Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

merhaba kuzunaz.öncelikle açtığın bu topiği daha yeni gördüm.hayırlı olsun.bi kaç sayfayı okudum gerçekten de biraz olsun ferahladım.çünkü inancın beni etkiledi.kısaca durumumdan bahsediim.bi kaç forma daha yazmıştım.çok şanssızım.eşim denizastsubayı.2.bucuk yıllık evliyiz.ilk yılı işi nedeniyle ayrı geçirdik.çünkü eşim sürekli seyirde ve ben nerdeyse yalnız yaşıorum.yalnızlığın verdiği psikoloji ve bebek istediğim halde koşulların elverişli olmayışı beni altüst etti.hiç sorma.hiç bir sorunumuz yok.gittiğimiz doktorların diyebileceği bişi yok.ben hormon testi, hsg filmi, ultrasyondan başka bişi yaptırmadım kendime.eşimde spermigram testi yaptırdı.sonuçlarımız tamamen temiz.hiçbişi yok.adetlerim düzenli.sadece rahmim tersmiş onunda hamile kalamamaya pek zararı dokunmuyormuş.klomen tedavisi filan olmadım.çünkü olabilmem için eşimin yanımda olması gerekio.bi gidio maşallah 6 ay 8 ay yok.sanırım bizim yapabileceğimiz bişi de yok.doktorlar aşılama dedi.eşimi bekliorum.ne zaman müsait olur bilmiorum.Allah'ıma dualar ediyorum.elbetteki herşeyin bi vakti zamanı vardır diorum.Ama eşimin geldiği zamanlar ya adetli oluorum yada adetim yeni bitmiş oluo.hep böyle ters zamanlarda denk gelio.bi türlü yumurtlama dönemime denk getiremioruz.kürlerini denemek isterdim ama dediğim gibi koca olmayınca sanırım pek bi işe yaramaz.içinizden sende ii bi koca bulaydın dediğinizi duyar gibiyim...ne yapayım gönül bu ota da bilmem neyede konuo.benimki ikincisi sanırım.zaten eşim hep kendini suçluo.sonuçta ikimizde psikolojikmen yıkıldık.yaklaşık 6 aydır düzgün bi ilişkimiz yok.artık kendimi tutamayıp ağlıyorum hatta şimdi bile.yapacak bişi yok...yalnızlık kaderim sanırım...Allah'ımmm!!!sen yardım et!

cnm kuzunaza yazmışsın ama bende kayra gibi dayanamadım kayra_esk in dediği o kadar doğruki rabbim nasip etmeyince kocan yanındada olsa olmaz
sen Allaha sığın kendini sıkma bu sefer bizler gibi adetlerin bozulur
sen yanlız değilsin rabbin var uzaktada olsa kocan var ve kabul edersen bizler varız bize takıl hayatını yaşa:))
bak biz burda hepbirbirimizden şakalarımızla moral buluyoruz
eşin gitmedenn önce spermini sana verse sende buzluğa koysan yumurtlama dönemin gelince enjektörle içeeri gönderirsin :roflol::roflol::roflol:

amorcum keçiboynuzu ve havuç kürü bi arada yapılmıyo
diye biliyorum ben bi araştır istersen
önce bi kaç ay birini sonra diğerini yapmalıymışız
ikisi birden zararlıymış bünyeye
ben aynı zamanda erkek infertilitesi topiğindeyim
ordaki arkadaşlar bu konuda çok bilgili sağolsunlar
onlardan duymuştum ben söyliyimde
sen nasıl istersen öyle yap tabiki engellemek istemem

buda düşük tehlikesi yaşayanlar için:

Karısı hamile olup da erken doğum, çocuğun düşmesi veya geç doğması gibi korkular ve tehlikeler karşısında kalan bir kimse, parmağını hamile olan karısının karnına sürüp:

"Ya Mübdi" ismini 99 kere okursa Hak sübhanehu ve teala hazretleri o hamile kadını bu tehlikelerden saklar. (7)

Büyük zatlar, bir kimse dua ettiği zaman 7 kere "Yâ Vehhâb" dese o kimsenin duasını Allah teala kabul eder, demişlerdir. (7)

aymesss yaaa ben diğer siteye giremiyorum sanırım tefriiye sırası bana gelmişti

aymesss yaaa ben diğer siteye giremiyorum sanırım tefriiye sırası bana gelmişti

bende giremiyorum canım ya sabah bi ara girdim
fatmaşenin arkadaşındaydı sıra ama son 900 kalmıştı
sonra sıra sendeydi ama sorun var sitede girilmiyo
bide okunanlar bi daha gelmiyo sanırım katılıma baktım
hep belirli kişiler inşallah bi an önce düzelirde
bizde devam ederiz dualarımıza

merhaba kuzunaz.öncelikle açtığın bu topiği daha yeni gördüm.hayırlı olsun.bi kaç sayfayı okudum gerçekten de biraz olsun ferahladım.çünkü inancın beni etkiledi.kısaca durumumdan bahsediim.bi kaç forma daha yazmıştım.çok şanssızım.eşim denizastsubayı.2.bucuk yıllık evliyiz.ilk yılı işi nedeniyle ayrı geçirdik.çünkü eşim sürekli seyirde ve ben nerdeyse yalnız yaşıorum.yalnızlığın verdiği psikoloji ve bebek istediğim halde koşulların elverişli olmayışı beni altüst etti.hiç sorma.hiç bir sorunumuz yok.gittiğimiz doktorların diyebileceği bişi yok.ben hormon testi, hsg filmi, ultrasyondan başka bişi yaptırmadım kendime.eşimde spermigram testi yaptırdı.sonuçlarımız tamamen temiz.hiçbişi yok.adetlerim düzenli.sadece rahmim tersmiş onunda hamile kalamamaya pek zararı dokunmuyormuş.klomen tedavisi filan olmadım.çünkü olabilmem için eşimin yanımda olması gerekio.bi gidio maşallah 6 ay 8 ay yok.sanırım bizim yapabileceğimiz bişi de yok.doktorlar aşılama dedi.eşimi bekliorum.ne zaman müsait olur bilmiorum.Allah'ıma dualar ediyorum.elbetteki herşeyin bi vakti zamanı vardır diorum.Ama eşimin geldiği zamanlar ya adetli oluorum yada adetim yeni bitmiş oluo.hep böyle ters zamanlarda denk gelio.bi türlü yumurtlama dönemime denk getiremioruz.kürlerini denemek isterdim ama dediğim gibi koca olmayınca sanırım pek bi işe yaramaz.içinizden sende ii bi koca bulaydın dediğinizi duyar gibiyim...ne yapayım gönül bu ota da bilmem neyede konuo.benimki ikincisi sanırım.zaten eşim hep kendini suçluo.sonuçta ikimizde psikolojikmen yıkıldık.yaklaşık 6 aydır düzgün bi ilişkimiz yok.artık kendimi tutamayıp ağlıyorum hatta şimdi bile.yapacak bişi yok...yalnızlık kaderim sanırım...Allah'ımmm!!!sen yardım et!

canım hamile kalabilmek için 1 yıl boyunca haftada en az 2 kere ilişkiye girmen gerekiyor yani seninde dediğin gibi eşinde yanında olmayınca bu mümkün olmuyor bu durumda kür mür hiç bir şey fayda etmez ama adet siklusunu ve yumurtalama günlerini hesaplamayı biliyorsan eşinin geldiği zamanlarda bunu denk getirmeye çalışsan en azından yani yalnızlığına bebek ilaç gibi gelir eşin içinde senin içinde çok zor bir durum inşallah denk gelirsin yalnız bu durumda en büyük ilacın dua etmek allah bir yerden bir sebep verir öyle güzel şeyler olurki sen bile şaşırırsın yani örneğin sen eşinle hep birlikte olmayı istersin ama bu seferde işi söz konusu oluyor çıkmaza giriyorsun değilmi allaha sığın bol bol dua et biliyorum dile kolay ama psikolojini iyice bozma tabikide eşini sevdiğin için evlendin belki bunları bile bile evlendin ama insan sevdiğinin yanında geçireceği 1 güne bile razı değilmi allah sevenleri anlar rabbim yardımcınız olsun dualarım seninle allahım siz hiç ayırmasın hep bir arada olun inşallah

Büyük zatlar, bir kimse dua ettiği zaman 7 kere "Yâ Vehhâb" dese o kimsenin duasını Allah teala kabul eder, demişlerdir. (7)

benim ezberimde esmaül hüsnadan sanırım 25 tane isim var ve bunların arasında ya vehhab da var ve bu ezbeimd olan isimleri özellikle ramazan da tesbih elimden düşmüyordu çekiyordum allah kabul etsin ama şimdi tesbihlerimi hep bir yerde unuttuğum için tesbihsiz kaldım hatta bir gün 99 ismi birden çektim 100 er tane çok güzel bişi ya allahım bütün huzur senin yolunda bütün güzelliklerde senin yolunda

bende giremiyorum canım ya sabah bi ara girdim
fatmaşenin arkadaşındaydı sıra ama son 900 kalmıştı
sonra sıra sendeydi ama sorun var sitede girilmiyo
bide okunanlar bi daha gelmiyo sanırım katılıma baktım
hep belirli kişiler inşallah bi an önce düzelirde
bizde devam ederiz dualarımıza

evet onu bende farkettim ama çok vebale giriyolar
şahsen benim tefriciyem okunursa ben o topiği bırakmam sıradakilere okurum yine

benim ezberimde esmaül hüsnadan sanırım 25 tane isim var ve bunların arasında ya vehhab da var ve bu ezbeimd olan isimleri özellikle ramazan da tesbih elimden düşmüyordu çekiyordum allah kabul etsin ama şimdi tesbihlerimi hep bir yerde unuttuğum için tesbihsiz kaldım hatta bir gün 99 ismi birden çektim 100 er tane çok güzel bişi ya allahım bütün huzur senin yolunda bütün güzelliklerde senin yolunda

canım benim sürekli çektiğin isimler hangileri?

evet onu bende farkettim ama çok vebale giriyolar
şahsen benim tefriciyem okunursa ben o topiği bırakmam sıradakilere okurum yine

bende aynı şeyi düşünüyorum
Allah bi zeval vermediği sürece okumak isterim
ama herkes aynı düşüncede değil

amorcum keçiboynuzu ve havuç kürü bi arada yapılmıyo
diye biliyorum ben bi araştır istersen
önce bi kaç ay birini sonra diğerini yapmalıymışız
ikisi birden zararlıymış bünyeye
ben aynı zamanda erkek infertilitesi topiğindeyim
ordaki arkadaşlar bu konuda çok bilgili sağolsunlar
onlardan duymuştum ben söyliyimde
sen nasıl istersen öyle yap tabiki engellemek istemem

canım bende eşime keçi boynuzu kürü içiriyorum 1 er gün arayla da havucları katı meyve sıkacağında sıkıp içiriyorum bu zararlı mı ve neden zararlı acaba

mrb kızlar nasılsınız iyisinizdir inşallah ya kuzunazcım böğürtlen tadı acı biraz ama olsun bebek için herşeye değer rabim kucağımızı boş bırakmasın

canım benim sürekli çektiğin isimler hangileri?

bak bebek için ya musavvir ya bari ya halik şifa için ya şafi bu sıkıntımı allaha havale ettiğim için ya vekil dualarımın kabulu için ya mucib çekiyorum bereket ve rızık için ya rezzak ya rafi çekiyorum eşimin beni hep sevmesi için ya vedud :) ki bunları aynı zamanda rabbimin isimleri olduğu için onu zikretmek için niyet etmedende çekiyorum ya habir es semi es selam es samede ya vehhab ya tevvab ya hayyum ya kayyum ya zel celali vel ikram çekiyorum el muheymin el muktedir el mütekebbir er rahman er rahim çekiyorum valla aklıma gelen isimleri çekiyorum hep ama ne yalan söyliyim şu tesbihlerimi bulmayı yada yeni tesbih almayı unutuyorum bu yğzden ne zamandır çekmedim

canım bende eşime keçi boynuzu kürü içiriyorum 1 er gün arayla da havucları katı meyve sıkacağında sıkıp içiriyorum bu zararlı mı ve neden zararlı acaba

canım nden zararlı şu an hatırlayamadım ama sorucam arkadaşlara
ama ikiside bi ara kesinlikle içilmesin demişlerdi çok iyi hatırlıyorum
önce keçiboynuzunu sonra havuç suyunu eşlerinize verin dediler
bide sigara içen birinin kesinlikle havuçsuyu içmemesi gerekiyomuş
havuçla sigaranın içindeki bi kaç madde birleşince kanser etkisi yaratıyomuş
tvdede söylenmiş bu dinleyen bi kaç arkadaş yazmıştı

cnm benim eşimde sorun varmı bilmiyorum hiç baktırmadık sonuçta bi defa hamile kalabildim ama eşim aşırı sinirli olduğu için psikolğa gitti ona bi depresyon ilacı verdi ilacın yan etkileri var sprem sayısını düşürüyormuş ve geç boşalmaya sebep oluyormuş
ben bundan korktuğum için bugün eşime keçboynuzu kaynattım
bide kendime soğan suyuna başladım adetime 10 gün var bakalım hayırlısı

mrb kızlar nasılsınız iyisinizdir inşallah ya kuzunazcım böğürtlen tadı acı biraz ama olsun bebek için herşeye değer rabim kucağımızı boş bırakmasın

canım alışınca acı gelmiyor be ben onu içince ferahlık hissediyorum ormandaymışım gibi ağaçlık filan :roflol:

kuzu kurban bayramında malatyaya gidecem bizim bahçelerimiz böğürtlen dolu
gerçi biz ona çalu dutu diyoruz :))
bir sürü toplayacam içecem sizede gönderirim :))

X