Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kızlar daha önce aşılama yaptıra biri var mı aramızda?
bişey sormam lazım.

anacım seninki bakarmıydı bilmemde benim öküz bakmazdı
bugünlerde ona çok gıcık oluyomya
akşamları gelmesin hiç istiom
normalde ölürdüm dakka saymaktan ne zaman gelcek diye
dün dokunuyo tüylerim diken diken oluyo
offff benmi stresliyim acababilmiyorumkismile
korkuyorum yaaaaaaa
mallllllll oda bişey anlamıyo insan anlar:):):):):):roflol:

ya dur kısım sen benimi tarif ediyon ne ya eşime bağırmalarımı görsen şakalarına tahammülüm yok gıdıklıyor ya öldüresim geliyor geçen bir bağırışım var görsen oda anlıyormu stresimi ne çok kısmıyor eskiden olsa direk yapıltırırdı öle bağırsam

hayır canım insülin ve şeker bizde üst sınırda zaten bu ilaç sadece ayarlıyor artı zayıflatıyorda bunu sana kim sölediyemeyerek kilo veremezsin ye ama yasaklı gıdaları yeme yemeyerek psikolojinde bozulur bünyende daha çok kilo alırsın yavaş yavaş az ve sık yemelisin bence benim nacizane tavsiyelerim bunlar

çok sağol canım...ben haftada 3 günde yürürüm...veee karbonitratı kesersem belkiii bebişimde gelir:)

cuma günü gidicem canım sabahtan .
cuma öğleden sonra yazıcam size sonucu inş.bakalım çok dua edin ihtiyacım var kızlar.

cuma günü ikimiz içinde önemli bi gün yani kıslar ama ben cuma adetimi bekleyeceğim cumartesi test yapacağım sanırım

cuma günü gidicem canım sabahtan .
cuma öğleden sonra yazıcam size sonucu inş.bakalım çok dua edin ihtiyacım var kızlar.

hadi tatlım dualarım seninle kuzumla hepinizle canlarım hayırlı haberlerle gel inşallah canım
anacım seninki bakarmıydı bilmemde benim öküz bakmazdı
bugünlerde ona çok gıcık oluyomya
akşamları gelmesin hiç istiom
normalde ölürdüm dakka saymaktan ne zaman gelcek diye
dün dokunuyo tüylerim diken diken oluyo
offff benmi stresliyim acababilmiyorumkismile
korkuyorum yaaaaaaa
mallllllll oda bişey anlamıyo insan anlar:):):):):):roflol:

:1shok: yok ben bazek kızıyorum ama aşkımı çoook seviyorum biryerine birşey olsa içim acıyo 5 dk geç kalsa merak ederim kocaman bebeğim benim o öyle deme kısss napsın oda erkekler bazen biz kadınlara nasıl davranacaklarını kestiremiyorlar çünkü bizim her ay adet öncesi adet zamanı ,sonrası yumurtlama zamanı derken bütün ay duygularımızda gel gitler oluyo e bi kızıp bi seviyoruz onlarda kuramıyo dengeyi ne yapınlar neye kızarız neye kızmayız çözemiyorlar işte garipler:teselli:

kaydirigubbakcemile3 alemsin kıs saf deme adama yazık benim göğüsleirmde hiç acı ağrıs sızı olmaz zaten adet olacakkende şimdide yok mideme gelince sanki bişi oturmuş gibi boğazıma kadar çıkacakmış gibi ve yanıyor hayırdır inşallah hilal var bizde bişiler ya kafayı üşüttük yada mideyi bakalım ama göğüs uclarının kenarlarındaki o kabarcıklar çok belirgin hele uzun bi süre dokunmıyım bi bakıyorum o kabarcıklar koca koca olmuş bundan eminim kasıklarımda ağrıda oluyor az baskıda oluyor

saf işte napıyım ama insan karısının şeyini bilmezmi ya:):):):)::)
bişey varmı bilmem ama ben üşüttüm sanırımdelikafadulden
benimde göğsümün kenerı büyüdü hani kahverengi yeri varyaaaa
benimkinde kabarcık yok hiçde olmadı zaten
kasıklarımada bazen özellikle wcde giriyo geri gidiyo::):):):):):)

kıslar ben kesinlikle emin olduğum belirtilerimi yazıyorum sık sık idrara çıkma ama kayra bilir son aylarda adetim yaklaşırkende oluyordu bu kasıklarıma ara ara gelen bacağıma vuran ağrılar ve mide yanması çok bariz iştahda azalma çok bariz canım hiç bişi istemiyor göğüs uçlarımdaki kacarcıklarda çok dikkatimi çekiyor ama yanılma payım olabilr

ya dur kısım sen benimi tarif ediyon ne ya eşime bağırmalarımı görsen şakalarına tahammülüm yok gıdıklıyor ya öldüresim geliyor geçen bir bağırışım var görsen oda anlıyormu stresimi ne çok kısmıyor eskiden olsa direk yapıltırırdı öle bağırsam

bacım vallaha ya
herdediği batıyo bana
sürekli adamı tersliyorum
hiç bişi yapasım gelmiyo yaaa
gece uyumadan söz veriyom kendime hilal sakın yarın böyle davranma onun suçu ne diye
sabah hilal gidiyo başka biri geliyo yerime
onu gördükçe hırslanıyom
kavga edesim geliyoalsanaalsanasmile

kıslar ben kesinlikle emin olduğum belirtilerimi yazıyorum sık sık idrara çıkma ama kayra bilir son aylarda adetim yaklaşırkende oluyordu bu kasıklarıma ara ara gelen bacağıma vuran ağrılar ve mide yanması çok bariz iştahda azalma çok bariz canım hiç bişi istemiyor göğüs uçlarımdaki kacarcıklarda çok dikkatimi çekiyor ama yanılma payım olabilr

inşallah yanılmıyosundur bende yazıyım heveslendim:):):):):)
sık sık idrar nerdeyse 10dkda bi
kjasıklarımdan bacağıma gelen kasılma
midede şişkinlik gibi canım hiç bişey istemesede öküz gibi yemek yemek sonrada rahatsız olmakkkkk
rahimde boşmuş öyle diyo benim safffffffffffnaniknaniknaniknanikdelikafadulden
napam şimdi yak bi cigara hilal:nazar::nazar:

ben yaptırdım canım ama 3 sene filan oldu hatırlarsam cevap vereyim canım

ben olurken gözümü kapattığım için hatırlamıyorum ama aşılama esnasında bazı hastanelerde ultrasyon cihazıyla bakarken sperm enjekte ediliyomuş böylelikle spermin doğru yere enjekte edildiği garanti oluyomuş ama sanki ben aşılama olurken ultrasyon cihazıyla bakılmadı yani aşılama esnasında.Belki yanlış hatırlayabilirim ama doktora sorucam.Eğer bu dediğim yöntem uygulanmazsa aşılama başarı şansı tabii daha da düşüyor.bilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

:1shok: yok ben bazek kızıyorum ama aşkımı çoook seviyorum biryerine birşey olsa içim acıyo 5 dk geç kalsa merak ederim kocaman bebeğim benim o öyle deme kısss napsın oda erkekler bazen biz kadınlara nasıl davranacaklarını kestiremiyorlar çünkü bizim her ay adet öncesi adet zamanı ,sonrası yumurtlama zamanı derken bütün ay duygularımızda gel gitler oluyo e bi kızıp bi seviyoruz onlarda kuramıyo dengeyi ne yapınlar neye kızarız neye kızmayız çözemiyorlar işte garipler:teselli:

valla bitanem ben onun duygularına nasıl alıştıysam oda benimkine alışsın
bende merak ediyom bende çok seviyom ama
bu ay gıcık oluyom sanki adama
hep o gelince başka şeylerle meşgul oluyom
erkeklerin kadınları anlaması zor hele benim gibi birini ama napım işte kız bak özledim şimdi kocamı
ama aramam akşam fik fik ister şımarıp hiç çekemem şimdizemuszemus:kedi:

ben olurken gözümü kapattığım için hatırlamıyorum ama aşılama esnasında bazı hastanelerde ultrasyon cihazıyla bakarken sperm enjekte ediliyomuş böylelikle spermin doğru yere enjekte edildiği garanti oluyomuş ama sanki ben aşılama olurken ultrasyon cihazıyla bakılmadı yani aşılama esnasında.Belki yanlış hatırlayabilirim ama doktora sorucam.Eğer bu dediğim yöntem uygulanmazsa aşılama başarı şansı tabii daha da düşüyor.bilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

yok güzelim ben özelinde yaptırdım dr un ve aşılama olduğum oda ayrıydı usg cihazı yoktu orda zaten canım ve ilk kez duyuyorum şimdi canım sen sor dr uana alttanmı bakıyorlarmış usg den hiç duymamıştım canımbilmiyorumkismile

valla bitanem ben onun duygularına nasıl alıştıysam oda benimkine alışsın
bende merak ediyom bende çok seviyom ama
bu ay gıcık oluyom sanki adama
hep o gelince başka şeylerle meşgul oluyom
erkeklerin kadınları anlaması zor hele benim gibi birini ama napım işte kız bak özledim şimdi kocamı
ama aramam akşam fik fik ister şımarıp hiç çekemem şimdizemuszemus:kedi:

almesin güzelim yaa :roflol: daha birbirinizin huylarını öğrenmeniz için bir kaç sene daha geçmesi lazım tatlım alışırsınız ama şu bir gerçek erkekler ağaç gibidir evlenince kökünden sökülüp tekrar dikilir kök salması zaman alır kadınlar filiz gibidir çabuk tutar alışır yeşerir bu benim görüşüm tabiki bende bir kaç sene öncesine kadar hemen hemen senin gibi hissediyordum ama yıllar geçipte evliliğin iyice oturunca işlerde değişiyo tabi bizimde sizinde önümüzde uzuuun yıllar var rabbim eşlerimize ailelerimize ve bize hayırlı can sağlığı ve huzur bide bebişlerimizii nasip etsin inşallah

almesin güzelim yaa :roflol: daha birbirinizin huylarını öğrenmeniz için bir kaç sene daha geçmesi lazım tatlım alışırsınız ama şu bir gerçek erkekler ağaç gibidir evlenince kökünden sökülüp tekrar dikilir kök salması zaman alır kadınlar filiz gibidir çabuk tutar alışır yeşerir bu benim görüşüm tabiki bende bir kaç sene öncesine kadar hemen hemen senin gibi hissediyordum ama yıllar geçipte evliliğin iyice oturunca işlerde değişiyo tabi bizimde sizinde uzuuun yıllar var rabbim eşlerimize ailelerimize ve bize hayırlı can sağlığı ve huzur bide bebişlerimizii nasip etsin inşallah

evliliğin oturması için 3yıl gerekliymiş bakalım
3yıl olmasına 2ay var
inşallah allah mutluluğumuzu daim etsin ve benle birlikte
tüm herkese isteyen herkese bebek versin....
inşallah bende yıllar sonra
o ağacın kölerini sağlam tutturmuş olurum yoksa onun kökünü kökten yolacam:roflol::roflol:

yok güzelim ben özelinde yaptırdım dr un ve aşılama olduğum oda ayrıydı usg cihazı yoktu orda zaten canım ve ilk kez duyuyorum şimdi canım sen sor dr uana alttanmı bakıyorlarmış usg den hiç duymamıştım canımbilmiyorumkismile

evet canım benim de aşılama olduğum oda doğum odasıydı ve öyle bi cihaz görmedim ben. bi arkadaşımla görüştüm sabah hemşire o söyledi.sanırım bu şekilde aşılama tüp bebek merkezlerinde yapılıyo benim gittiğim hastane tüp bebek merkezi olmadığı için bu şekilde yapıyo olabilirler.Tüp bebek merkezinde aşılama yaptırmak daha mantıklı galiba.bilmiyorumkismile

evliliğin oturması için 3yıl gerekliymiş bakalım
3yıl olmasına 2ay var
inşallah allah mutluluğumuzu daim etsin ve benle birlikte
tüm herkese isteyen herkese bebek versin....
inşallah bende yıllar sonra
o ağacın kölerini sağlam tutturmuş olurum yoksa onun kökünü kökten yolacam:roflol::roflol:

:roflol::roflol: sen gerçekten alemsin tatlım kıs adam adam hapşırsa patlatcan nerdeyse bi tane alsanaalsanasmile :roflol::roflol: rabbim başımdan eksik etmesin aşkımı onsuz yaşıyamam rabbim korusun düşüncesi bile zor :asigim:

evet canım benim de aşılama olduğum oda doğum odasıydı ve öyle bi cihaz görmedim ben. bi arkadaşımla görüştüm sabah hemşire o söyledi.sanırım bu şekilde aşılama tüp bebek merkezlerinde yapılıyo benim gittiğim hastane tüp bebek merkezi olmadığı için bu şekilde yapıyo olabilirler.Tüp bebek merkezinde aşılama yaptırmak daha mantıklı galiba.bilmiyorumkismile

bilemiyorum ki canım belkide en iyisidir öyle yaptır canım yinede araştır

X