Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

evet canım farkındayım erken yaptım
allahım hayırlara çıkarır inşallah
bundan sonra rabbim yüzümüzü güldürür inşallah

iyilik meleğim rabbime emanet ol bende anneme gidicem öğlen akşamda eşimin arkadaşına davetliyiz yarın hafta sonu fırsat bulabilirsem gelirim canım ama en garanti pazartesi görüşürüz canımın içi kendine iyi bak kolay gelsin:asigimlumunekankayizsmileŞeniz

iyiyim canım
pazartesi verecem canım
inşallah hamile olursam baya hoplarız
sende olursun birlikte göbek atarız

ayçacım nasılsın güzelim özledik seni arada gel bak unutma bizi bebiş nasıl inşallah rahat bir hamilelik geçiriyorsundur canım:CüvCüv:

iyiyim canım allaha sükür rahat cok bi sıkıntım olmadı bugün dükkana geldim eleman kacmıs ta dükkan beklemeye indim sen nasılsın

canım hiç merak etme yumurtlama kanaması diye bir şey duydunmu bilmiyorum aynı şey benimde başıma geldi ağustos ayında bir kaç kere kahverengi arkasından kırmızı çok az geldi kesildi ben yerleşme kanaması sandım sonra şeffaf akıntım çok oldu neyse test filan yaptım yaptım bişi yok sonra hatta dr a gittim dandik bi hastane rahim ağzı yarası dedi dolu antibiyotik verdi ee rahim ağzı yarası olsa asla ilişkiye bile giremem sonra hep netten araştırırken gördüm yumurtlamam kanaması olurmuş sonra umut tüp bebek merkezine gittim dr baktı asla rahim ağzı yarası filan yok dedi ben dedim peki o kanama neydi yumurtlama kanaması diye okudum netten olabilirmi dedim evet dedi olabilir sen bi bak canım araştır netten[/QUOTE]

hımm anladım öyle bişey bilmiyordum gerçekten..
inşallah öyle bişeydir tehlikeli bişey olmasında. dış gebeliktede böyle oluyormus dediler gerçi ben adet oldum olmaz diye düşünsemde aklım karıstı korktum.
sağol tatlım hadi sana kolay gelsin.
bende ara ara gireb,iliyorum zaten. öpüyorum hepinizi..

iyiyim canım allaha sükür rahat cok bi sıkıntım olmadı bugün dükkana geldim eleman kacmıs ta dükkan beklemeye indim sen nasılsın

masallah cnm dikkat et kendine beslenmene.. havalarda soğudu üşütme ayaklarını gazın olursa cok bunaltır seni..allah sağlıkla kucağına versin inşallah.

inşallah canım hayırlısı olsun belki vesile olurda kavusursun bebeğine

ayyy ne güzel hamilesin aycacım
rabbim tamamına erdirir bebegini kucagına alırsın inşallah canım
ne kadar şanslısın kıymetini bil kendine ve bebişe iyi bak canım

masallah cnm dikkat et kendine beslenmene.. havalarda soğudu üşütme ayaklarını gazın olursa cok bunaltır seni..allah sağlıkla kucağına versin inşallah.

inşallah canım darısı inşallaaaahhhh sizlerin basına olsun rabbım bos cevirmesin dualarımızı

ayyy ne güzel hamilesin aycacım
rabbim tamamına erdirir bebegini kucagına alırsın inşallah canım
ne kadar şanslısın kıymetini bil kendine ve bebişe iyi bak canım

sagol canım inş.senınde az kalmıs sonucu ögrenmeye inşallah olumlu sonuc alırsın pazartesi yokum ama bi şekilde girip ögrenirim sonucu

geldim kıslar bankaya gitmedim çok yoğun bi şekilde yazamasamda burdayım bi yandan işimi yapacağım çünki

Neşecim bak sen de hamilesin inşallahh

inşallah canım ama bilemiyorum
içimde hep korku var acaba varmı yokmu
diye şüphe var kanda bile baktırmaya korktum yaaa
sende çatlatma ignesi yaptırmıştın
herhalde pregnyl demi benimkide ovitrelle idi
ben ilk çocugumdada bu çatlatma ignesini vurulmuştum canım
sen ayın kaçında çatlatma ignesi vuruldun ve ayın kaçında adet oldun canım

kıslar neşeyi çok ümitlendiriyoruz gibi geliyor bende zaman yaklaştıkça korkmaya başladım inşallah vardır ama herşeyi rabbim bilir o yüzden sakin olalım neşeciğim sakin ol bak ben kafamdan sildim çünki olmayabilir hiç bişi düşünemiyorum bomboşum yani hayal kırıklığına uğrayıp üzülmesini istemem kimsenin

çok şükür iyiyim canım aynı benim bi değişiklik yok kendine iyi bak üşütme dükkanda canım olumunekankayizsmile

sagol canım inş.senınde az kalmıs sonucu ögrenmeye inşallah olumlu sonuc alırsın pazartesi yokum ama bi şekilde girip ögrenirim sonucu
inşallah canım benim sen hamilesin
hamilenin ettigi dua kabul olur derler
bana bugün dua edermisin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…