Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

bugün kanda baktırdım negatif
çooook dua ettik ama rabbim kabul etmedi

malesef kuzucum artık tedaviyi yaza kadar bıraktım canım
eşim fertilaid alacak 1 haftada elimize geçer
2 kutu istetecez
size sürpriz yapmayı çoooooooook isterdim ama malesef olmadı
yaza kadar fertilaid içerim olmazsa tüp bebek

yaaaaaaaa neşeciğim inan çok üzüldüm çok canım benim ne diyim allahım sen büyüksün senin bir bildiğin vardır neşe bişi dicem ama yanlış anlama dün akşam ayşeyle msn den konuşurkn dedimki neşeye söyleyip üzmek istemiyorum ama çok ilginç bir şekilde olumsuz hissediyorum dedim yani hep bu düşüncemde yanılıyor olmak istedim alalhım vallahi çok üzüldüm herkes seni bekliyordu çok istiyordu dua ediyorduk bakarsın kendiliğinden olur hee eşin çok üzüldümü ayyy kardeşim benim yaaa senağlamasenağlama

canım beniimmm üzülme sakın vardır bundada bi hayır rabbimin dediği olur sakın umudunu yitirme hayatım tamam sen devam et çalışmalarına senin ummadığın bi gün geliverir anneciğine inşşşşşş

inancımı rabbim kaybettirmez inşallah ama
dedimki içimden allahım hacet namazımı kıldım
peygamber efendimizi vesile ederek rabbime dua ettim
ama rabbim kabul etmedi
benim kaderim hep üzülmek aglamakmış demekki
ellerin çocuguna gözümüz düşecekmiş
rabbim boynumuzu bükmez dedik
gözümüzü yaşlı bırakmaz dedik ama
ben adım gibi asla mutlu olamayacam demekki anladım

kızlarrr çıkmak zorundayım öpüyorum sizii neşecim üzme sakın kendini dualarım sizinleee

heyecanlanma kuzucum negatif
çoook agladım ama eşimin yanında aglamadım
onu üzmek istemem ben aglıyorum ama eşim içine atacak
ve daha kötü olacak

offf neşeciğim varya omuzlarım düştü resmen kollarımın caqnı kaçtı resmen ne bilim ya eşinede sanada çok üzüldüm çok istiyordunuz ama sen hamile kalabiliyorsun böle düşün canım herşey güzel olacak adet oldunmu testi nasıl yaptın kandan mı baktın

neşecim sana bişeyler yazayım dedim ama kendim geldim aklıma çok değil ağustosta tüp oldu ya

transfer bile yapamadık düşünsene ama olsun bizde aslan gibi dualarla bezenmiş yürekler var

pes etmek yok sen bunu başaracaksın ben buna eminim

ama rabbim kabul etmedi

ya seni nasıl teselli edebilirim ki canım bilemiyorum yani ne denir ki ama yaşımızda genç kimilerine göre çok daha iyi durumdayız senin yaşadıkların çok çok zor ama rabbimin en sevdiği kullardansın sanırım ondan böle bir zamanda tevekkül etmen sana daha faydalı olacaktır sen bunları benden daha iyi biliyorsun

yaaaaaaaa neşeciğim inan çok üzüldüm çok canım benim ne diyim allahım sen büyüksün senin bir bildiğin vardır neşe bişi dicem ama yanlış anlama dün akşam ayşeyle msn den konuşurkn dedimki neşeye söyleyip üzmek istemiyorum ama çok ilginç bir şekilde olumsuz hissediyorum dedim yani hep bu düşüncemde yanılıyor olmak istedim alalhım vallahi çok üzüldüm herkes seni bekliyordu çok istiyordu dua ediyorduk bakarsın kendiliğinden olur hee eşin çok üzüldümü ayyy kardeşim benim yaaa senağlamasenağlama

üzülmezmi kuzucum
hemde nasıl ama
ben daha kötü olmayım diye seslenmiyo hiç
ama fertilaidi alacak
yaaaa bilemiyorum kuzu ya şu dünyada birşeyi çooook isteyincemi olmuyor acaba
adet olmadım ama herhalde 2 güne kadar olurum canım
çok heyecanlıydım
bugün 2 tane meryem suresi okudum yasin okudum
2 kere hacet namazı kıldım ama nafile senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

offf neşeciğim varya omuzlarım düştü resmen kollarımın caqnı kaçtı resmen ne bilim ya eşinede sanada çok üzüldüm çok istiyordunuz ama sen hamile kalabiliyorsun böle düşün canım herşey güzel olacak adet oldunmu testi nasıl yaptın kandan mı baktın
evet canım kandan beta 0.432 çıktı
şok oldum yaa anlamadım
dünyam başıma yıkıldısenağlama
niye hep ben niyeeeeeeeeeeeee
elimizden geleni yaptık
ama olmadı demekki hep yalnızlıga mahkumuz

üzülmezmi kuzucum
hemde nasıl ama
ben daha kötü olmayım diye seslenmiyo hiç
ama fertilaidi alacak
yaaaa bilemiyorum kuzu ya şu dünyada birşeyi çooook isteyincemi olmuyor acaba
adet olmadım ama herhalde 2 güne kadar olurum canım
çok heyecanlıydım
bugün 2 tane meryem suresi okudum yasin okudum
2 kere hacet namazı kıldım ama nafile senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

canımın içi çok dua ettik kabul etmedi diye bişi yok bu ay olmasa öbür ay kabul eder öbür ay olur yaza kadar kendiliğinden kalırsın belki fertilaid işe yarar yada belki ilaçların etkisi önümüzdeki aylara devam eder canım bak tüpe gerek kalmayacak ben öle düşünüyorum rabbim o tedavi yollarında sizi uğraştırmayacak inşallah rabbim sen yardım et bize senağlama

emeklerimiz elimizde kaldı
ümidimiz tükendi
artık çocuk sevdam bitti
bu dünya bana inat ediyorsa
bende ona inat edecem
hiç birşey eşimden önemli degil

evet canım kandan beta 0.432 çıktı
şok oldum yaa anlamadım
dünyam başıma yıkıldısenağlama
niye hep ben niyeeeeeeeeeeeee
elimizden geleni yaptık
ama olmadı demekki hep yalnızlıga mahkumuz

neşeciğim bak bu cümleler sana yakışmıyor ama biliyorum üzüntüden söylüyorsun belki 1 hafta sonra sen bana aynı şekilde teselli verceksin ama yalnızız demek sana yakışmıyor düşünsene eşin yanında sende onun yanındasın

canımın içi çok dua ettik kabul etmedi diye bişi yok bu ay olmasa öbür ay kabul eder öbür ay olur yaza kadar kendiliğinden kalırsın belki fertilaid işe yarar yada belki ilaçların etkisi önümüzdeki aylara devam eder canım bak tüpe gerek kalmayacak ben öle düşünüyorum rabbim o tedavi yollarında sizi uğraştırmayacak inşallah rabbim sen yardım et bize senağlama

kuzucum bildigin gibi degil bu ay çoooooooook dua ettim
sizinle yazışırken bile meryem suresi okudum
önüme gelene dua edin bana dedim
şu doktor kapısından hiç gülerek çıkamayacakmıyız
olmadı olmadı olmadı
emeklerimiz boşa gitti
boş yere ugraştık
boş yere yorulduk

ama rabbim kabul etmedi

canımm çok üzüldüm inann
ama böyle ümitsiz olmak yakışmıyo sana
olucak inşaallah bebişin belki de seni uğraştırmadan süpriz yapıp kendi kendine çıkacak yolaa
üzülme nolurr biliyosun stres ve sıkıntı bizim en büyük düşmanımızz bizi onlar mahvediyo zatenn
hakkında hayırlısı böyleymişşş
cevşenden sekine oku biraz gönlüne ferahlık gelir canım benimm

X