Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

sonunda okudum bitirdim canım evet güzelim seni hissediyorum hatta oğlun olaca rabbimin izniyle ama benimkisi his ne kadar doğru çıkar bilmiyorum süpriz iki isim demiştim birincisi AYSEN74 OLDU SANIRIM SEN KUZUCUM vee süpriz 4 cü kim acaba aklinialirimsmile
kalbin çoook temiz kayracım
inşallah 4.sen olursun canım benim

inşallah hamilelik bulantılarıdır canım ama 9 ay sürmez inşallah canım sakana niye kızayım adı üstünde şaka işte güzelim

inşallah kayracım
ne güzel demi
rabbim nasıl yaratmış
allahım isteyen herkese nasip eder inşallah

inşallah hamilelik bulantılarıdır canım ama 9 ay sürmez inşallah canım sakana niye kızayım adı üstünde şaka işte güzelim

inşallah canım aslında ilk zeynepte hiç mide bulantısı hissetmedim
ama düşükten önce hissetmiştim
bundada hissediyorum ama bunu psikolojik olmasından korkuyorum

kalbin çoook temiz kayracım
inşallah 4.sen olursun canım benim

sağol güzelim o senin kalbinin güzelliği inşallah ama bu ayda umudum yok dişimin apsesi geçmedi bile çektiremedim adetim gelince tekrar antibiyotik kullanmam lazım uyuz dişçi 500 mg yazmış geçirmedi 1000 yazsaydı şimdi kurtulmuştum yani gelecek ayda umut yok bahara kaldı ümitlerim yinebilmiyorumkismile

inşallah canım aslında ilk zeynepte hiç mide bulantısı hissetmedim
ama düşükten önce hissetmiştim
bundada hissediyorum ama bunu psikolojik olmasından korkuyorum

inşallah psikolojik değildir canım rabbim acılarını dindirecek bir evlat nasiip etmiştir inşallah

Konuyu Toplam 6 Kullanıcı okuyor. (4 Kayıtlı kullanıcı ve 2 Misafir)
kayra_esk, damlam123, edut, nese1984

damlam edut hoşgeldiniz canlarım nasılsınız

inşallah canım benim
sende diş agrısından kurtulursun herhalde
diş agrısı çok zor allah yardım etsin

evet yaa çok kötü bir ağrı ama şükür artık çok ağrımıyo sadece o tarafla yemek pek yiyemiyorum sadece sağolasın canım

şeyyy kayracım şimdilik çıkıyorum canım başım dönüyor
ablam üstümde oturuyor bi tansiyonumu ölçtüreyimde geleyim
kapatmayacam canım ölçtüreyim geliyorum canım

şeyyy kayracım şimdilik çıkıyorum canım başım dönüyor
ablam üstümde oturuyor bi tansiyonumu ölçtüreyimde geleyim
kapatmayacam canım ölçtüreyim geliyorum canım

tamam canım ölçtürüp gel seni merak ederim canım olurmu

ne güzel bi görüntü demi canım rabbim nasip etsin oraları görmeyi inşşşşş

inşallah canım inşallah birgün gidebiliriz görebiliriz çok istiyorum çok hatta çocuğum olsa da onunla eşimle beraberce gidebilsek:Saruboceq:

slm kayracım tatlım slm ben geldim yemek bulaşık sofra derken bu saatte gelebildim ancak nasılsınız

slm kayracım tatlım slm ben geldim yemek bulaşık sofra derken bu saatte gelebildim ancak nasılsınız

hoşgeldin canım bende yemek ti hatta yemekte misafir çay topla filan gittiler kaynımlar vardı yine bulaşıkları yıkamadım daha ama eşimde çıkınca oturdum yine pc başına canım:asigim:

X