Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

valla benimkini kimse bilmiyo sadece sizin haberiniz var merak etme olacağı varsa olur canım ama söyleme en azından strese girmezsin olmazsada kimseye dert anlatmazsın inşallah gerek kalmadan olurda
sende söylersin dilediğineeeeeeeopuyorumnanaktan

innnnnşalllaaaah hep beraber

kıslar aksilik hep işim vardı çıkıyorum şimdi sizi öpüyorum çok seviyorum hepinizi

ben geldim siz gitmişsiniz

Kuzucum sıkma canını yavrum
Bak ağlayıp rahatlamışsın wallaa
iyi yapmışsın yavrum benim
Rabbim selamete çıkartsın hepimizi
Vardır bunda da bir hayır mutlaka
Sen şimdi rahatla biraz
Ne diyeceğimi bile bilmiyorum
Öyle ümitsizim ki şimdi.... :a015:

kimsecikler yok:KK43::KK43::KK43:
görümceme gidiom gıcık oluyom gıcık:KK43::KK43::KK43::KK43::eek:klava:kötükedihüso
zaten canım sıkkın

kıslar canlarım ben fertilaid for man and for voman siparişi verdim 3 kutu kendi sitesinden direk master kartla alabilirsiniz kargo dahil 179 dolar yani gittigidiyorda satılan o 182 tl den alsanız 3 kutu 546 tl yapıyor ama burda kargo dahil 260 tl filan tutuyor deneyeceğim inşallah işe yarar rabbim yardımcımız olsun bu arada adetimi gelecek nedir bilemiyorum ağrı değil de bir baskı var kasıklarımda bacaklarımda anlayamadım bir türlü çok tuhaf

kıslar canlarım ben fertilaid for man and for voman siparişi verdim 3 kutu kendi sitesinden direk master kartla alabilirsiniz kargo dahil 179 dolar yani gittigidiyorda satılan o 182 tl den alsanız 3 kutu 546 tl yapıyor ama burda kargo dahil 260 tl filan tutuyor deneyeceğim inşallah işe yarar rabbim yardımcımız olsun bu arada adetimi gelecek nedir bilemiyorum ağrı değil de bir baskı var kasıklarımda bacaklarımda anlayamadım bir türlü çok tuhaf

bacım senin için hayırlısı olsun inşallah
fertliad kullanan herkese faydalı olur
bakalım bende sipariş etmek istiom hasta olunca ama kredi kartımız yok bizim
artık birinden bulcam ben ona peşin vercem ama iki kutu alcam biri bana diğeri kocişe
bakalım hakkımızda haırlısı........
bakalım seninki ne zaman gelcek
ağrılarında adet sancılarıdır
gönül isterdiki
bebek sancıları olsun ama bu ay kısmet değilmiş

kızlar öncelikle herkese günaydın ballarımopuyorumnanaktan
bugün 28.günüm hala tık yok
memelerim falanda hiç sızlamıyo
ateşim hasta olduğum günlerde hep 35.0dı
yumurtlama döneminde düştü
sonra hep 36.5larda gidiyo bakalım
dediğim gibi bu ay umudum yok
geçen ayda adet belirtim yoktu ama
6gün sonra geldi
ben hamile olduğumdan değilde kist olabileceğinden şüphelenmeye başladım
inşallah öyle bişey olmaz ya
bide onla uğraşmayım
ama kardımda ufaktan ağrıda değilde etuhaf şeyler var
hasta olcaksamda bir an önce olayım bari
offfff offfffff
beklemesi ne zor yaaaaaaaaaaa

günaydııınnnn kızlarrr hayırlı cumalar herkese.
benimde bugün 22. günüm haftaya cumartesi veya pazar adet günüm allahım hayırlısını ver ne olur daha fazla bekletme bizi ömrümüz geçerken evlatlarımız kucağımızda annelik babalık sevincini yaşatarak geçsin.

bacım senin için hayırlısı olsun inşallah
fertliad kullanan herkese faydalı olur
bakalım bende sipariş etmek istiom hasta olunca ama kredi kartımız yok bizim
artık birinden bulcam ben ona peşin vercem ama iki kutu alcam biri bana diğeri kocişe
bakalım hakkımızda haırlısı........
bakalım seninki ne zaman gelcek
ağrılarında adet sancılarıdır
gönül isterdiki
bebek sancıları olsun ama bu ay kısmet değilmiş

günaydın kuşum dediğin gbii inşallah işe yarar tedaviye gözüm kesmiyor biliyorsun az kalsın kriz geçirecektim çok sıkıntıya girdim rahat olmak istiyorum

benimde bugün 22. günüm haftaya cumartesi veya pazar adet günüm allahım hayırlısını ver ne olur daha fazla bekletme bizi ömrümüz geçerken evlatlarımız kucağımızda annelik babalık sevincini yaşatarak geçsin.

amiin canım benim sakin ol şimdiden bekleyiş ve sıkıntı içine girme ben bu sıkıntıyı çok fazla yaşadım bu ay biliyorum o yüzden ferah ol canım o beklenti insanı öldürüyor benimde bugün adet olmam lazım ne bir ağrım var nede başka bir belirti drumu arayayım bi

offf bu dr da bir kere ben aradığımda müsait olsa keşke ya bugün benim adet olmam laızımdı ama hiç bir belirtim bile yok ağrı filan hiç bir belirtim yok dünde pantolonum sıkı olduğu için kasıklarım bacaklarım sıkışıyordu hafif ağrı gibi ama ne yapıcam ben ya bari adet olsamda fertilaid gelince başlayıp kullansam

amiin canım benim sakin ol şimdiden bekleyiş ve sıkıntı içine girme ben bu sıkıntıyı çok fazla yaşadım bu ay biliyorum o yüzden ferah ol canım o beklenti insanı öldürüyor benimde bugün adet olmam lazım ne bir ağrım var nede başka bir belirti drumu arayayım bi

öyle tabi cnm sıkıntıya girmeden sabırla bekliyorum bakalım bekle bakalım biraz daha strese girdikçede adet günün şaşırıyor.

amin canım inşallah mübarek cuma vakitleri dualarımız kabul olsun inşallah.
offf bu dr da bir kere ben aradığımda müsait olsa keşke ya bugün benim adet olmam laızımdı ama hiç bir belirtim bile yok ağrı filan hiç bir belirtim yok dünde pantolonum sıkı olduğu için kasıklarım bacaklarım sıkışıyordu hafif ağrı gibi ama ne yapıcam ben ya bari adet olsamda fertilaid gelince başlayıp kullansam

canımm kuzucuumm gerilme sakinleş adetin geldiydi gelmediydi diye de düşünme geleceği varsa da gelmiyor canım

günaydın kuşum dediğin gbii inşallah işe yarar tedaviye gözüm kesmiyor biliyorsun az kalsın kriz geçirecektim çok sıkıntıya girdim rahat olmak istiyorum

sanada günaydın kuşum opuyorumnanaktan
bu ay sen kendini çok kastın inşallah adetin gecikmezde
hemencik başlarsın ilacına
ben dün çok kötüydüm olaylar yüzünden
bugünde kalbim ağrıyo
kasıklarımda bi baskı hissediyorum özellikle sol tarafımda
benimde bugün28.günüm yani benimde bugün adet olmam lazım
inşallah kist falan yoktur çok korktum dün yaaaaaeyvahedigeldismile

günaydın canım
inşallah 22 değil 44.gün olurda olmazsın hamişsindir
ama kendini strese hiç sokma
hayırlısı olsun canım......

amin canım inşallah mübarek cuma vakitleri dualarımız kabul olsun inşallah.

canımm kuzucuumm gerilme sakinleş adetin geldiydi gelmediydi diye de düşünme geleceği varsa da gelmiyor canım

canım günaydın hoşgeldin gerilmiyorum zaten ben sonucu öğrendim ya gayet sakinim ay o beydi öyle sıkıntıdan ölecektim resmen varmı bebiş yokmu diye düşünmekten tedavi olmayacağım tekrar nede olsa eşiminde sperm hareketi sayısında düşüklük var biraz o yüzden hem o hem ben fertilaidi kullanalım ve rahat rahat bekleyelim bakalım ve ayrıca birazda kilo vermeye bakayım bu aralar çünki iyice şişimiş durumdayım şimdi pantolonumun düğmesi koptu yine kaydirigubbakcemile3 adet belirtilerim kayboldu tek belirti ne biliyormusun otururken kasklarımdan bacaklarıma doğru bir baskı var o kadar ağrı yok yani dr umu aradım şimdi müsait olunca beni arayacak

X