmeği ve az ymeliyiz ekmeği ah birde en önemli şey var yürüyüş onu yapabilsek bi süper olur eve yürüyüş bandımı alsam ki acaba o işide halletmem lazım ya hakketten yürüyüş çok önemli birde yüzme iyi olur aslında

bende de göbek var işte canım aslında ben bir sürü yöntem biliyorumda işte tedaviden dolayı hiç önemsemedim mesela sabahları aç karnına ılık suyla elma sirkesi süper bi iksir bunu ben suyla içemiyordum greyfurt limon ve elma sirkesi ile karıştırınca içiliyor canım ve karbonhidratları kesmemiz lazım pilav unlu gıdalar ve ekmek kepek ekmeği ve az ymeliyiz ekmeği ah birde en önemli şey var yürüyüş onu yapabilsek bi süper olur eve yürüyüş bandımı alsam ki acaba o işide halletmem lazım ya hakketten yürüyüş çok önemli birde yüzme iyi olur aslında

bende azbiraz göbek bide baya popo var göbeğe göre.baya bi var yani.ne yapsak.zayıflamam şart

kuzucum dün sinirlerim alt üst oldu gece eşimin kollarında ağladım ona belli etmeyeyim dedim sakladım gözyaşlarımı ama olmadı canım benim.kayın validemle eşimin halası bekleyin daha diyolar ne bu acele ettikçe stres yapıyomuşuz.araştırıp en iyi nersi diye bakmak suç oldu.eşim de babam da gelsin hafta sonu konuşalım beraber.bu sene tekrar deneriz diyo

bende azbiraz göbek bide baya popo var göbeğe göre.baya bi var yani.ne yapsak.zayıflamam şart

callanetics var ben internetten indirdim sonra neroda dvd oynatıcılarda oynayacak formatta kaydettim canım evde duruyor birde lessie senson ile 5 millik yürüyüş diye cd var oda evde 8 km yürümüş kadar oluyorsun yani önce kardiyo yapıyorsun bu yürüyüş cd si ile callaneticsle de sıkılaşma aslında ben de belim ince olsunda basenlerim olsun isterdim hoşuma gidiyor

X