Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kızlar allahümme salli ala muhammedin ve ala ali muhammed bol bol da selavat getirelim peygamber efendimizden de şefaat dileyelim rabbimizden dilediklerimizi onun hürmetine isteyelim gönülden içtenlikle ki zaten bunu ne kadar içten istediğimizi hepimiz biliyoruz ki rabbimiz bizden de daha iyi biliyor rabbim ettiğimiz dualarımızı peygamber efendimiz Muhammed Mustafa s.a.v hürmetine ona olan sevgisi hürmetine kabul etsin rabbim miraç gecesi hürmetine miraçta efendimizle dizdize gelmesi hürmetine ve birbirlerine verdikleri o selam hürmetine ve o gece hediye edilen namaz hğrmetine kılınan en güzel namazlar hürmetine kabul olan en güzel namazlar ibadetler hürmetine ve efendimizle birbirlerine olan o yüce sevgi hürmetine dualarımızı kabul etsin kabul et yarabbim ya mucib

kuzu kurban bayramında malatyaya gidecem bizim bahçelerimiz böğürtlen dolu
gerçi biz ona çalu dutu diyoruz :))
bir sürü toplayacam içecem sizede gönderirim :))

canım böğürtlenin kendisini değil kökünü kaynatıp içiyoruz biliyorsun değilmi

canım böğürtlenin kendisini değil kökünü kaynatıp içiyoruz biliyorsun değilmi

biliyorum canım sen söylemiştin onun kökünü yengem kızlarına kaynatmış çocukları olsun
diye bizim bahcede doluuu var bilseydiim çoktan toplar içerdim

biliyorum canım sen söylemiştin onun kökünü yengem kızlarına kaynatmış çocukları olsun
diye bizim bahcede doluuu var bilseydiim çoktan toplar içerdim

ee sonuç ne canım yengenin çocuklarına yaptığı kürün sonucu yani

gunaydın arkadalsar
dun doktora gıttım okadar umutluydumkı kasıklarımdakı agrının yumurtalarım buyudugu ıçin oldugunu dusunuyodum ama malesef 5 gunde sadce 3 mılım buyumusler 4 tane 13mılımde yumurtam var nerdeyse buyumemısler bıle guya cumartesı asılama yaptırcaktık cok moralım bozuldu doktordan aglayarak cıktım cunku sureklı doktora gıtmekten yoruldum cumartesı bıdaha pazartesı bıdaha ve onumuzdekı gunler hatta aylar hatta yıllar bunlarıda dusundukce moralım cok bozuluyor allahım yalvarıyorum bana dayanma gucu ver
ıkıgunluk ıgne verdı doktorum kendınden bana bakalım ıse yarıcakmı senağlamasenağlamasenağlama

ablacım evleneli aha 6 ay olcak 5 ay korunduk iğneyle. bu iğneyi kullanana kadar adetim saat gibiydi gününden gününee oluyodumm nalet olsun kullandım altüst oldum.zaten bu ay adet olmasaydım başka bi doktora daha gitcektim ama hele şu farlutalı bi kullanayım. annemde böğürtlen kökü getiriyo memleketten pazartesi onada başlıcammm.. iyice bi temizleniyim abla:lepi:

ammminn amiin aminn ablaa ççok güzel dua ediyosun yaa. allah hepimizi boş geri çevirmesinn..

herkese günaydınn kıssslaarrrrrrr

günaydın herkese hayırlı cumalar Allah bütün dualarımızı kabul etsin bu mübarek günde

Kuzu senin de adetlerin düzeldi di mi bu ilacı kullanmaya başladığında.ben geçen ay 17.9 de olmuştum şimdi de belirtileri var olucam sanırım yani hiç bööle günü gününe olmazdım yaa şaşırıyorum.Acaba biz bu ilacı bırakırsak yine düzenli olma ihtimalimiz olur mu ileride(ben 1.kutuyu bitirdim 2.kutuya geçtimm)

kıslar ben geçen ay yumurtladıktan sonra çok özür dileyerek söylüyorum sarı akıntılarım olmuştu şimdi bu ayda dünden hafif çok az başlayarak akıntım oluyor sarımsı bugünde selpakla silerken farkettim yanlış anlamayın ama akıntılarımı takip ediyorum sürekli bu yüzden bakıyorum geçen ayda yumurtlamam olduktan sonra bu akıntılar başladı giderek artttı ve çok geliyordu sarı ve çok afedersiniz sümüğümsüydü hatat sarı akıntı diye araştırdığımda bu sitede hamilelik belirtisi olabilir diye gördüm heveslenmiştim ve tahliller yapıldı ne kanda ne idrarda bi iltihap olma söz konusu değildi dr da her ihtimale karşı fitil ve antibiyotik vermişti kullandım şimdi neden yine sarı akıntım oluyor acaba tabi geçen ay oldu bu ve ben geçen ay böğürtlen kökü kullanmıştım ve bu ay ben buna bağlıyorum hem kokusuz temiz kaşıntısız bir akıntı bu enfeksiyon kesinlikle değil birde yumurtlamadan sonra olması çok ilginç gelmeye başladı bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…