Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

emeklerimiz elimizde kaldı
ümidimiz tükendi
artık çocuk sevdam bitti
bu dünya bana inat ediyorsa
bende ona inat edecem
hiç birşey eşimden önemli degil

hiçbir şey bitmiş değil evet eşin çok önemli ama uzun ömürlü sağlıklı bir evladında olacak inşallah yani kendini üzüp hormonlarını bozma canım ne olur vallahi yanında olsaydım keşke de dertleşseydik

malesef kuzucum artık tedaviyi yaza kadar bıraktım canım
eşim fertilaid alacak 1 haftada elimize geçer
2 kutu istetecez
size sürpriz yapmayı çoooooooook isterdim ama malesef olmadı
yaza kadar fertilaid içerim olmazsa tüp bebek

neşecim şu an ne desek boş ama sana bişi diyeyimmi biz bu kadar istiyoruz ya..olunca o kadar mutlu olacağız ki... belkide istemden planlamadan hamile kalanlardan dahada çok... senin sevincim bizden kat kat olacak... Eminim Allahımın sana çok ama çok güzel sağlıklı belkide 2 tane evlat verecek ve sen inanılmaz mutlu olacaksın... bak gör

tabi kuzucum üzüntüden diyorum
zeynebi kaybetmem zaten beni mahvetti
artık olursa olur olmazsada yapacak birşey yok
artık ümit etmeyecem
bu ay ümit ettim olmadı
çok istedim olmadı
demekki rabbim daha sabrımızı deniyor ama
görüyorsun bak kuzucum kolayca isyan ediyoruz

inancımı rabbim kaybettirmez inşallah ama
dedimki içimden allahım hacet namazımı kıldım
peygamber efendimizi vesile ederek rabbime dua ettim
ama rabbim kabul etmedi
benim kaderim hep üzülmek aglamakmış demekki
ellerin çocuguna gözümüz düşecekmiş
rabbim boynumuzu bükmez dedik
gözümüzü yaşlı bırakmaz dedik ama
ben adım gibi asla mutlu olamayacam demekki anladım

ay neşe yapma lütfen böle olursa meleğimiz gelmez annesi ağlıyor diye

neeşciğim bak tüp bebek yaza düşünüyorsunuz ya o zamöana kada riç fertilaidini tama ama asla bbek düşünme başka bişilere yönel bak çok komşun var orda istersen sana hatırlatacaksa buraya da gelem başka uğraşlar bul kendine sana unutturacak ve bakarsın minik mercimeğin kendiliğinden gelir o zmaan

neşecim şu an ne desek boş ama sana bişi diyeyimmi biz bu kadar istiyoruz ya..olunca o kadar mutlu olacağız ki... belkide istemden planlamadan hamile kalanlardan dahada çok... senin sevincim bizden kat kat olacak... Eminim Allahımın sana çok ama çok güzel sağlıklı belkide 2 tane evlat verecek ve sen inanılmaz mutlu olacaksın... bak gör

sagolun arkadaşlar beni teselli ediyorsunuz ama
kafam darmadagın valla beklemedigim birşeydi
ben sadece adım gibi gülmek istemiştim
demekki çok şey istemişim

kuzucum bildigin gibi degil bu ay çoooooooook dua ettim
sizinle yazışırken bile meryem suresi okudum
önüme gelene dua edin bana dedim
şu doktor kapısından hiç gülerek çıkamayacakmıyız
olmadı olmadı olmadı
emeklerimiz boşa gitti
boş yere ugraştık
boş yere yorulduk

canım benim dünyada bi sinek bile sebepsiz yaratılmamışken bi yaprak bile sebepsiz kımıldamazken senin de bunları yaşamda bi hikmet var bence.senin imtihanın bu demekki çok zor ama yapacak bi şey yok sabredip Rabbimize sığınmaktan başka

"Hadis-i şerifte buyuruldu ki:
(Allahü teâlâ, duanızı kabul eder. Dua ettim, hâlâ duam kabul olmadı diye acele etmeyiniz! Allah’tan çok isteyiniz! Çünkü kerem sahibinden istiyorsunuz.)
[Buhari]

İstenilen şeyin olmaması, duanın kabul olmadığını göstermez. Onun için duaya devam etmelidir! Duanın kabulünün gecikmesinin başka sebepleri de vardır. Hadis-i şerifte buyuruldu ki:

(Mümin dua edince, Allahü teâlâ, Cebraile, "Ben onu seviyorum, isteğini hemen yerine getirme!" Facir, [günahkâr] dua edince de "Ben onun sesini sevmiyorum. İsteğini hemen yerine getir" buyurur.)
[İbni Neccar]

Şu halde, duanın kabulünün gecikmesi zararlı değildir."
alıntı

tabi kuzucum üzüntüden diyorum
zeynebi kaybetmem zaten beni mahvetti
artık olursa olur olmazsada yapacak birşey yok
artık ümit etmeyecem
bu ay ümit ettim olmadı
çok istedim olmadı
demekki rabbim daha sabrımızı deniyor ama
görüyorsun bak kuzucum kolayca isyan ediyoruz

evet ama bu isyan değil canım arkadaşım yaşıtım benim rabbim kalbimizi biliyor sadece üzüntüden söylüyoruz geçici düşünceler bunlar rabbim isyan edenlerden etmesin sabır versin bize ümidimizi hayal kırıklığına döndermesin

nesecim üzülme nolur bundada vardır bi hayır belki hayırlısı böyleymiş rabbım inşallah senınde yüzünü güldürecek sen stres yapma yeter allahım büyük en azından hamile kalabılıyorsun benı düşün ben caresızdım tek sansım tedavıydı ama rabbim bosa cevirmedi cabalarımızı senınde bosa cevirmeyecektir bosuna ugrastık diyerek isyan etme zamanı vardır üzülme canım benım rabbim sanada verecek bebeğini ıNŞALLAH :Saruboceq:

1 hafta sonra bend eçok üzüleceğim biliyorumo zaman sende beni aynı şekilde teselli edeceksin

nesecim üzülme nolur bundada vardır bi hayır belki hayırlısı böyleymiş rabbım inşallah senınde yüzünü güldürecek sen stres yapma yeter allahım büyük en azından hamile kalabılıyorsun benı düşün ben caresızdım tek sansım tedavıydı ama rabbim bosa cevirmedi cabalarımızı senınde bosa cevirmeyecektir bosuna ugrastık diyerek isyan etme zamanı vardır üzülme canım benım rabbim sanada verecek bebeğini İNŞALLAH :Saruboceq:

evet canım doğru söylüyorsun sen en çok düşündüğüm arkadaşlardandın çok şükür seni fazla bekletmedi rabbim çabaların ümidin ve dualarınla oldu

kuzucum bildigin gibi degil bu ay çoooooooook dua ettim
sizinle yazışırken bile meryem suresi okudum
önüme gelene dua edin bana dedim
şu doktor kapısından hiç gülerek çıkamayacakmıyız
olmadı olmadı olmadı
emeklerimiz boşa gitti
boş yere ugraştık
boş yere yorulduk

sakın öle deme bak arkadaşım senin avantajların bizimkinden
çok farlı bugünkü testin negatif olşuna bakıp nankörlük etmeyelim lütfen dirençli ol bu tesler bizi bir gün güldürecek

ya yapma valla ben dayanamıyorum .ha neşecim

canım benim dünyada bi sinek bile sebepsiz yaratılmamışken bi yaprak bile sebepsiz kımıldamazken senin de bunları yaşamda bi hikmet var bence.senin imtihanın bu demekki çok zor ama yapacak bi şey yok sabredip Rabbimize sığınmaktan başka

(Allahü teâlâ, duanızı kabul eder. Dua ettim, hâlâ duam kabul olmadı diye acele etmeyiniz! Allah’tan çok isteyiniz! Çünkü kerem sahibinden istiyorsunuz.)
[Buhari]

İstenilen şeyin olmaması, duanın kabul olmadığını göstermez. Onun için duaya devam etmelidir! Duanın kabulünün gecikmesinin başka sebepleri de vardır. Hadis-i şerifte buyuruldu ki:

(Mümin dua edince, Allahü teâlâ, Cebraile, "Ben onu seviyorum, isteğini hemen yerine getirme!" Facir, [günahkâr] dua edince de "Ben onun sesini sevmiyorum. İsteğini hemen yerine getir" buyurur.)
[İbni Neccar]

alıntı
ya tabiki haşa
işte diyorum ya kolayca isyana gidebiliyor
bugün kötüyüm o yüzden böyleyim
beni hepinizde teselli ediyorsunuz teşekkürler canlarım
çok kötü günler atlattım
kızımın acısını atlattım bu onun yanında minnacık kalır demi
atlatırım zaman herşeyin telafisidir

[Buhari]

[İbni Neccar]

alıntı

yaaa senağlamasenağlama bakın bizde çok seviyoruz rabbimizi ne demek ya rabbimiz bizim seviyor duamızı duymak istiyor bu ne kadar güzel bişi düşünebiliyormusunuz senağlama

evet ama bu isyan değil canım arkadaşım yaşıtım benim rabbim kalbimizi biliyor sadece üzüntüden söylüyoruz geçici düşünceler bunlar rabbim isyan edenlerden etmesin sabır versin bize ümidimizi hayal kırıklığına döndermesin
hayırlısı canım
evet zamanı var herşeyin
zamanı geldiginde olacak elbet
ama ben zeynebi kaybettigimden
çoook stresliyim farkında bile olmuyorum
üzerimdeki stresi atmam lazım
allahım ne olur bana sabır ver dayanma gücü ver
sadece zeynebimin acısını bi nebze dindirecek evlat istiyorum
allahım nasip eder inşallah

hiç sonucu böyle beklememiştim
sonucu görünce sarsıldım bi an
şok oldum çoook üzüldümçoooooooooooook
anlatamam hemen agladım saglık ocagında
beni zor susturdular
oradaki hemşireninde çocugu olmamış
dediki bak canım ben de 3 kere aşılama denedim olmadı
sonra kendiliginden oldu
sadece aklıma getirmedim
eşimle bile ilişkiye girdigimde asla çocuk olurmu diye düşünmedim
o ay oldu diyince
sustum

hayırlısı canım
evet zamanı var herşeyin
zamanı geldiginde olacak elbet
ama ben zeynebi kaybettigimden
çoook stresliyim farkında bile olmuyorum
üzerimdeki stresi atmam lazım
allahım ne olur bana sabır ver dayanma gücü ver
sadece zeynebimin acısını bi nebze dindirecek evlat istiyorum
allahım nasip eder inşallah

canım ben bunun tek çaresi olarak şunu görüyorum bir şeylere yönelmelisin zevk alacağın bişiler yapmalısın oyalanmalı düşünmemelisin zeynep in ölümü allah kimseye vermesin çok zor ama ne yapacaksın takdiri ilahi bak alalh seni çok seviyor şöle düşün istersen 500 sene yaşa sonunda gideceğimiz yer belli rabbimiz seni sevyor seni sınıyor demekki gideceğimiz yerde de çok güzel bir yaşam seni bekliyor kızında var şefaatçin saedece en fazla 60 yıllık bir özlem bu kavuşacaksınız eninde sonunda sen sabretki kızınla kavuşma imkanın çok olsun o trafta

teşekkür ediyorum arkadaşlar destekleriniz için sagolun
sizleride üzdüm hakkınızı helal edin canlarım
abuk sabuk konuşmalarım oldu
üzüntüme verin

hemşire haklı neşeciğim ben çıkmak zorundayım biliyorsun mesaim bitiyor seni yalnız bıraktığım için üzgünün ama bak can dostlarımız kader arkadaşlarımız burada üzülme olurmu

teşekkür ediyorum arkadaşlar destekleriniz için sagolun
sizleride üzdüm hakkınızı helal edin canlarım
abuk sabuk konuşmalarım oldu
üzüntüme verin

helal olsun abuk subuk olan bişi yok canım varsa hakkımız bin kere helal olsun ne demek

X