Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

canlarım bende artık çıkıyorum bugün çok yorgunum
yemek yiyip yatcam biraz
namazımı kılıyımda
sizi seviyorum hemde çok nasıl desem çikolatalı gofret:):):):)
iyice üşüttüm
akşam gelmeye çalışırım benimki bırakmıyoda onu pışpışlıyom bütün akşam
kendinize dikkat edin
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Görüşürüz canım.

eşimin sonuçları kötü çıktı kayracım :emir_bebek: :emir_bebek: bu sene için bebek görünmüyo bize.rapor çıkarılacak ilaçları ve tedaviyi devletin karşılaması için bizim temmuzu beklememiz gerekiyo.haziran başı gibi tekrar hastaneye gidip eşimin ameliyat tarihini konuşacağız ve aynı anda benim iğne tedavim başlayacak.işte böyle

canım az önce sordum menide hiç sperm yokmu dua et rabbim imkansızları oldurur dualarımız seninle her gördüğünden dua iste her gördüğünden

canım enide hiç sperm yokmu bilmiyorumkismile
evet kuzucum bütün değerler sıfır çıktı.
olsun be tatlım üzme kendini vardır ondada bi hayır
yüce rabbim büyük
bi kapıyı kapatır birini açar sen sıkma canını
bak senin sorunun varda bekleyeceksin ya sorunu olmayanlar rabbim büyük elbet bizde anne olacağız üzme tatlı canını eşinide üzme emin ol oda çok üzülmüştür
allah büyük
zaten hep destek oluyorum ona.üzülmesini istemiyorum ama işte canımız sıkıldı işte.
üzülme canım.burada hepimizin bi sorunu var.Hepimiz Rabbimizin ol diyeceği zamanı bekliyoruz.Tedavi falan işin hikaye tarafı çünkü onun emri olmadan yaprak bile salınmaz.inşşş bir günn Rabbim ol diyecek ve hepimizin yüzü gülecek inşşş :Saruboceq:

evet tatlım Rabbim büyük ona sığınıyoruz zaten.o istemedikçe olmaz.tedaviler vesile oldurucak olan izin vericek olan yüce Rabbimiz.

evet kuzucum bütün değerler sıfır çıktı.

canım ne diyim valla üzüldüm baya rabbim yardımcınız olsun eşine söle sıkmasın canını bence para biriktirin özelde yaptırın o gün umut tüp bebekte bir adam ameliyattan çıkarıyorlardı gördüm asansör yanlışlıkla o katta durmuştu eşim dedi adam neden ameliyattan çıkıyor ben dedim tese ameliyatı olmuştur ve umut tüp bebekte bir kadın gördüm dedi zeynep kamilde raporla tüp yapıldı ama hiç embriyo oluşmadı burda 17 tane oluştu dedi transferi yapılacaktı düşün yani tamam yaradan faktörü çok önemli o nasip etmeyince olmaz ama işte merkez de önemli

canlarım bende artık çıkıyorum bugün çok yorgunum
yemek yiyip yatcam biraz
namazımı kılıyımda
sizi seviyorum hemde çok nasıl desem çikolatalı gofret:):):):)
iyice üşüttüm
akşam gelmeye çalışırım benimki bırakmıyoda onu pışpışlıyom bütün akşam
kendinize dikkat edin

erken gidiyorsunuz ama neyse hadi bakalım bende kalan arkadaşlarla kafa dağıtırım biraz resimler koyayım bakalım bebişlerle ilgili

aha neşe gelmişşş kısss nerdesin bacım hiç merak etmiyorsun bizi topiğin kuzusu 2 gündür kalpten gidecek sıkıntıdan nerdeyse :KK43:(((((((

kızlar iyi akşamlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
baya yazmışınız hemide bayaaaaaaaaaaa
okumayı düşünmüyorum
eeeeee kuzucum nasılsın canım

aha neşe gelmişşş kısss nerdesin bacım hiç merak etmiyorsun bizi topiğin kuzusu 2 gündür kalpten gidecek sıkıntıdan nerdeyse :KK43:(((((((

geldim canım geldim
ne oldu hayırdır
iyisindir inşallah
birşeyler oldugu belli zaten
sayfa baya ilerlemiş yani

sağol canım benim hoşçakalolumunekankayizsmile

güzelim biz neler okuduk rabbim istedikten sonra belki temmuza kadar kendiliğinden hamile kalırsın ümitlerini kırma eşinde çok üzülür yoksa daha evliliğiniz yeni üzülme ne olur canım benim gün doğmadan neler doğar temmuza kadar da neler neler olur rabbime emanet ol canım üzülme olurmu rabbime sığın ol dedikten sonra sıfırmış olmazmış hepsi boşş olumunekankayizsmile:teselli:
evet canım.haklısın
canımm sıkma canınııı
kolay değil tabi biliyorum ama moralinizi bozmayınn
dularınla çabalarınla Rabbim elini boş çevirmez inşaallaahhh
inşallah canım inşallah.
canım az önce sordum menide hiç sperm yokmu dua et rabbim imkansızları oldurur dualarımız seninle her gördüğünden dua iste her gördüğünden
tamam canım zaten gördüklerimi yazıyom
canım ne diyim valla üzüldüm baya rabbim yardımcınız olsun eşine söle sıkmasın canını bence para biriktirin özelde yaptırın o gün umut tüp bebekte bir adam ameliyattan çıkarıyorlardı gördüm asansör yanlışlıkla o katta durmuştu eşim dedi adam neden ameliyattan çıkıyor ben dedim tese ameliyatı olmuştur ve umut tüp bebekte bir kadın gördüm dedi zeynep kamilde raporla tüp yapıldı ama hiç embriyo oluşmadı burda 17 tane oluştu dedi transferi yapılacaktı düşün yani tamam yaradan faktörü çok önemli o nasip etmeyince olmaz ama işte merkez de önemli

yok zaten söyledim canımızı sıksak kendimizi yıprattığımızla kalıcaz.bilmiyorum kararsızsızız.iyice düşğnmek lazım burdaki eşimin dr. iyi.teseyi o yapsın istiyorum açıkçası.ama yinede sakin kafayla oturup düşünmemiz lazım kuzucum

kızlar iyi akşamlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
baya yazmışınız hemide bayaaaaaaaaaaa
okumayı düşünmüyorum
eeeeee kuzucum nasılsın canım

geldim canım geldim
ne oldu hayırdır
iyisindir inşallah
birşeyler oldugu belli zaten
sayfa baya ilerlemiş yani

valal canım henüz bişi olduğu yokda biliyorsun zaman yaklaştıkça sıkıntıya girdim ben ve dün gece daha çok olmak kaydıyla kalbim ağrıyor koluma kadar sıkışır ve uyuşur gibi onun dışında herşey yolunda cumayı bekliyorum valla belirti hissediyormusun diye sorarsan her zaman değil arada arada ortada değilde iki yan kasıklarımdan bacaklara doğru ağrılar vuruyor ama az şiddette midem 2 gündür yanıyor kazınıyor kaynıyor sanki boğazıma kadar hemde bişi oturmuş gibi mideme çok fena kasıklarımada sanki bişi oturmuş gibi ayaklarımı toplayıp oturunca bi ağırlık oluyo ama hep bacaklarıma doğru ve idrarada öıkıyorum yani sık sık ama 10 dakkada filan değil yani ama bu her ay adetime yakın olabilyor göğüslerimdede eğer yanılmıyorsam acı filan hiç yok ama rengi koyu ve o kabarcıklar şaşırtacak kadar büyük duruyor bilemiyorum neden bunlar inşallah psikolojik değildir neşeciğim ben senin gibi toparlanırmıyım bilmiyorum ama ilk defa böle hissediyorum

schatze canım sıkma canını
olur inşallah sen eşine teselli vereceksin
asla eşin seni üzgün görmesin
o seni üzgün görürse daha kötü olur
canım benim
rabbim elbet verecektir
sıkıntı stres yapmayalım
bakın bana üzerimden bütün sıkıntıları atmaya karar verdim
hayatta herşey çocuk degil asla
yaşayın hayatınızı
mecbur sıkıntı etmeyecez
sıkıntı herşeyi engeller
ben 3.aşılamamı oldum ama artık üzgün degilim
bak göbek bile atıyorum:sm_cool:

yok zaten söyledim canımızı sıksak kendimizi yıprattığımızla kalıcaz.bilmiyorum kararsızsızız.iyice düşğnmek lazım burdaki eşimin dr. iyi.teseyi o yapsın istiyorum açıkçası.ama yinede sakin kafayla oturup düşünmemiz lazım kuzucum

canım hakkınızda ne hayırlı ise o olsun ama elinizden geleni yapın bu önemli bir durum gerçekten sakin soğukkanlı ol canım ama dua et rabbimize sığın başkada çaremiz yok zaten ona sığınmaktan başka çare gibi gözükenler bile çare değil çünki herşey onun elinde

valal canım henüz bişi olduğu yokda biliyorsun zaman yaklaştıkça sıkıntıya girdim ben ve dün gece daha çok olmak kaydıyla kalbim ağrıyor koluma kadar sıkışır ve uyuşur gibi onun dışında herşey yolunda cumayı bekliyorum valla belirti hissediyormusun diye sorarsan her zaman değil arada arada ortada değilde iki yan kasıklarımdan bacaklara doğru ağrılar vuruyor ama az şiddette midem 2 gündür yanıyor kazınıyor kaynıyor sanki boğazıma kadar hemde bişi oturmuş gibi mideme çok fena kasıklarımada sanki bişi oturmuş gibi ayaklarımı toplayıp oturunca bi ağırlık oluyo ama hep bacaklarıma doğru ve idrarada öıkıyorum yani sık sık ama 10 dakkada filan değil yani ama bu her ay adetime yakın olabilyor göğüslerimdede eğer yanılmıyorsam acı filan hiç yok ama rengi koyu ve o kabarcıklar şaşırtacak kadar büyük duruyor bilemiyorum neden bunlar inşallah psikolojik değildir neşeciğim ben senin gibi toparlanırmıyım bilmiyorum ama ilk defa böle hissediyorum

kuzucum bak ümitlenme
bendede o belirtiler vardı aha adet oldum
amaaaaaaaaaaaaaaaan boşver
sıkıntı stres yapma eger varsa karnındadır
ama yoksa boşver üzme kendini
bende idrara sık çıkıyordum biliyorsun ama
arasıra dedigin gibi kasıklarımda ve bacaklarıma vuran bir
agrı olurdu bak adet oldum bugün temizlendim canım
üzmeyin kendinizi ve eşinizi
olur inşallah 2 gün sonra göbek atarız

kuzucum bak ümitlenme

bakalım hayırlısı neşeciğim neşe bişi dicem yumurtalarım çatladı ya eğer bebiş yoksa zamanında adeto olurmuyum kesin yani yumurtlamadan 14 gün sonra

canım hakkınızda ne hayırlı ise o olsun ama elinizden geleni yapın bu önemli bir durum gerçekten sakin soğukkanlı ol canım ama dua et rabbimize sığın başkada çaremiz yok zaten ona sığınmaktan başka çare gibi gözükenler bile çare değil çünki herşey onun elinde
biraz kendimize gelelim de para konu değil biraz birikmişimiz var dediğin gibi çarayi aramaktan vazgeçiyo değiliz yani.
schatze canım sıkma canını
olur inşallah sen eşine teselli vereceksin
asla eşin seni üzgün görmesin
o seni üzgün görürse daha kötü olur
canım benim
rabbim elbet verecektir
sıkıntı stres yapmayalım
bakın bana üzerimden bütün sıkıntıları atmaya karar verdim
hayatta herşey çocuk degil asla
yaşayın hayatınızı
mecbur sıkıntı etmeyecez
sıkıntı herşeyi engeller
ben 3.aşılamamı oldum ama artık üzgün degilim
bak göbek bile atıyorum:sm_cool:
göbek atmaya ihtiyacımız var atalım da zaten.oh oh salla :sm_cool:
kuzucum bak ümitlenme

kocişlerimiz kıymetli nasıl üzeriz onları canım aşıkınım ben onun :asigim:

he neşe birde ben bu akşam diyelimki kan testi yaptım kesin sonuç çıkarmı bu akşam ya acaba canım he ne dersin

neşecim hoşgeldin canım nasılsın epeydir görüşemedik.nasılsın.

ne yapalım canım artık yeni aya başladık
benim bi arkadaş vardı aşılamayı çok denediler
hemide 6 tane aşılama yaptılar ama olmadı
sonra mikroenjeksiyon yaptırdılar ve oldu şimdi 1 yaşında
onunda eşinin spermi çok çok azdı
olur rabbim seninde yüzünü güldürür inşallah
aha benim oldu ama öldü
şuan onun stresinden olmuyor
ne yapacam sıkıntı stres yok artık benim hayatımda
adım gibi mutluyum artık
neşeliyim
çocugum olmuyor diye dünyanın sonu degil
üzülmek aglamak yok asla
ben mutluyum canlarım rahatım artık herşeyi oluruna bıraktık
benim için sadece eşim
biz bu kadar sıkıntıyı eşimle birlikte yendik ve bu sıkıntıyıda yendik
eşimde bende mutluyum ve bu mutlulukla bu işin üstesinden gelecem inşallah

neyse kızlar yeni havadisleri yazarım yine. şimdi çıkıyorum akşam vakit bulursam girerim ya da yarın olur artık bilmiyorum. şimdilik hoşça ve dostça kalın.öptüm hepinizi kocaman.destekleriniz için tşk ederim.iyi ki varsınız.

tiryak sen atlastamı hemen sonuç veriyorlar demiştin bi yanım diyorki kesin sonuç veriyorlarsa neden ben yapmıyorum kan testini

X