Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

:roflol::roflol: sen gerçekten alemsin tatlım kıs adam adam hapşırsa patlatcan nerdeyse bi tane alsanaalsanasmile :roflol::roflol: rabbim başımdan eksik etmesin aşkımı onsuz yaşıyamam rabbim korusun düşüncesi bile zor :asigim:

bgenimkinide başımdan eksik etmesin tabi
onsuz naparım ben
ama bugünlerde taktım ona ya
dün sırtıma masaj yap dedi öyle bi bastırmışımki adamın sırtı mos mor oldu
ben yaptıkça o ahhhh diye bağırıyo bende içimden oh diyeeee:):):)):)
diyeki beni öldürmeye niyet ettin herhalde olurmu aşkım öyle şey acıların dinsin diye bastırıom diyom
halbuki yalan zevk alıyom zevk:):):):):):):)

kuzuuuuuuuu hu ordamısın kuşum?????
cumartesi yapcanmı kesin test idrarmı kanmı?

canım işler bastırdı :KK43:((
burdayım ama yazmaya pek fırsatım olmuyoo
hilal alemsin wallaa maşaallahh:nazar:

nazar değmez inşallahhhhhhh:nazar:
aman napıyım akıllı olup dünya kahrını çekceme deli oluyum obenim kahrımı çeksin:):):):)

valla hilal geldi neşe geldi topiğimize ama bu arada neşenin kendisi yok nerde acepp

kuzuuuuuuuu hu ordamısın kuşum?????
cumartesi yapcanmı kesin test idrarmı kanmı?

evet kan cumartesi sabah idrar testi yaptırırm kan testi yaptırsam şimide yaptıırm zaten ama idrar da çıkmazda adet te olmazsam kan testi yaptıırm sizce yumurtam çatladığı halde adet olmama durumum varmı

tabi cumartesiye kadar ölmezsem kalp krizinden kıs ben ölürsem size kim haber verir acep bari birini yerime vekil tayin edeyim ablamı filan kaydirigubbakcemile3 dün bunuda düşünmedim değil yani kalbim ağrıyınca kaydirigubbakcemile3

ahada yavruceylan gelmiş :))) tamda aklımdan geçiyordu vefalı arkadaşımız hiç saatini şaşmıyor valal işide olsa uğrar buraya öyle gider

valla hilal geldi neşe geldi topiğimize ama bu arada neşenin kendisi yok nerde acepp

teşekkür ederim kuşum benimmmmmm
evet bende neşeyi merak ettim
inşallah bişeyi yoktur

ne ölmesi kızım ya kalp krizi falan allah korusun
bende çok korkuyom canım ama hiç çaktırmıyomeyvahedigeldismile(edi geliyo)

bakalım iyi haberini dört gözle bekliyorumşakkıdı
inşallah vardır canım benim ya çok mutlu olmak istiyom şu sıralar çoooookkkkkk

tabi cumartesiye kadar ölmezsem kalp krizinden kıs ben ölürsem size kim haber verir acep bari birini yerime vekil tayin edeyim ablamı filan kaydirigubbakcemile3 dün bunuda düşünmedim değil yani kalbim ağrıyınca kaydirigubbakcemile3

:eek:lmaz::eek:lmaz: o nebiçim laf öyle meleğim ağzından yel alsın aşk olsun üzme böyle bizi inşallah cumartesi hayırlı haberlerle dönersin canım benim bidaha böyle şeyler söyleme lütfenolumunekankayizsmile

kızlar benim hakkımda düşüncesi olan varmı iyi yada kötü
merak ettim yazsanız
gerçekten üzülmem zati yokta yinede bi soruyum dedim???????

ceylanım sevgili dünürüm hoşgeldin yine rüzgar gibi geldin fırtına gibi gieceksin sanırım şansa bak benimde çıkmama az kaldı canım yaa senle saatleri bi tutturamıyoruz

evet kan cumartesi sabah idrar testi yaptırırm kan testi yaptırsam şimide yaptıırm zaten ama idrar da çıkmazda adet te olmazsam kan testi yaptıırm sizce yumurtam çatladığı halde adet olmama durumum varmı

kuşum bildiğim kadarıyla yumurtan çatladıysa ki çatladı
zamanında hasta olmama ihtimalin az
iki şekilde olabilir bebiş vardır:Saruboceq:
yada çok stresten
inşallah birincisi olur ve bebişimiz gelir yesin teyzesi onun fındığını yada mükünü:):):):)

:eek:lmaz::eek:lmaz: o nebiçim laf öyle meleğim ağzından yel alsın aşk olsun üzme böyle bizi inşallah cumartesi hayırlı haberlerle dönersin canım benim bidaha böyle şeyler söyleme lütfenolumunekankayizsmile

şaka bir yana gerçekten dün kalbim çok kötüydü bugünde hissediyorum ara ara ağrıları dün gidecektik dr a da eşim dedi madem öle erkenden dedim gidelim diye neden istemedin dedi bi yandanda götürüyordu yoldaydık vazgeçtim gitmiyorum dedim eve gidince masaj yap geçer dedim biraz geçti işte masajdan sonra çok sıktım kendimi sıkıntı ettim heralde

yavru ceylanım gelmiş hoş gelmiş
geçmişi okuyo heralde
canım benim gözleri bozulacak kuşumun:)

yada çok stresten
inşallah birincisi olur ve bebişimiz gelir yesin teyzesi onun fındığını yada mükünü:):):):)

aynen hilalcim kuzucum ben de birinci şıkkı tercih ediyorum inşallahhhh

yada çok stresten

bacım benim ablam var oda senin gibi biras çatlak böyle ikisler burcu o senin burcun ne ?

HUUUUUUUUU BENıM HAKKIMDA KıMSE BıŞı HıSSTMıYO HERALDE
GERÇı BENDE HıSSTMıOM AMA:umursamaz:

BU ARADA KUZU BENıM BELıRTıLERıMı OKUDUNMU BACIM?
NASIL BENZıYOLAR BıRBıRıNE
BıZ NE EDECıYUK GIIIII????????

bak y,ne yokum ben...aşkolsun:))) galiba sen benim problem yaşamadan hamile kalacağıma inanıyorsun o yüzden eklemyiyorsun kuzum hadi inşallah

X