Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

O ZAMAN İLK SORU BENDEN GLUKOFAJIN 1000 LİĞİNİ VERMİŞTİ DOKTOR KIRIP SABAH AKŞAM İÇ DEMİŞTİ. BENDE BULANTI YAPTIĞI İÇİN SABAH HEPSİNİ İÇSEM NOLUR BİRDE AÇMI TOKMU... ÇÜNKÜ DOKTORUM GEÇEN SENE YAPTI BU TEDAVİYİ BEN BU SENE KENDİM BAŞLADIMfisfisfis

ben sana doktorun dediği gibi kırıp kullanmanı tavsiye ederim.biz hastalarımıza yemek arası veyada yemekten hemen sonra olarak öneriyoruz canım...

inşallah sonuç alırsın cnm
sen siasllımısın
kız o soyha daha doğrusu soyğa lafını biz çok kullanırız
okuyunca gülesimm geldi malatyalıyım ben

aysecim bizim memlekettede soyka derler bizde cok kullanırız nevsehir bizim memlekette

canım bak arısütü,bal,polen karışımı aktarda reçel gibi kavanozda markalı bi şekilde satılıyo yetişkinler için olan yüksek dozdan alacaksın
çörekotu,bal,tarçın karışımı buda karışık satılmaz
aktardan çekilmiş çörek otu al içine biraz bal dök bir iki çay kaşığı tarçın dök
bi karışımı sabah diğer karışımı akşam 1 er tatlı kaşığı ye
adetin ilk günü başla 14. gününe kadar devam et
ama ben sana fertilaidi öneririm

ama ben şimdi 12-yada 13 gündeyin yaklaşık olarak 2 karışımada başlayamıcam herhalde

Kızlar Allah iyiliğinizi versin kolonya maceralarınıza çok güldüm yaa hem kuzucumun anlattığı hem de tiryakın anlattığına delikafadulden

eczacı değilde çalışanım canım.sor sen tatlım elimden gelindiğince cvplamaya çalışırım...

canım kulak burun boğazcı iki sorey verdi
avemys ve alleergodil avemys yokmuş eczacı flixonase vermiş
bebeğe bi zararı yok bölgesel tedavi sağlıyo sisteme karışmıyo dedi
ama yinede bi kadın doğumcuna danış dedi
ben danışmadım kullanıyorumm 3 gündür
prospektüsündede hamilelerede kullanılı önerilmez diyor
bu ilaçları kullanan hamileler varmı

BENİMDE İŞTE KAŞINDI AMA KLİTORİS BÖLGEM VAJİNA GİRİŞİ DEĞİL ÖLE OLUNCA BEN HEMEN WC YE GİDERİM İYİCE YIKARIM ÇÜNKİ BEN MANTARDAN KORKARIM İLK EVLENDİĞİMDE ÇOK SIK OLURDU HEM ŞEKER DİRENCİ VARYA ŞEKER HASTALARI FİLAN ÇOK SIK MANTAR OLUR size bişi anlatayımda gülün şimdi gene günlerden bir gün ben böle kaşınıyorum küvete giriyorum sıcaqk suyla yıkıyorum kaşıyorum intimit her zaman kullanırım zaten intimitle yıkıyorum yok kaşıntı durmuyor girdim salona baktım kolonya bana bakıyor ben kolonyaya aklinialirimsmile ama yakarmı acep diyorum en son dayanamadım aldım döktüm allahım bir yandı delikafaduldendelikafadulden ben evin içinde zıplıyorum wc ye koşamadım salonda sürahiyle su duruyordu aldığım gib isuyu döktüm :sm_cool::roflol::roflol: hem vallahi hem billahi :roflol: ama sonra kaşıntıda geçti çok şükür

Ayyy alemsin kuzucum yaa çok tatlısın
Ama sana bişii söyliyimmi benim de evliliğiminn ilk aylarında mantar çok oluyodu bi gün doktor dediki içini yıkıyomusun dedi ben de evet dedim sen böyle yıkamaya devam edersen 2-3 ay sonra bidaha manrat diye gelirsin dedi geçmez hiç dedi vajina kendi kendini temizliyomuş canım o yüzden hiçbişey kullanmayın diyolar nette de heryerde yazıyor vajinal duş yapmayın diye ben yıkıyorum ama iyice kuruluyorum
Canım bide bişi sormuştum görmedin heralde çatlatma iğnesinden sonra kist olma ihtimali varmı biliyomusun canım ben adet oldum ama daha tam anlamıyla gelmedi lekelenme oluyor wc de biraz akıyor o kadar

aynen canım aynen çantamı bi aç en az üç paket selpak vardır
arkadaşlarım hiç sormaz selpak var mı die
bi tane selpak versene derler hep:1rolleyes:
eşimde de bıktı selpak almaktan evde kullanmam için bana özel tuvalet kağıdı alıyo yumuşak olanlardan daha hassas daha hesaplı oluyomuşşdelikafadulden

ayyy inanmıyorum gerçektenmi bende bazen tuvalet kağıdı kullanıyorum :roflol:
peçete selpak ne olursa artık akıntımı gidersindeee :)

canım kulak burun boğazcı iki sorey verdi
avemys ve alleergodil avemys yokmuş eczacı flixonase vermiş
bebeğe bi zararı yok bölgesel tedavi sağlıyo sisteme karışmıyo dedi
ama yinede bi kadın doğumcuna danış dedi
ben danışmadım kullanıyorumm 3 gündür
prospektüsündede hamilelerede kullanılı önerilmez diyor
bu ilaçları kullanan hamileler varmı

yok çok zararı olacağını zannetmiyorum ama kuşkun varsa doktorunla grş.....şuda var hamileliğin ilk ayları her bakımdan çok önemli olmaz dediklerimiz bile ilk aylarda ters etki gösterebiliyo....ama içini ferah tut sonuçta burun spreyi....çok zararı olacağını düşünmüyorum eczcıonında dediği gibi bölgesel bi tedavi yapıyo....

kızlar rabbim bu mübarek cuma saatinin hürmetine peygamberimiz HZ.MUHAMMED (S.A.) YÜZÜ SUYU HÜRMETıNE TÜM PEYGAMBERLERıMıZıN YÜZÜ SUYU HÜRMETıNE bu gün bu saate herkesin dualrını kabul etsin bizlere sağlık hidayet ve hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah

kızlar rabbim bu mübarek cuma saatinin hürmetine peygamberimiz HZ.MUHAMMED (S.A.) YÜZÜ SUYU HÜRMETıNE TÜM PEYGAMBERLERıMıZıN YÜZÜ SUYU HÜRMETıNE bu gün bu saate herkesin dualrını kabul etsin bizlere sağlık hidayet ve hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah

aminn canım amiinnnn bütün mümin kardeşlerimizin duası kabul olsun bebiş isteyenlerin göbüşü dolsun inşşşşşş

ayyy alemsin kuzucum yaa çok tatlısın
ama sana bişii söyliyimmi benim de evliliğiminn ilk aylarında mantar çok oluyodu bi gün doktor dediki içini yıkıyomusun dedi ben de evet dedim sen böyle yıkamaya devam edersen 2-3 ay sonra bidaha manrat diye gelirsin dedi geçmez hiç dedi vajina kendi kendini temizliyomuş canım o yüzden hiçbişey kullanmayın diyolar nette de heryerde yazıyor vajinal duş yapmayın diye ben yıkıyorum ama iyice kuruluyorum
canım bide bişi sormuştum görmedin heralde çatlatma iğnesinden sonra kist olma ihtimali varmı biliyomusun canım ben adet oldum ama daha tam anlamıyla gelmedi lekelenme oluyor wc de biraz akıyor o kadar

canım kesinlikle vajina kendini temizliyor çok içini yıokamak ve sabun kullanmak ZARARLI OLABıLıR bakterileri yok edip ph ını bozabilir bu arada çatlama iğnesi işe yaramayıp çatlatmadıysa folikül kisti olarak kalabiilir eğer öle bişi varsa doğum kontrol hapı kullanman gerekebilir bu ay

Kıslar bır arkadaŞ var adı elıf 500 yasın okutuyor herkese sadece 1 er tane daĞıtıyor 1 er tane almak ısteyen var mı aranızda ayy bende kaynanam gıbı oldum kurana gıdınce herkes benım ıÇın 1 er yasın okusun dedımmı ıŞ bıter orda :))) Şaka bır yana kıslar bır hadıs vardır kendı duanın kabul olmasını ıstıyorsan baŞkasına dua et d,ye o yÜzden sıze gÜvenıyorum ama kuran bılenlerden ıstıyo ve herekese 1 er tane daĞıtıyor cumaya kadar okunması gerekıyormuŞ

kıslar bir arkadaş var adı elif 500 yasin okutuyor herkese sadece 1 er tane dağıtıyor 1 er tane almak isteyen var mı aranızda ayy bende kaynanam gibi oldum kurana gidince herkes benim için 1 er yasin okusun dedimmi iş biter orda :))) şaka bir yana kıslar bir hadis vardır kendi duanın kabul olmasını istiyorsan başkasına dua et d,ye o yüzden size güveniyorum ama kuran bilenlerden istiyo ve herekese 1 er tane dağıtıyor cumaya kadar okunması gerekiyormuş

anacım normal kitaplarda ki yasin suresini kabul ederse
okurum birde hangi cuma gelecek cumaya kadarmı adınıda yaz bana
okurum.

X