Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

Kıslar bİr arkadaŞ var adı elİf 500 yasİn okutuyor herkese sadece 1 er tane daĞıtıyor 1 er tane almak İsteyen var mı aranızda ayy bende kaynanam gİbİ oldum kurana gİdİnce herkes benİm İÇİn 1 er yasİn okusun dedİmmİ İŞ bİter orda :))) Şaka bİr yana kıslar bİr hadİs vardır kendİ duanın kabul olmasını İstİyorsan baŞkasına dua et d,ye o yÜzden sİze gÜvenİyorum ama kuran bİlenlerden İstİyo ve herekese 1 er tane daĞıtıyor cumaya kadar okunması gerekİyormuŞ

canım bi tane alayım adet olmazsam bi de annem için alırım

Kıslar bİr arkadaŞ var adı elİf 500 yasİn okutuyor herkese sadece 1 er tane daĞıtıyor 1 er tane almak İsteyen var mı aranızda ayy bende kaynanam gİbİ oldum kurana gİdİnce herkes benİm İÇİn 1 er yasİn okusun dedİmmİ İŞ bİter orda :))) Şaka bİr yana kıslar bİr hadİs vardır kendİ duanın kabul olmasını İstİyorsan baŞkasına dua et d,ye o yÜzden sİze gÜvenİyorum ama kuran bİlenlerden İstİyo ve herekese 1 er tane daĞıtıyor cumaya kadar okunması gerekİyormuŞ

kuzucum kuran bilsem okurdum valla birtane ama malesef bilmiyorum ki

Kıslar bır arkadaŞ var adı elıf 500 yasın okutuyor herkese sadece 1 er tane daĞıtıyor 1 er tane almak ısteyen var mı aranızda ayy bende kaynanam gıbı oldum kurana gıdınce herkes benım ıÇın 1 er yasın okusun dedımmı ıŞ bıter orda :))) Şaka bır yana kıslar bır hadıs vardır kendı duanın kabul olmasını ıstıyorsan baŞkasına dua et d,ye o yÜzden sıze gÜvenıyorum ama kuran bılenlerden ıstıyo ve herekese 1 er tane daĞıtıyor cumaya kadar okunması gerekıyormuŞ

ben okurum balım isminide söyle

Kıslar ben bır bankanın hesaplarını bıtırdım daha ÖbÜrlerını Çıkartıcaklar keyıflerı gelırse bende ıŞleyeceĞım bakalım gerÇı Çoktan bıtırdım de carı hesap mutabakatlarını yapıyorum sıze katılamadıĞım ıÇın ÜzgÜnÜm

anacım normal kitaplarda ki yasin suresini kabul ederse
okurum birde hangi cuma gelecek cumaya kadarmı adınıda yaz bana
okurum.

canım arapça kurandan istiyor bende okıyım dedim istemedi tutmuyormuş sağol sen dua et temiz kalbin yeter

canım bi tane alayım adet olmazsam bi de annem için alırım
tamam canım 2 tane yazdırayımmı arkadaşa haftaya cumaya kadar okusan olur

ben okurum balım isminide söyle

canım arkadaşlarım sizler bi tanesiniz vallahi ya

haftaya cumaya kadar reglim biter 1 tanede ben okurum
tanıdıklarımada sorar birer tane okuyanları gelir bildiririm

benim arkadaşım nevşehirli o hep yeter galan diyo :roflol:
bende sus be dert soğasıca diyom :roflol:

nusret1978 kullanıcısından alıntı

ayşe senden cevap bekliyorum bende bu arada ALLAHIN İZNİYLE
YASİN SURESİ OKUDUM
HEPİNİZİN ADINI GEÇİRDİM KIZLAR
SANADA KUCAĞINA ALMAK NASİP ETSİN DİLEDİM

ama ben şimdi 12-yada 13 gündeyin yaklaşık olarak 2 karışımada başlayamıcam herhalde

NERDESİN AYŞE CEVAP BEKLİYORUM
cevap yaz bana

Kıslar ben bİr bankanın hesaplarını bİtİrdİm daha ÖbÜrlerİnİ Çıkartıcaklar keyİflerİ gelİrse bende İŞleyeceĞİm bakalım gerÇİ Çoktan bİtİrdİm de carİ hesap mutabakatlarını yapıyorum sİze katılamadıĞım İÇİn ÜzgÜnÜm

KUZUNAZ CIM ben ayşe 20 hamileya

ona çörek otlu karışımı ve arı polen süt karışımını sordum
cevapladı fakat ben şimdi 12-13 günlerdeyim yaklaşık

başlayabilecekmiyim

birde ben 7 gün oruç tutmak istiyorum
soğan kürüne devam ediyorum oruç tutarken nsıl yapıcam yardımcı olurmusun?

canım arapça kurandan istiyor bende okıyım dedim istemedi tutmuyormuş sağol sen dua et temiz kalbin yeter

tamam canım 2 tane yazdırayımmı arkadaşa haftaya cumaya kadar okusan olur

canım arkadaşlarım sizler bi tanesiniz vallahi ya

ne demek balımm okurum tabiiisende bitanesin canım benimm

canım ben malesef kuran okumayı bilmiyorum bilsem mutlaka okurdum sizin içinde herkes içinde hatta türkçesinden bile okurken yanlış okuyorum diye tedirgin oluyorum

canım kesinlikle vajina kendini temizliyor çok içini yıokamak ve sabun kullanmak ZARARLI OLABİLİR bakterileri yok edip ph ını bozabilir bu arada çatlama iğnesi işe yaramayıp çatlatmadıysa folikül kisti olarak kalabiilir eğer öle bişi varsa doğum kontrol hapı kullanman gerekebilir bu ay

kızlar kesinlikle öle yapmayn çok zararlı.ben de enfeksiyon olmştu.özel dr.gidiyodum.dr.kesinlikle ilişkiden sonra içini yıkama bir sürü hastalığa yol açıyomuş.pamuklu iç çamaşırı kullann.bide günlük ped sabun temizleyici jeller kullanmayn.bunlar tahrişe we diğer hastalıklara yol açıyomuş.aklınızda bulunsun.

Kuzucum ben de okumak isterdim ama adetliyim şu anda ayrıca ben de türkçe mealini okuyorum tutmuyomuş dedin ya üzüldüm yaa

KUZUNAZ CIM ben ayşe 20 hamileya

ona çörek otlu karışımı ve arı polen süt karışımını sordum
cevapladı fakat ben şimdi 12-13 günlerdeyim yaklaşık

başlayabilecekmiyim

birde ben 7 gün oruç tutmak istiyorum
soğan kürüne devam ediyorum oruç tutarken nsıl yapıcam yardımcı olurmusun?

canım 12-13. günlerinde isen arısütü bal polen karışımı fayda edermi bilemiyorum ama soğan zaten adet bitiminden 7 gün sonra diyorlaryani 14. günelrinde filan aslında benim saraçoğlundan okuduğum ilk ay adetine 15 gün kala başlayıp 15 gün diğer 3 ay filşanda adete 10 gün kala başlayıp 10 gün kullanmak gerekir diye biliyorum arı sütü bal polenide bence her an başlayabilirsin sonuçta gıda takviyesi heemn başla ve hamiş olana kadar ye yani yan etkisi yok faydası var zararı yok yani

Kuzucum yasin okuyacağımız arkadaşın adını söylermisin okudum ama dualayamadım

kuşum Elif demiştim ama kaçırdın sen heralde

X