Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

şaka bir yana gerçekten dün kalbim çok kötüydü bugünde hissediyorum ara ara ağrıları dün gidecektik dr a da eşim dedi madem öle erkenden dedim gidelim diye neden istemedin dedi bi yandanda götürüyordu yoldaydık vazgeçtim gitmiyorum dedim eve gidince masaj yap geçer dedim biraz geçti işte masajdan sonra çok sıktım kendimi sıkıntı ettim heralde

biraz rahatla canım benim bak bugünde bitti işte günler nedirki su gibi geçiyo işte bişey kalmadı meleğim gerçekten rahatla biraz

bak y,ne yokum ben...aşkolsun:))) galiba sen benim problem yaşamadan hamile kalacağıma inanıyorsun o yüzden eklemyiyorsun kuzum hadi inşallah

canım ben senin bilgilerini göremedim yazdınmı ki sadece pko lu olduüğunu biliyorum yani senden sonra yazan arkadaşı bile ekledim seni neden eklemiyim ama bilgilerini yazdığını görmedim atladımmı yoksa

aynen hilalcim kuzucum ben de birinci şıkkı tercih ediyorum inşallahhhh

inşallah canım inşallah
beklemeside zor anacım habire bekliyoz
adet olmayı bekle
yumurtlamayı bekle
akşam koca gelcek diye bekle
kocayı bekle
fikfikten sonra bacağını uzat yat bekle
bekle bekle bekle
hayatımız bitiyo valla
şu sıpalar gelseydi hayırlısıyla
bende onu acıkınca bekletcem:):)::):):):)

biraz rahatla canım benim bak bugünde bitti işte günler nedirki su gibi geçiyo işte bişey kalmadı meleğim gerçekten rahatla biraz

evet haklısın canım kayra kalp yel girmesiyle filan ağrırmı bir ara sırtımdaydı o yel içimdemi dolanıyor aceppp

inşallah canım inşallah
beklemeside zor anacım habire bekliyoz
adet olmayı bekle
yumurtlamayı bekle
akşam koca gelcek diye bekle
kocayı bekle
fikfikten sonra bacağını uzat yat bekle
bekle bekle bekle
hayatımız bitiyo valla
şu sıpalar gelseydi hayırlısıyla
bende onu acıkınca bekletcem:):)::):):):)

rabbimiz boşuna bekleyenlerden etmesin bizi

ay anacım bugün ne hız bööle yaaa
bi gidiyorum 5 dk geliyorum anamm 3 sayfa olmuşş
neşeyi bende merak ettim ya hiç böyle girmemezlik yapmazdı noldu ki acepp

rabbimiz boşuna bekleyenlerden etmesin bizi

bekliyoruz ama mükafatımızı alcaz inşallah rabbim büyük
bizimde istediğimiz sağlıklı bi bebişe kavuşmak
inşallah rabbim verir açılan elleri geri çevirmez :Saruboceq:

HUUUUUUUUU BENİM HAKKIMDA KİMSE BİŞİ HİSSTMİYO HERALDE
GERÇİ BENDE HİSSTMİOM AMA:umursamaz:

BU ARADA KUZU BENİM BELİRTİLERİMİ OKUDUNMU BACIM?
NASIL BENZİYOLAR BİRBİRİNE
BİZ NE EDECİYUK GIIIII????????

benim en kuvvetli hissettiğim tatlıkıs sen ve yavruceylandı biliyorsun ama kayrayıda sürpriz isim olarak görüyordum bilemiyorum canım offf offf hislerle olmuyor işte çünki gönül istiyorki herkes hamiş olsun

canım ben senin bilgilerini göremedim yazdınmı ki sadece pko lu olduüğunu biliyorum yani senden sonra yazan arkadaşı bile ekledim seni neden eklemiyim ama bilgilerini yazdığını görmedim atladımmı yoksa

aman herkes yazıp duruyor görmemişindir... bak şimdi 32 yaşındayım, pko lyum, adet düzensizliğim yok, soğan kürüne dün başladım, beklenen adet günüm 22.01.2010

benim en kuvvetli hissettiğim tatlıkıs sen ve yavruceylandı biliyorsun ama kayrayıda sürpriz isim olarak görüyordum bilemiyorum canım offf offf hislerle olmuyor işte çünki gönül istiyorki herkes hamiş olsun

hislerin inşallah yanılmaz seni:):):):)
ama hisstemediklerinde inşallah hamiş olur
bakarsın bu 2ayda herkes hamiş kalır:)
ben kimse hakkında hislenimiom niyese
ne olumlu ne olumsuz:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

aman herkes yazıp duruyor görmemişindir... bak şimdi 32 yaşındayım, pko lyum, adet düzensizliğim yok, soğan kürüne dün başladım, beklenen adet günüm 22.01.2010

BAK BEN EKLİYORUM AMA SON ADET TARİHİNİ KULLANDIĞIN İLAÇLARI (yoksa yok yazarım ) ovülasyon durumun bozuk mu düzenlimi ve ettiğin duaları yazmamışsın belirtilmedi yazacağım bunalra sen belirtincede düzeltirim

evet haklısın canım kayra kalp yel girmesiyle filan ağrırmı bir ara sırtımdaydı o yel içimdemi dolanıyor aceppp

bazen benimde oluyo canım yel giriyo daha çok kürek kemiğimden kalbime doğru ağrı yapıyo ama gezermi onu hatırlamıyorum hiç canım belkide dolanıyordur
bekliyoruz ama mükafatımızı alcaz inşallah rabbim büyük
bizimde istediğimiz sağlıklı bi bebişe kavuşmak
inşallah rabbim verir açılan elleri geri çevirmez :Saruboceq:

inşallah inşallah rabbim hepimizin dualarını kabul etsin canlarım

X