Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ayy bu google ın çevirileri çok güldürüyo beni tarzanca gibi :)))
bende bakmıştım siteye almak istiyorum ama offf eşim işte gıcıklık yapıyoo pis adammm
senin kargo ücrtiyle beraber mi canım kaç güne gelcek bilgi verdiler mii

tiryakçım nasılsın canım bugün biraz gerginmişsin rabbim yardımcın olsun canım

canim evet arastirdim amerikada satiliyormus. ben avusturyada kaliyorum burayada gönderiyorlarmis ama baya pahaliymis

3 paketş kargo dahil 177 dolar bence çok pahalı değil bu 3 paketin içinde toplam 6 kutu ilaç ve her bir kutunun içinde 90 kapsül var yani canım bence pahalı değil hem kendi sitesi bu en uygun ordan alabiliriz bence

inşallah canım arkadaşım senin adetin ne oldu bu arada

canım benim ben kullanmaya başlayayım faydasını görürsem gerekirsesenle bir araya gelir alırız sitesinden kredi kartıyla ödemesi çok kolay canım amerika dışına 3-5 gün ınternatıonal expres kargoyu seçiyorsun 29 dolar kargo 148 dolarda 3 paket ilaç (kadına 3 erkeğe 3 toplam 6 tane ) kargo dahil 177 dolara filan geliyor oda en fazla 260 tl sen eşine bakma ya sen kazanmıyormusun para al getişr ver önüne bak içmiyormu benim eşimde beni hiç dinlemedi hastalığımı anlattım durdum hehe deyip geçti en son enver beyle görüşmeye gittik neden adet olamıyor diyor dr da anlattı işte yumurta çatlar progesteron üretir rahim kalınlaşır vs. ama yumurta çatlamıyor pko da filan dedi ben ordan çıkınca bir sinirlendim senelerdir sana ynı şeyi ben anlatıyorum dr dan dinleyincemi anladın dedim

benim bu kocalarda en çok kızdığım şey o zaten ben bi şeyi anlatırım anlatırım kabul etmez yok öyle değil falan der aynısnı bi başkası söylesin aa evet haklısın der deli olurum var yaa gıcıklarrr yani şimdi 260 lirayahem kadın için de erkek için mi gelecekk çok iyimiş yaa gitti gidiyorda bi kadın bi erkek neredeyse 200 sana bi gelsin de kaç gne gelcek bi bakalım bende sipariş vereyim sonuçta vitamin bi zararı olmaz ne kadar erken başlarsak içmeye o kadar iyi

inşallah canım arkadaşım senin adetin ne oldu bu arada

canım benim ben kullanmaya başlayayım faydasını görürsem gerekirsesenle bir araya gelir alırız sitesinden kredi kartıyla ödemesi çok kolay canım amerika dışına 3-5 gün ınternatıonal expres kargoyu seçiyorsun 29 dolar kargo 148 dolarda 3 paket ilaç (kadına 3 erkeğe 3 toplam 6 tane ) kargo dahil 177 dolara filan geliyor oda en fazla 260 tl sen eşine bakma ya sen kazanmıyormusun para al getişr ver önüne bak içmiyormu benim eşimde beni hiç dinlemedi hastalığımı anlattım durdum hehe deyip geçti en son enver beyle görüşmeye gittik neden adet olamıyor diyor dr da anlattı işte yumurta çatlar progesteron üretir rahim kalınlaşır vs. ama yumurta çatlamıyor pko da filan dedi ben ordan çıkınca bir sinirlendim senelerdir sana ynı şeyi ben anlatıyorum dr dan dinleyincemi anladın dedim

benim adet aynı hala canım normal gelmiyo bugün 4. cü gün ama ne bileyim bu ay keyfi böyle istedi heralde güzelim

tiryakçım nasılsın canım bugün biraz gerginmişsin rabbim yardımcın olsun canım

gerginim ama iyim çok şükür adet öncesi halim geçti ya rahatladım mutluyum :)))
işyerindeki gerginlikte bugün geçecek inş ondan sonra çok daha rahat olcamm
sen nasılsın canım adetin söküldü mü yoksa yine damla damla mı geliyo

kızlar faydasını görüp hamile kalanlar ve elinde fazla ilacı olanlar ihtiyacı olanlara satabilirler..yurt dışından almaktansa sizlerden almak daha iyi olur.bende kullanmak istiyorum aslında ama cesaret edemiyorum..amerikan ürünü oldugu için bide internet sitesine güvenemiyorumm...

Büyük semen analizi! Kocam neredeyse 60 ve ben neredeyse 40 olduğunu. Biz 9 yıldır TTC edilmiştir. Ikimiz de başladı FertilAid. Görünüşe göre 20 milyon sperm bir semen analizi görmek gibi minimum tutar, ve o 127 milyon ile, artı daha fazla prostat sorunları, ve kesinlikle daha fazla dayanma gücü test edildi. Bence erkek FertilAid iyi çalışıyor.

buda erkek ler için olanı tiryakcığım bence sen al bundan dicem ama dur bi biz kullanalım eşime nasıl etki edecek bakalım kullanınca senin için sırf eşime dicem test yaptırsın

buda erkek ler için olanı tiryakcığım bence sen al bundan dicem ama dur bi biz kullanalım eşime nasıl etki edecek bakalım kullanınca senin için sırf eşime dicem test yaptırsın

canım ya sizin kullanmanızı beklemek vakit kaybı olmazmı spermlere hemen etki edermi ki bi yerde okumuştum spermler 72 günde oluyomuşş off sabırsızlanıyorum böyle faydalı olan şeyleri görünce bende hemen uygulamak istiyorumm

kızlar faydasını görüp hamile kalanlar ve elinde fazla ilacı olanlar ihtiyacı olanlara satabilirler..yurt dışından almaktansa sizlerden almak daha iyi olur.bende kullanmak istiyorum aslında ama cesaret edemiyorum..amerikan ürünü oldugu için bide internet sitesine güvenemiyorumm...

canım ayşe de ilk kullandığı kutudan sonra sipariş etti 2 tane daha henüz gelmemiş ama canım 2 kutu yoldadır gelir belki birini amcasının kızına verecekti birinide bana satacaktı ama ben aldım artık onun ki hala gelmedi sana satabilir belki ama ayşeye daha ğahalı geldi sanırım benimkinden ben kargo parasınıda katarsam 1 kutusu 29,5 dolara geldi yani 43 tl filan canım o 90 filan diyordu heralde arkadaşı ordan alıp yolladı sanırım gümrük iişi kargo işi çok pahalı geçen bizim ofisten arkadaş avusturalyaya evrak gönderdi 83 tl tutmuş yani ama fertilaid kendi firması anlaşmalı olduğu kargo ile gönderiyor

gerginim ama iyim çok şükür adet öncesi halim geçti ya rahatladım mutluyum :)))
işyerindeki gerginlikte bugün geçecek inş ondan sonra çok daha rahat olcamm
sen nasılsın canım adetin söküldü mü yoksa yine damla damla mı geliyo

evet canım ya hala öyle damla damla ve açık renkte bide hiç streste yapmadım zaten erken geldi 1 hafta stres yapmam için zaman vardı daha ama ne bileyim bu ay da böyle oldu

Kocam ve ben de 8 yıl ıNFERTıLıTE mücadele VAR. Ben PCOS VE Eşim ile düşük MORFOLOJıSı [motilite SON tanısı kondu]. I'm A Herb Vitex geldi ve GENELıNDE Ürününüzü CALLED araştırma WS. Ben kelimeler BOTH FERTILAID ERKEK VE KADIN ıÇıN, Ve ben BıZ DEĞıL 1 veya 2, hatta hamile SEVıNÇ 3 desteler SAY için çok mutluyum, ANCAK quads !!!!!!!!!! yaşıyorsanız I VE BÜYÜK I FEEL 12 HAFTA, fakat kesinlikle WORTH beklemek oldu! THANK YOU SO MUCH FERTILAID REALLY WORKS! TWINS RUN MY FAMILY ama quads VE SÜRPRıZ WAS AMAZING! " -- Searcy den Finallypregafter8years, ıstanbul (Babycenter.com at) gözden

burda ne diyor ben anlamadım kıslar :))) ama pko ve morfoloji sorunu varmış heralde

tatlıkıs eşin ne zaman gidiyor kuşum bu arad güya bu ay hamiş patlaması yaşayacaktık yavaş yavaş negatife dönüşüyor umutlarımız inşallah haberler gelirs senden hilalden bende ne zaman adet olacaksam bilemiyorum
pazartesi gidecek balımmm evet yaaa pazartesiyi bekliyorum adet günüm o zaman inşşş gelmez diyecem ama umudum bu ay hiç kalmadı 10 gün öncesinden göğüslerim ağrırdı hep şimdi tık yokk adet belirtisi yok bilmiyorumkismilehamileleik belirtiside yok bilmiyorumkismile:sm_confused:nasıl anlayacaksam artıkk rabbim yardım etsin ne deyimmm

merhaba hayırlı cumalar
nasılsınız kıslar

hoşgeldin güzel anne nasılsın tatlım bebiş nasıl büyümüştür karnın:CüvCüv:
hoşgeldiiin hayırlı cumalar canımm

tatlıkız canım nasılsın seninle konuşamadık
slm arkadaşlar nasılsınız?ben hala adet olmadım.....varmı güzel haberler....

hoşgeldin simal cim şükür iyiyim sen nasılsın canım bi değişiklik yok henüz canım:asigim:

kayracım bende iyiyim canım....sanki her an adet olacakmışım gibi ama tık yok.12 sinden bu tarafa bekliyorum.gecen cumartesi cam silecektim eşim kızdı bende test yaptım egatif çıkmıştı temizliğimi bitirdim ama adet olmadım hala....

herkese hayırlı cumalar kızlar
rabbim bu mübarek günde açılan ellerimizi boş çevirmesin inşallah

X