Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

tatlıkız cım sanırım öyle ama yinede merak ettim canım başım dönüyo demişti

hoşbulduk kıslar biraz geçmişe bakıyordum neşe neden tansiyonunu ölçtürüyor bişi mi var

hoşbulduk kıslar biraz geçmişe bakıyordum neşe neden tansiyonunu ölçtürüyor bişi mi var

bilmiyorumki başım dönüyo demişti üst katta ablası varmış ona ölçtürüp gelicem dedi ama yarım saati geçti bişey olmasında evde yalnızdı eşi 10 a kadar yokmuş

bilmiyorumki başım dönüyo demişti üst katta ablası varmış ona ölçtürüp gelicem dedi ama yarım saati geçti bişey olmasında evde yalnızdı eşi 10 a kadar yokmuş

evet gördüm canım bişi yoktur heralde baş dönmeleri filan iyiye işaret bunlar merak etmeyin kaydirigubbakcemile3

eee ne var ne yok ya acep benim durumum ne olacak beni hamiş hisseden varmı :)))

evet gördüm canım bişi yoktur heralde baş dönmeleri filan iyiye işaret bunlar merak etmeyin kaydirigubbakcemile3

inşallah canım bayılıp kalmasında tek başınayken inşallah hamilelik belirtileridir canım bu arada geçenlerde arkadaşım hamile demiştimya ne yazıkki karnında ölmüş ve iki hafta olmuş öleli bugün kürtaj olmuş çok üzüldüm çok rabbim kimseye yaşatmasın inşallahhh

inşallah canım bayılıp kalmasında tek başınayken inşallah hamilelik belirtileridir canım bu arada geçenlerde arkadaşım hamile demiştimya ne yazıkki karnında ölmüş ve iki hafta olmuş öleli bugün kürtaj olmuş çok üzüldüm çok rabbim kimseye yaşatmasın inşallahhh

canım çok geçmiş olsun üzüldüm allah birdaha yaşatmasın ama yeniden olur üzülme benim bir arkadaşımda öle oldu arkasından da yeniden bebeişi oldu şimdi nerdeyse 2 yaşında

kayracım bak bu senin için senin kızın olacak

ayy çok güzelmiş canım ama benim içimden oğlan geçiyo ve etrafımdaki herkeste öyle söylüyo çoğu ikiz diyo bide nasıl olacak acaba kız oğlan farketmez rabbime hayırlı kul bize hayırlı evlat olsun inşallah canım

yaaa kızlar dün gece yattıgım yerde başım dönüyordu
biraz öncede acayip döndü evde eşim yoktu
korktum bayılıp kalırım diye

X